Hangi Telefonu Tercih Edersiniz?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Screenshot_2019-11-04-22-17-48-541_com.android.settings.jpg
. Ben çin romu kullanmiyirum diğer romlarida kullanmadım tel.global hatta bugün güncelleme geldi reklamlar çoğaldı ??

Ben her uygulamadan reklamı hallettim. Sizdeki sürüm numarası daha yüksek bu arada. Note 8 de Miui 10 var henüz. :hihi

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Reklam konusunda demedim. Dediğiniz diğer problemlerden bahsettim. Eu rom kurabilirsiniz . Aynı rom sadece reklamlar ve gereksiz şeyler çıkarılarak yeniden derlenmiş. Ayrıca kullandığınız telefon hala piyasadaki bir çok telefondan daha iyi bir işlemciye sahip.

Ben eu romda
Tek şarjda 12 saat ekran süresi alıyorum

t.jpg
ty.jpg

H Çevrimdışı

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
Şu uygulamadan yüklü gelen uygulamaları kaldırmayı deneyin;

Yalnız bu uygulamayı sildiğinizde kaldırdığınız uygulamalar geri gelebilir. Redmi Note 8'de öyle oldu.
Ayarlardan kastım orası değil. Video, Müzik gibi Xiaomi'nin kendi uygulamalarındaki seçeneklerden bahsetmek istedim.
Ben reklam kapatma işini her uygulamada tek tek ayarlardan yaptım.
Belki sadece yeni Miui sürümündeki uygulamalarda bu seçenek olabilir. :bilmiyom

Açıkçası Huawei'nin giriş seviyesi cihazını kullanmış birisi olarak EMUI'den soğudum diyebilirim.
Xiaomi, Oppo, Meizu gibi firmalar hiç yoktan uygun fiyata iyi donanım veriyorlar.
Teskler bu uygulama yi kullandım ancak yerleşik uygulalari devre dışı bırakıyor tam kaldırmıyor ancak bilgisayara bağlayıp bazı konmutkar verince siliniyor mus ben uğramadım kendi tarayıcı yerine opera kullniyirum medya player için vlc ve Mx pro kullanıyorum xiominin kendi uygulamalari ni kullnmiyirum ama telde yer işgal ediyor

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
O kadar indi mi ya? Zaten o paraya en iyi telefon bence

valla ben eskisi gibi takip etmiyorum/edemiyorum telefon piyasasını.. zaten kullandığım telefon da çok eskiydi. o telefondan buna geçince baya memnun kaldım. hızı, akıcılığı, gündüz kamera performansı bence yeterli. 1600 lira'dan 1550 TL'ye geldi bana indirim kuponuyla..

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Tercihimi mi 9 lite den yana kullandım en mantıklısı o geldi. Cihazı yurt dışı olarak garantisiz aldım 2100 tl ye. Şuan memnunum ekranı Süper amoled ekran olması çok iyi zaten özelliklerinden bahsetmeye gerek yok. Özellikle kamerası çok iyi çok iyi insan ve portre fotoğrafları çekilebiliyor

Screenshot_2019-11-08-07-52-55-257_com.android.settings.png

M Çevrimdışı

mertsamet 

Aktif Üye
21 Şub 2018
63
Tercihimi mi 9 lite den yana kullandım en mantıklısı o geldi. Cihazı yurt dışı olarak garantisiz aldım 2100 tl ye. Şuan memnunum ekranı Süper amoled ekran olması çok iyi zaten özelliklerinden bahsetmeye gerek yok. Özellikle kamerası çok iyi çok iyi insan ve portre fotoğrafları çekilebiliyor

Screenshot_2019-11-08-07-52-55-257_com.android.settings.png
https://www.trendyol.com/xiaomi/mi-9-lite-6-gb-ram-64-gb-hafiza-pearl-white-beyaz-xiaomi-turkiye-garantili-p-32019659?utm_source=aff_t&utm_medium=cps&utm_campaign=gelirortaklari&utm_subaff=21&utm_term=102debf738eff73de031b3e0df1a19

hocam türkiye garantili olan zaten 2247. niye 2100e garantisiz aldınız?

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Reno2 demiştim.
İnternette bir çok inceleme izledim sonra vazgeçtim.
Sanırım Samsung S10+ alacağım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri