Hd uydu alıcısı almak istiyorum

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Hocam aynısı video çektim yüklüyorum şuan atarım hemen. 1.5 saniye anca sürüyor kanal geçişleri

Kanal geçiş hızından dolayı aldıktan sonra araştırdım genel olarak yavaş yorumları vardı. Bu cihazlarda versiyon farkımı vardır, merkezi sistemden kaynaklı bir sorunmudur başka birşeymi anlayamadım.
Elektronik cihaz işi biraz şans işi söyleminin karşılığı sanırım

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Bu arada benimki Black 2 değil. O attığımız modeller Black 2 modeli. Bende ki sadece Black. muhtemelen bunlar yeni çıkan modeli ben alalı çok oldu çünkü 2 sene 3 sene o civarda olmuştur tam hatırlamıyorum.

Bendeki black II S Plus modeli.
Tam tersi olması gerekse de demek ki model geliştikçe kanal geçişleri yavaşlıyor :hihi

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
bütçeni artırılsan next machine serisini öneririm kasalı 3 model 1de mini modeli mevcut.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Bence Next cihazlar gereksiz pahalı.
kendime sd next 7500 cı almıştım.10 yıl kullandım.validelere next 18500 plus almıştım 4-5 yıldır kullanıyorlar.kendime next machine siyah kasa çift tunerli modelini almıştım 2-3 yıl kullandım.4k ya geçince sattım.yani fiyatı pahalı ama uzun ömürlü cihazlar dandik mini cihazlar çabuk bozuluyor.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
kendime sd next 7500 cı almıştım.10 yıl kullandım.validelere next 18500 plus almıştım 4-5 yıldır kullanıyorlar.kendime next machine siyah kasa çift tunerli modelini almıştım 2-3 yıl kullandım.4k ya geçince sattım.yani fiyatı pahalı ama uzun ömürlü cihazlar dandik mini cihazlar çabuk bozuluyor.

Şans meselesi bence, benim aldığım Hometech hâlâ sağlam. :hihi

M Çevrimdışı

MASTER35

Yeni Üye
4 May 2018
47
44
Mini cihazlara hiç bulaşmayın derim. Marka olarak Hiremco'nun HD cihazları çok iyidir. Fiyatlarını hiç bilmiyorum ama 4K' lı uydu cihazı bakarsanız ileriye dönük olarak düşünebilirsiniz.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Bendeki black II S Plus modeli.
Tam tersi olması gerekse de demek ki model geliştikçe kanal geçişleri yavaşlıyor :hihi
valla şaşırtıcı yeni modelin daha hızlı olması gerekirken sanırım ikinci de hata mı yapmışlar :) veya sadece sizinkine özgü bir sorun mu bilmiyorum. başka kullanan olsaydı iyi olurdu.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
valla şaşırtıcı yeni modelin daha hızlı olması gerekirken sanırım ikinci de hata mı yapmışlar :) veya sadece sizinkine özgü bir sorun mu bilmiyorum. başka kullanan olsaydı iyi olurdu.

Cihazda iptv / youtube gibi özellikler varsa onlar da yavaşlatıyor olabilir.
Next'in sitesinden güncel yazılım var mı yok mu bakılabilir.

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Cihazda iptv / youtube gibi özellikler varsa onlar da yavaşlatıyor olabilir.
Next'in sitesinden güncel yazılım var mı yok mu bakılabilir.

Youtube var, iptv tok sanırım. Bir güncelleme teşebbüsüm oldu. güncelledim cihaz kapandı ve bir daha açılmadı servise gitti geldi. Bir daha da cesaret edemedim

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
linux tabanlı cihaz alın e2 orginal cihazlar şuan bin lira civarı eğer kullanabilirim çok özellikli olsun dersen dreambox cihazların clone var ama img dosyası yuklerken karıştırırsan cihaz çöker zgemma tavsiye ederim onlarda bu problem olmaz bazı maç yayınlarında mesala 4.8 e uydusunda 4.2.2 yayınlar onları izlemek isterseniz bile zgemma şuan açabilen bir cihaz pc de skystar 2 açıyor normal cihaz hd olsun göstersin derseniz atlanta derim hiç kafanız ağrımaz 10 yıl gider cihaz piyasasıda uygun android box larda sürüm 7 üzeri alın ve linux tabanlı oscam için en mantıklısı cihazlar yani receiver o kadar çok çeşiti varki içine girince çıkamazsınız. istanbulda yüksek kaldırımlardan alın orda çeşit çok ve fiyat aralığı çok cihaz var

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt