Gx6605s firmware editor - Gx6605s yazılım editleme programı - Türkçe

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Next 2023 de Gx6605s işlemci yazılımı indir hxd ile aç arama kısmına metin atama de ordan 6605 yaz yazılım içinde o rakamı buldugu da Türk uyduları da birbirine dönüş yapabilirsin flash değiştirmeden

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Next 2023 de Gx6605s işlemci yazılımı indir hxd ile aç arama kısmına metin atama de ordan 6605 yaz yazılım içinde o rakamı buldugu da Türk uyduları da birbirine dönüş yapabilirsin flash değiştirmeden
bu anlattığınızı resimli bir anlatım yapabilirmisiniz, zamanınız olduğunda
yani yazılımın içinde 6605 görünce dönüşüm uyar illegal sn falan vermezmi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
böylemi

kabus.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
S Çevrimdışı

Sezgin 2 

Yeni Üye
14 Mar 2021
7
Şöyle bir sıkıntım var arkadaşlar. Next JetStream uydu alıcısı elimde mevcut. 6605H1 işlemcili. Cihaz yeni olduğu için birçok yerde Türkçeleştirme sıkıntısı var. Tema dosyası içerisinde Türkçe dil dosyasını kontrol ettim. Eksiksiz Türkçeleştirilmiş fakat cihazda Türkçe dil seçiliyken, örneğin TP Arama'da TP Search yazıyor. Widget klasörünün içerisinde bulunan "wnd_tp_search_opt" XML dosyası içerisini açtığım zaman <string>Tp Search</string> görüyorum. Bu kısmı değiştirirsem Türkçeleşir mi?
İkinci sorum ise neden Language dosyası içerisindeki Türkçe dil dosyasından bu kısım Türkçeleşmemiş.

E Çevrimdışı

Egeliyiz

Yeni Üye
30 Kas 2020
38
37

Gx6605s yazılım editleme programı

merhaba elinde yedek program olan arkadaşlar ricaetsem tekrar paylaşırmısınız link çalışmıyor.
Saygılar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt