Hangi Telefonu Tercih Edersiniz?

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
50.000 TL de veririm. ?
Çünkü mükemmel ötesi memnunum android den.
Oğlana Apple ürünleri çünkü işi o.

Onu alma, bunu alma ne yapacağız parayı. ?

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
2015 te aldığım oneplus 3 telefonumu hala ve zevkle kullanıyorum.

O yılda, 6gb ram 64 gb rom var olan yegane telefonlardandı, hala bu rakamlara ulaşamayan marka modeller çok. Ekranı da amoled. Yazılım 4 te başladı, 9 da bitti. Şimdi illegal geliştirici romları ile 10 a geçeceğim.

Bu bozulsun, o gün bu markanın son modelini kovalayacağım =D

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
2015 te aldığım oneplus 3 telefonumu hala ve zevkle kullanıyorum.

O yılda, 6gb ram 64 gb rom var olan yegane telefonlardandı, hala bu rakamlara ulaşamayan marka modeller çok. Ekranı da amoled. Yazılım 4 te başladı, 9 da bitti. Şimdi illegal geliştirici romları ile 10 a geçeceğim.

Bu bozulsun, o gün bu markanın son modelini kovalayacağım =D

9'a kadar destek verilmesi de oldukça iyiymiş. :ok

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
567
s.a arkadaşlar lg g3 telefon kullanıyorum yeni telefon almayı düşünüyorum 1600 / 2000 tl arasında bu modeli düşünüyorum ne dersiniz

XIAOMI REDMI NOTE 8 64 GB AKILLI TELEFON

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
s.a arkadaşlar lg g3 telefon kullanıyorum yeni telefon almayı düşünüyorum 1600 / 2000 tl arasında bu modeli düşünüyorum ne dersiniz

XIAOMI REDMI NOTE 8 64 GB AKILLI TELEFON
Xiaomi'nin güncelleme politikası ile satış felsefesini, garanti hizmetinin standartın çok altında olduğunu araştırıp son kararı öyle ver derim...

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
artık lg g3 miadını doldurdu arada açılıp kapanıyor batarya çabuk bitiyor

note 8 64 gb telefon nasıldır bilginiz varmı

G3 ve G4 lerin kronik sorunu zaten durduk yere kapanması, bizzat başıma geldi, pilden sandım değiştirdim ama anakartında arıza varmış.. fırına sokup, fön makinesi tutunca bir süre daha idare ediyormuş :deli1

bence alınır,kullanmadım ama özellikleri de "fiyatına göre" fena değil zaten.. geçtiğimiz ay GM9 pro aldım oda bu ayarda bir cihaz özellik bakımından.. güncelleme, servis gibi konularda çok titizseniz almayın, Domestos Domestos 'un söylediklerini dikkate alın.. ama ben çok takılmıyorum güncelleme olayına felan..

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Cc9 satısta mı bilmiyorum fakat acık ara cc9 bence

Sanırım epey de yanlış yazılmıs 108mp kamera olması lazım cc9 da

Cc9 pro da 108mp kamera varmiş düzeltiyorum pardon telefonlar arasında cok fiyat farkı yoksa hepsi aynı gi gibi birinin ppi oranı yuksek birinin hızlı sarjı vs vs.d

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
Xiaomi kullanan birisiyim xiaomi tefonlara aşinayım uygun fiyatta alinacak tek telefonu saf android olursa A3 biraz da iyi bise istenirse Mi9 lite tavsiyem olur
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Xiaomi kullanan birisiyim xiaomi tefonlara aşinayım uygun fiyatta alinacak tek telefonu saf android olursa A3 biraz da iyi bise istenirse Mi9 lite tavsiyem olur
orjinal mi serisi her zaman redmiden öndedir aklınızda bulunsun.

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

orjinal mi serisi her zaman redmiden öndedir aklınızda bulunsun.

Eskiden öyledi şu anda bazı redmi modelleri mi'lerden daha iyi. Modele göre değişiyor .

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
Eskiden öyledi şu anda bazı redmi modelleri mi'lerden daha iyi. Modele göre değişiyor .
Aldanırsiniz teknik degerlerin karmasasina aldanmayın mesela inleceyin mi 9 liten sarjida kamerasida kasasida ekranida note 8 prodan iyidir fiyatlari cok yakin 64 mp kamera 48 birisi 4500 biri si 4000 birisi rakamlarin buyuklugune aldanmayin bi söyleyimde günah benden gitsin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri