Hd uydu alıcısı almak istiyorum

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
hiremco (eski seul) kendim bir alt modelini kullanıyorum 3 senedir tık demedi daha , ısınma donma takılma yapmaz . yorumlarını dikkatle okumanı tavsiye ederim , güzel bir cihaz ;

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Yıllar once vestel servis te calisirken neta uydu alicisi kurmustum hala aklimda 15 _16 yil once.kanal gecisleri 1 saniyenin altindaydi hala aklimdan cikmiyor :)))

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Neta kyoto goldmaster
sunny içinde resat atma tuşu vardı analog ayrı digital ayrı idi ilk çıkan digital receiver 1997 de ilk kyoto digital receiver almıştım

Helenmirren Çevrimdışı

Helenmirren 

Tester
Aktif Üye
7 Ocak 2018
471
Screenshot_20180920-181128.png

120 liradan 100liraya düşmüş bunu aldım ben gayet memnunum kanal geçişleri 1 saniye sürüyor ve gayet hızlı bu arada full hd

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Screenshot_20180920-181128.png

120 liradan 100liraya düşmüş bunu aldım ben gayet memnunum kanal geçişleri 1 saniye sürüyor ve gayet hızlı bu arada full hd
Merhaba, ben de uydu alıcı almak istiyorum. Bu model ve Next punto arasında kaldım. Kullanıcı olarak tavsiye eder misiniz? Ulusal kanalların hepsi çıkıyor mu? Biss key olayından dolayı bazı alıcılarda çıkmadığını duymuştum.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
biss şifreli ulusal kanal yokki Azeri uydusunda idman tv falan maçlarda biss şifresi kullanıyor.ulusal kanalları bütün cihazlarda seyredersin.benim tavsiyem next cihazlar olur.bütçene uygun bir modelini seçebilirsin.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
biss şifreli ulusal kanal yokki Azeri uydusunda idman tv falan maçlarda biss şifresi kullanıyor.ulusal kanalları bütün cihazlarda seyredersin.benim tavsiyem next cihazlar olur.bütçene uygun bir modelini seçebilirsin.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Fox ve Kanal D gibi kanallarda sorun yaşayanlar olduğunu okuyunca acaba biss key den dolayı mı diye düşünmüştüm. Bu konulara fazla vakıf olmadığım için hangisini alacağıma karar verememiştim. Sanırım Next Punto alacağım.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Fox ve Kanal D gibi kanallarda sorun yaşayanlar olduğunu okuyunca acaba biss key den dolayı mı diye düşünmüştüm. Bu konulara fazla vakıf olmadığım için hangisini alacağıma karar verememiştim. Sanırım Next Punto alacağım.

BISS şifre olayı maç yayınlayan kanallar için vardı.
TRT HD ve TRT Spor içindi.
Sonra biss şifre olayı kalktı sanırım.

Bahsettiğiniz cihazla ilgili bir durumsa onu bilmiyorum.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
BISS şifre olayı maç yayınlayan kanallar için vardı.
TRT HD ve TRT Spor içindi.
Sonra biss şifre olayı kalktı sanırım.

Bahsettiğiniz cihazla ilgili bir durumsa onu bilmiyorum.
TÜRKSAT uydusunda biss yok.eskiden NTV sporda maç yayınlarında vardı.şimdi ise sadecene idman tv gibi azeri uydusundaki kanallarda maç esnasında biss şifresi giriyor.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
eğer görüntü kalitesi iyi cihaz istiyorsanız 1 numaralı tercih

fakat fiyatı döviz yüzünden çok pahalılanmış.

Helenmirren Çevrimdışı

Helenmirren 

Tester
Aktif Üye
7 Ocak 2018
471
Merhaba, ben de uydu alıcı almak istiyorum. Bu model ve Next punto arasında kaldım. Kullanıcı olarak tavsiye eder misiniz? Ulusal kanalların hepsi çıkıyor mu? Biss key olayından dolayı bazı alıcılarda çıkmadığını duymuştum.
Şuan kullanıyorum ve çoğu kanal var çok memnunum kanal geçişleri ise 1 saniye

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
TÜRKSAT uydusunda biss yok.eskiden NTV sporda maç yayınlarında vardı.şimdi ise sadecene idman tv gibi azeri uydusundaki kanallarda maç esnasında biss şifresi giriyor.

TRT HD zamanı vardı. Biz girmiştik maçlar için. :sirit

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt