Hangi uydu alıcı ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Mesela benim geçenki telefon hoparlör değişimi gibi.. Açarken de çok zevkli gerçekten.. Hele o son vidayı sökmek yok mu ?
Ben bir de en çok "sen yapamazsın" demelerine sinir oluyordum,hele hele şimdilerde saçlar beyazladı tabii,bana "amca sen ne anlarsın" diyorlar iyimi :) ,cuma günü çarşıya gittim bir dükkanda tarayıcıdan yapamamışlar bir şeyi,"yardımcı olayım "dedim ve bana "biz yapamadık sen nasıl yapacaksın" dediler .O sırada serverim kapalıydı ,link verdim "bu benim web serverim ,girin bakın" dedim,tabii kapalı olduğundan açılmadı adresim ,bana "hehe hatalı link" dediler ,hanıma telefon ettim" serveri aç " dedim ,açtı ,bende çocuklara "f5 yap bakalım,amcasını dinler server" dedim ,f5 yaptı,link karşısına gelince bir muhabbet ,sonra tarayıcı sorununu da cözdüm tabii,2 kağıt bardak çay karşılığında :)

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Muhabbet olsun da anlatayım nasıl elektroniğe yöneldiğimi :)
Ben bozulan aletler için baktım usta çok para alıyor dedim bu iş böyle olmaz havya almakla başladım arkası geldi
sonra birazda merak olacak insanda arızalı cihazı yapmak çalıştığını görmek en zevkli kısmı orası ?

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Ben bir de en çok "sen yapamazsın" demelerine sinir oluyordum,hele hele şimdilerde saçlar beyazladı tabii,bana "amca sen ne anlarsın" diyorlar iyimi :) ,cuma günü çarşıya gittim bir dükkanda tarayıcıdan yapamamışlar bir şeyi,"yardımcı olayım "dedim ve bana "biz yapamadık sen nasıl yapacaksın" dediler .O sırada serverim kapalıydı ,link verdim "bu benim web serverim ,girin bakın" dedim,tabii kapalı olduğundan açılmadı adresim ,bana "hehe hatalı link" dediler ,hanıma telefon ettim" serveri aç " dedim ,açtı ,bende çocuklara "f5 yap bakalım,amcasını dinler server" dedim ,f5 yaptı,link karşısına gelince bir muhabbet ,sonra tarayıcı sorununu da cözdüm tabii,2 kağıt bardak çay karşılığında :)
Bu sen yapamazsın lafı en gıcığıma giden cümledir.

Hatta 3-5 yıl var. Olimpiyatlarda idi galiba.. Dünya yüzme şampiyonu şampiyonluk sonrası basına bir konuşma yaptı. Arkada reklam panosu olan konuşma.. Dedi ki ilkokul öğretmenim senden bir şey olmaz dedi. Fakat ben şuan dünya yüzme şampiyonu oldum dedi.

Madem öyle bende bir şey anlatim. Rahmetli dayımın akülü tekerlekli sandalyesi vardı. Akülü sorunlu sağa yapıyor sola gidiyor gibi.. Tüm ustalar gelmiş yapamamış... En son çare tabi ben.. Beni çağırdı. Ben hallettim sorunu.. Ve en son gelen usta demişki dayıma bir gün manyağın biri gelir yapar bunu demiş ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Evet ,merak çok önemlidir :ok
öğlen yemeği +artı az cep haşlığı ile neredeyse bedava çalıştım işi öğrenmek için PC tenik servise işe girdim havya sıcak hava bga çip sökme boncuk dizme arıza tespiti ilk bakılacak yerler vs hepsini öğrendim 1 sene öyle geçti sonra meslek sahibi oldum para kazanmaya başladım ne günler geçti :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt