Deneyim 🔥 Hako Pro 4/64 Lisanslı ( Özel İnceleme ) 64gb Depolamaya Sahip İlk ve Tek Lisanslı Cihaz 🔥

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Detaylı olacak başkan, tv ye takılacak, tüm özellikleri test edilecek, plarfromlar tek tek denenecek, uzun işi var 🙂 içinden geçicem kısacası. Şimdilik bu cihazın 4/32 olan versiyondan daha ağır olduğunu söyleyebilirim, altını çevirdiğimde 4/32 de bulunmayan metal plakayı görebiliyorum bu 4/64 te, tabi yarın detaylıca herşeyine bakılacak 🙂 bu işlere hevesli biri olarak bayağı heyecanlandırdı beni bu cihaz.
Yardıma ihtiyacın olursa burdayım. ( iyi balyoz sallarım ) :kiskis

Şimdiden eline koluna yüreğine sağlık.

HrnSrky Çevrimdışı

HrnSrky

Yeni Üye
25 Ocak 2023
15
35
Birileri kopyala yapıştır yapmış Hako Pro yu 😊
hiremco-smart-life-464-android-box-android-box-hiremco-smart464-aramakelimeleri-1027-27-O.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Üretim yeri aynı,marka ve kutu rengi değişebilir,gayet normal bana göre ,fiyatına bir şey demiyorum :),aynı sistemi kullanan,kutusunun renk ,şekli ve kumanda da aynı olan, ama markaları farklı olan çoook uydu alıcısı gördüm ben,android olan da var kapalı linux olan da,şaşılacak bir şey yok yani :)

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Üretim yeri aynı,marka ve kutu rengi değişebilir,gayet normal bana göre ,fiyatına bir şey demiyorum :),aynı sistemi kullanan,kutusunun renk ,şekli ve kumanda da aynı olan, ama markaları farklı olan çoook uydu alıcısı gördüm ben,android olan da var kapalı linux olan da,şaşılacak bir şey yok yani :)
Şaşırmıyoruz Emmi ederinin çok üzerinde satılıyor
O fiyat çok yüksek Cihazın piyasası o değil biraz fazla uçmuş firma.
Sende diyebilirsin Serbest piyasa istediğine satsın. Fiyata itiraz ediyoruz Marka ile alıp veremediğimiz yok.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Şaşırmıyoruz Emmi ederinin çok üzerinde satılıyor
O fiyat çok yüksek Cihazın piyasası o değil biraz fazla uçmuş firma.
Sende diyebilirsin Serbest piyasa istediğine satsın. Fiyata itiraz ediyoruz Marka ile alıp veremediğimiz yok.
Ben okuyunca öyle anlamadım ama sanki .Bu arada ben de zaten "fiyatına bir şey demiyorum" dedim mübarek :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt