Hak Yenmeye Çalmaya Devam

Mesleği Bırakıp bilişim İşinemi Girsem?

• Eczaneyi Bırak Bilişime Gir

Oy: 0 0.0%
  • Dava işine Girme

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .
Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Reis hemen şikayet et sgk ya sigortasız eleman çalıştırıyor diye doğduğu güne pişman ederler
Reis şimdi borçlarım var 3000 e yakın onlar bitsin hele yavaş yavaş muhtemelen inşallah 3 aya biter diye düşünüyorum.ozaman sgkya değil çok güzel filim yazacam kendisine kainattan silecem onu.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

nasıl yani 1200 maaş + sigortasız mı çalışıyorsun?
evet ve yıllardır yemeğim yok herşeyin de parasını kuruş kuruşuna veriyorum.

E Çevrimdışı

elcapitano

Aktif Üye
18 May 2018
200
32
Reis şimdi borçlarım var 3000 e yakın onlar bitsin hele yavaş yavaş muhtemelen inşallah 3 aya biter diye düşünüyorum.ozaman sgkya değil çok güzel filim yazacam kendisine kainattan silecem onu.

evet ve yıllardır yemeğim yok herşeyin de parasını kuruş kuruşuna veriyorum.

kusra bakma kardeş ama suç sende. kölelik kalkalı çok oldu.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
kusra bakma kardeş ama suç sende. kölelik kalkalı çok oldu.
Walla öncelikli suç devlette niyemi iyi dinleyin şimdi

geçen sene askeri muaynesi oldum ve çürük aldım çürük alma sebebim ise iki ayağımda ameliyatlı hayati bir ameliyat geçirmişim 6 aylıkken 3 kere hemde

ayaklarım yüzünden kilolarım var hemde çok fazla ordanda çürüğü yedim

zamanında koro kimdir diye bir konu açmıştım orda bahsetmiştim iş hayatımdan baskı azar dayak Vs derken artık katlanamaz oldum ve ruhsal bunalıma girdim ağır sakinleştiriciler depresanlar kullandım ordanda çürük aldım

3 yerden askeri çürüğüm var buraya kadar tamammıyız ?

2018 in ocak ayından beri muayne olmuşum ve o tarihten bu yana devlet bana ankaradan kağıt gönderecek hala göndermedi sistemde asker olarak görünmekteyim asker olarak göründüğüm için ehliyet alamıyorum.

Şuanki genellikle büyük şirketler dahil aranan şartlar

1.Askerlik bitmiş olacak

2.Sabıkan Temiz olacak

3.Ehliyetin olacak

1 ve 3.madde bana uymuyor işte asker olarak göründüğüm için ehliyet alamıyorum yaşım kaç oldu araba sürmeyi bile bilmiyorum onu bırakın araba sürmeye cesaretim yok ilgim yok hep motor hastasıyım motor kullanıyorum KAÇAK olarak şimdiii işi bıraksam bile bu şartlar olmadan bir yerde çalışmam zor yoksa hatayda bir sürü bilgi işlem bilişim işleriyle uğraşanlar var zor değil benim için yani ama ben şimdilik sabır ediyorum.

E Çevrimdışı

elcapitano

Aktif Üye
18 May 2018
200
32
Walla öncelikli suç devlette niyemi iyi dinleyin şimdi

geçen sene askeri muaynesi oldum ve çürük aldım çürük alma sebebim ise iki ayağımda ameliyatlı hayati bir ameliyat geçirmişim 6 aylıkken 3 kere hemde

ayaklarım yüzünden kilolarım var hemde çok fazla ordanda çürüğü yedim

zamanında koro kimdir diye bir konu açmıştım orda bahsetmiştim iş hayatımdan baskı azar dayak Vs derken artık katlanamaz oldum ve ruhsal bunalıma girdim ağır sakinleştiriciler depresanlar kullandım ordanda çürük aldım

3 yerden askeri çürüğüm var buraya kadar tamammıyız ?

2018 in ocak ayından beri muayne olmuşum ve o tarihten bu yana devlet bana ankaradan kağıt gönderecek hala göndermedi sistemde asker olarak görünmekteyim asker olarak göründüğüm için ehliyet alamıyorum.

Şuanki genellikle büyük şirketler dahil aranan şartlar

1.Askerlik bitmiş olacak

2.Sabıkan Temiz olacak

3.Ehliyetin olacak

1 ve 3.madde bana uymuyor işte asker olarak göründüğüm için ehliyet alamıyorum yaşım kaç oldu araba sürmeyi bile bilmiyorum onu bırakın araba sürmeye cesaretim yok ilgim yok hep motor hastasıyım motor kullanıyorum KAÇAK olarak şimdiii işi bıraksam bile bu şartlar olmadan bir yerde çalışmam zor yoksa hatayda bir sürü bilgi işlem bilişim işleriyle uğraşanlar var zor değil benim için yani ama ben şimdilik sabır ediyorum.

o ayrı bi konu. bu şartları aramayan bi çok yer var. en kötü işkura başvur onlar senin 1 yıllık maaşını karşılayıp işe sokuyolar. biraz hakkınızı ve suçu kendinizde aramayı öğrenin.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
o ayrı bi konu. bu şartları aramayan bi çok yer var. en kötü işkura başvur onlar senin 1 yıllık maaşını karşılayıp işe sokuyolar. biraz hakkınızı ve suçu kendinizde aramayı öğrenin.
Ağzına sağlık benim çoktan beri silkelenmem lazımdı böyle bendede suç var yok demiyorumki zaten.

Bu adam eskiden hiç hak yemezmiş sonra APTALIN birisi yanına çalışmaya başlamış 4 yıl sgk sız yemeksiz çalışmış zamsız hemde yeni evlenmiş o dönemler bide şimdide 4 çocuğu var 25 yıldan fazladır yanında aldığı ücrete gülersiniz kıdem vee çocuk başına prim alması gerek hakkını emeğini yediriyor patron bunun yüzünden böyle olmuş adama biz sana muhtacız ağzımıza sıçsan yeridir hakkını tanıtmış bana eğer 1200 tl çok güzel bir para büyük para diyorsa onun kalıbına tüküreyim.onun gibi bir mal oğlu mal daha var eczaneye gelip bedava çalışan her işi yapan bir aptal bir mal böyleleri olduğu için bu zıvanadan çıkmış ama ben bir hamle bekliyorum bir hamle yapsın o zaman ismini kainattan silecem 250 Volt elektrik çarpmış gibi olacak kendisini bakayım bu kadar zengin durumu iyi haram parayı nereye götürecek acaba?

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt