Deneyim 🔥 Hako Pro 4/64 Lisanslı ( Özel İnceleme ) 64gb Depolamaya Sahip İlk ve Tek Lisanslı Cihaz 🔥

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Şaşırmıyoruz Emmi ederinin çok üzerinde satılıyor
O fiyat çok yüksek Cihazın piyasası o değil biraz fazla uçmuş firma.
Sende diyebilirsin Serbest piyasa istediğine satsın. Fiyata itiraz ediyoruz Marka ile alıp veremediğimiz yok.
Bu tür şeyler ve video çekip güzelleme yapanlar mide bulandırıyor ancak. O video yu çeken şahısı tanımam ama kendini bayağı paralamış güzelleme yapmak için.

Marka ile dediğin gibi kimsenin problemi olamaz, adam benim malım bu ve şu fiyata satıyorum diyebilir.

Ancak bu ürünün inceleme videosunda görüyoruz ki bildiğiniz açık açık güzelleme yapılmış 🙂

Bizler ne diyoruz, bu cihaza 3300 TL vereceğinize gidin aynı cihazı, düşünün kargosu ve vergisi bile dahil 1000 TL daha ucuza Aliexpress ten alın.

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Hako değil hocam SDMC üretimi bir cihaz hako ürün ismi üretici değil.
Evet biliyorum.
Üretici SDMC.
Lisans anlaşması hako diyor.
Acele yazmışım.
1680 defa izledim yine yanlış yazmam umarım.
Günde 10 cihaz kuruyorum iş çok. 😂

Üretim yeri aynı,marka ve kutu rengi değişebilir,gayet normal bana göre ,fiyatına bir şey demiyorum :),aynı sistemi kullanan,kutusunun renk ,şekli ve kumanda da aynı olan, ama markaları farklı olan çoook uydu alıcısı gördüm ben,android olan da var kapalı linux olan da,şaşılacak bir şey yok yani :)
Full lisanslı olsun 5.000 TL olsun emekli adamız alırız. 😂

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Evet biliyorum.
Üretici SDMC.
Lisans anlaşması hako diyor.
Acele yazmışım.
1680 defa izledim yine yanlış yazmam umarım.
Günde 10 cihaz kuruyorum iş çok. 😂

Full lisanslı olsun 5.000 TL olsun emekli adamız alırız. 😂
Ne emekliler var desene :haha1
Arızalı cihazı göndermek için 2 hafta bekledim emekli maaşımı alayım da yolluyayım diye :fiskos<--- Der ve susar,yoksa konu muhabbete dönecek :kiskis

E Çevrimdışı

erdeka84

Yeni Üye
27 Mar 2023
11
40
Arkadaşlar hakopro dan aldım ve gayet memnun kaldım, tavsiye ederim. Nays ile 1799 a geldi. Ama bir sorum olacak çocuklar la basit oyunlar oynamak için snopyy rampage sg-r707 oyun kolu aldım yalnız kolu adam akıllı kullanamıyorum. Örneğin tvbox içinde kurulu gelen Asphalt 9 oyununda işlevsiz. Var mıdır bunun bir yöntemi??

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Arkadaşlar hakopro dan aldım ve gayet memnun kaldım, tavsiye ederim. Nays ile 1799 a geldi. Ama bir sorum olacak çocuklar la basit oyunlar oynamak için snopyy rampage sg-r707 oyun kolu aldım yalnız kolu adam akıllı kullanamıyorum. Örneğin tvbox içinde kurulu gelen Asphalt 9 oyununda işlevsiz. Var mıdır bunun bir yöntemi??
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Bazı oyunların son versiyonları her gamepad ile çalışmayabiliyor. Asphalt 8 ile dener misiniz?

E Çevrimdışı

erdeka84

Yeni Üye
27 Mar 2023
11
40
Beach buggy oyununda da çalışmadı, yani eksik çalışıyor. Sağ sol oyun açılışında çalışıyor ama start i açmıyor ve oyun içinde kol hiç çalışmıyor. Bı uygulama falan mı kurmak gerekiyor anlamadım. Bide iyi diye rampage gamepad aldık ama bı işe yaramiyacak heral.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Beach buggy oyununda da çalışmadı, yani eksik çalışıyor. Sağ sol oyun açılışında çalışıyor ama start i açmıyor ve oyun içinde kol hiç çalışmıyor. Bı uygulama falan mı kurmak gerekiyor anlamadım. Bide iyi diye rampage gamepad aldık ama bı işe yaramiyacak heral.
Konuyla ilgili Mert Temizer Mert Temizer üstadımızdan da yardım rica edelim. Kendisinin tanıttığı farklı gamepadler mevcut. Hatta şöyle bir konusunu da paylaşayım;

İlerleyen günlerde özellikle Octopus uygulaması ile ilgili bir kullanım videosu hazırlayabiliriz. Bu amaçla kullanabileceğiniz uygulamalardan biri. Bu uygulamayla ekranda dokunmatik butonlar üzerine gamepad tuşları atanabilir. Onun dışında bazı gamepadler tam anlamıyla destek sağlamayabiliyor maalesef. :(

E Çevrimdışı

erdeka84

Yeni Üye
27 Mar 2023
11
40
Konuyla ilgili Mert Temizer Mert Temizer üstadımızdan da yardım rica edelim. Kendisinin tanıttığı farklı gamepadler mevcut. Hatta şöyle bir konusunu da paylaşayım;

İlerleyen günlerde özellikle Octopus uygulaması ile ilgili bir kullanım videosu hazırlayabiliriz. Bu amaçla kullanabileceğiniz uygulamalardan biri. Bu uygulamayla ekranda dokunmatik butonlar üzerine gamepad tuşları atanabilir. Onun dışında bazı gamepadler tam anlamıyla destek sağlamayabiliyor maalesef. :(
Hadi yaaa .. birde genelde önerilen bir ürün diye tanesine 400 verip iki adet Snoopy rampage sg-r707 oyuk kolu aldım. Sağolsun çocuklar birinin kutusunuda yırttı, iade edilebilir mi ki??🙄🙄

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Erişebilirlik de açık birşey olmayacak açık birşey varsa gamepad de sorun oluyor

E Çevrimdışı

erdeka84

Yeni Üye
27 Mar 2023
11
40
Muhtemelen bi ayar eksikliği yapıyorum . Dün akşam beach buggy oyununu açtım gamepad ile oynattı ama sabah denedim olmadı biseyler çakişıyor sanırım ama ne? Asphalt 8-9 da kollar hiç çalişmıyor. Basit bazı oyunlarda kullanabildim sadece.
Birde hakopro nün kumandasında airkumanda özelliği var mı ?

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Muhtemelen bi ayar eksikliği yapıyorum . Dün akşam beach buggy oyununu açtım gamepad ile oynattı ama sabah denedim olmadı biseyler çakişıyor sanırım ama ne? Asphalt 8-9 da kollar hiç çalişmıyor. Basit bazı oyunlarda kullanabildim sadece.
Oyunu oynadıktan sonra her hangi bir uygulama yüklediniz mi ? Eğer yüklediyseniz onu kaldırıp oynamayı bir deneyin. Ayarlardan erişebilirlikte açık olan herşeyi kapalı konuma getirip tekrar deneyin, malesef bu gamepad mevzusunda bir standart yok. Herşey deneme yanılma ile oluyor.

Hako Pro kumandası her lisanslı cihaz gibi standart g10 kumandadır, bu kumandaların air özelliği yoktur. Air modlu kumandayı ayrıca almamız gerekiyor.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Erişebilirlikte açık birşey varsa kapatın gamepad çalışmasını engelliyor erişebilirlikte açık birşey olmasın .

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt