GX6605s yazılım yükleme işlemi - GX6605 için GXDownloader

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Cevap bana ise,unutmuşum inan,şimdi dışarı çıkacağız,döndüğümde der ve yazarım,kusuruma bakma(yın) artık.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Evet hocam deneyebildiniz mi acaba rahatsız ediyorum kusura bakmayın
Rica ederim,ne kusuru ,evet denedim açılmıyor maalesef,pikoya yükledim,next oldu ama şifre açılmadı.
Cihazın yüklediğim versiyonu aşağıda:
Üstelik yeni derlenmiş görünüyor ,ama tık yok maalesef.

nextkanky1.jpg

F Çevrimdışı

FurkanBayraktar

Yeni Üye
31 Eki 2019
9
32
Rica ederim,ne kusuru ,evet denedim açılmıyor maalesef,pikoya yükledim,next oldu ama şifre açılmadı.
Cihazın yüklediğim versiyonu aşağıda:
Üstelik yeni derlenmiş görünüyor ,ama tık yok maalesef.

İlgin için teşekkür ederim hocam. XBOX FORZA HD OTA 26 yazılımı ile wifi olmadan tandbergleri çözüyürmuş. Denedim oldu bilgin olsun :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
İlgin için teşekkür ederim hocam. XBOX FORZA HD OTA 26 yazılımı ile wifi olmadan tandbergleri çözüyürmuş. Denedim oldu bilgin olsun :)
Evet,xbox çözüyor ben ikisinide denedim ,hem kankiyi hem xboxsu,arada değiştiriyorum pikoyu çünkü,ama funcam ile devam şimdilik ,şu an ise Spider F1 olarak izliyorum,bu arada acaba kankinin eski versiyonları çözermi :)

A Çevrimdışı

akume

Yeni Üye
3 Nis 2019
43
63
teraspy teraspy Sizin tavsiyeniz üzerine Bundan 2 adet almıştım birini botech 600Z'ye taktırdım birtanesi duruyor bu flas her mini uyduya olurmu yoksa belirli markalarmı var.Sayenizde çok bilgiler edindim kendi adıma Teşekkür ederim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teraspy teraspy Sizin tavsiyeniz üzerine Bundan 2 adet almıştım birini botech 600Z'ye taktırdım birtanesi duruyor bu flas her mini uyduya olurmu yoksa belirli markalarmı var.Sayenizde çok bilgiler edindim kendi adıma Teşekkür ederim.
Uyması lazım,sonuçta 8mb flash ,ama hangi modellere uyar dersen,inan bilmiyorum :)

odunq Çevrimdışı

odunq

Aktif Üye
20 Haz 2019
87
39
Uyması lazım,sonuçta 8mb flash ,ama hangi modellere uyar dersen,inan bilmiyorum :)

Hocam bir önce aynı uyduyu kurtarmak için seri port olan masaüstü pc de denedim gösterdiğin kablolarla o şekilde yaptım.
Bu sefer linkini de verdiğin gibi usb-rs232 dönüştürücü aldım. Aynı işlemleri laptopta yapmaya kalkınca şu şekilde bir hata alıyorum.

"BootROM error: wait for "GET",please check stb UART receive !"

Usb değiştirince com5 com6 değişiyor. Yazı da fişi takınca çıkıyor yani uydu ile bilgisayar arasında bir bağlantı var gibi. içinden driver cd çıkmadı win10 direkt tanıdı ama. Başka ne olabilir fikriniz var mı?

Ekran-Alintisi0cb04dbb2debf60f.jpg

sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
Hocam bir önce aynı uyduyu kurtarmak için seri port olan masaüstü pc de denedim gösterdiğin kablolarla o şekilde yaptım.
Bu sefer linkini de verdiğin gibi usb-rs232 dönüştürücü aldım. Aynı işlemleri laptopta yapmaya kalkınca şu şekilde bir hata alıyorum.

Usb değiştirince com5 com6 değişiyor. Yazı da fişi takınca çıkıyor yani uydu ile bilgisayar arasında bir bağlantı var gibi. içinden driver cd çıkmadı win10 direkt tanıdı ama. Başka ne olabilir fikriniz var mı?

Ekran-Alintisi0cb04dbb2debf60f.jpg
Mode: yazan yeri yanlış seçmişsin gibi geldi bana

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bilgisayar donanıma bak bakalım ,aldığın cihazın modeli neymiş ,belki driver istiyordur ,laptopta usb 3.0 giriş takma (içi mavi olan giriş) ,2.0 olana tak ,programdaki "com port" ,progrmı ilk çalıştırdığında da aynı geliyor ,eğer cevap evet aynı hep com5 diyorsan,laptop tanımış demektir,o zaman kabloya bakacaksın ,bağlantılara .
Mode: yazan yeri yanlış seçmişsin gibi geldi bana
Aslında her yazılım yüklendiğinde burası seçilip önce flash iyice silinir,ardından yükleme yapılır ,ama burada bir bağlantı hatası var gibi duruyor :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt