Hangi Telefonu Tercih Edersiniz?

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
merhaba,

3 telefonda birbirinin aynı gibi, burun farkıyla Mİ 9 SE önde.. Ben geçen gün GM 9 Pro aldım, çok memnunum fiyatı 1500 TL dolaylarında.. Bilginize..

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Mi 9 Lite diyebilirim. CC9 desteklediği şebeke frekansları nedeniyle çekim sorunları yaratabilir.

Mi 9 Lite, batarya, hafıza kartı desteği ve 3.5 mm girişi ile daha avantajli konumda bence.

Bütçe varsa Snapdragon 730'lu cihazlara bak derim.

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Mi9t Pro'ya bakabilirsiniz . sizi 6-7 yıl idare eder aralarında çok fiyat farkı yok. Fotoğraf kalitesi olarak mi9se diğerlerinden bence bir tık daha kaliteli ve net resimler veriyor. megapiksel olayına pek takılmayın telefonda kullanılan lenslere bakın

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Mi9t Pro'ya bakabilirsiniz . sizi 6-7 yıl idare eder aralarında çok fiyat farkı yok. Fotoğraf kalitesi olarak mi9se diğerlerinden bence bir tık daha kaliteli ve net resimler veriyor. megapiksel olayına pek takılmayın telefonda kullanılan lenslere bakın

Diyafram aralığına da bakılabilir. :bilmiyom

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Xiaomi, keşke o kadar yıl sağlam kalabilse... Ucuz telefon yapıyorlar ve yazılım/malzeme kalitesi de bu yönde oluyor maalesef.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
merhaba,

3 telefonda birbirinin aynı gibi, burun farkıyla Mİ 9 SE önde.. Ben geçen gün GM 9 Pro aldım, çok memnunum fiyatı 1500 TL dolaylarında.. Bilginize..
O kadar indi mi ya? Zaten o paraya en iyi telefon bence
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Şu anın amirak gemisi alınsa bile gideceği en fazla 3 yıl. 6-7 hayal gibi

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Geri
Üst Alt