Gx6605s firmware editor - Gx6605s yazılım editleme programı - Türkçe

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
alladdin abi hasretine dayanamadım bende geldim
Oooo,serkan ,hoşgeldin ,seni aramızda görmek süper ,ramo ,sen ve ben :)
Desene ortalık karışacak ,ama burası diğer forumlara benzemez,özgürce yazabilirsin ,kısıtlama olmaz :ok

Bu arada gençler ,sevgili digiulama digiulama ve serkan_0057 serkan_0057 uydu alıcılarına fısıldayan kişilerdir ,belirteyim :)

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
dönüşüm için flash değişimi şart dönüşüm işi teraspy teraspy ustadan sorulur ::)
flaş degişmeden yapılıyor dönüşüm bununla alakalı yeni bir video var youtub da gx6605s işlemcili
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Next kanky hd Powervu desteği yok. Thandberg destegi wifi takılı ise açıyor.
G6695s yazıyor driver.powervu lu yazilim yüklenirmi? Yardim
dönüşüm yazılımı verildi bu uydu alıcı için

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
flaş degişmeden yapılıyor dönüşüm bununla alakalı yeni bir video var youtub da gx6605s işlemcili

Elbette yapılır ,ama o zaman kısıtlı olacaktır dönüşümler sevgili kabus22 :)

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Elbette yapılır ,ama o zaman kısıtlı olacaktır dönüşümler sevgili kabus22 :)
örnek verirmisiniz daha yeni video eklenmiş dönüşüm için next ler için gx6605s stalker dahi varmış mac adresi değişiyo deniyor, 150 tl lik uydu 300 tl özellik kazanıyor eger doğru ise

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
örnek verirmisiniz daha yeni video eklenmiş dönüşüm için next ler için gx6605s stalker dahi varmış mac adresi değişiyo deniyor, 150 tl lik uydu 300 tl özellik kazanıyor eger doğru ise
Flash değişmez ise ancak 4mb lik yazılımlar atılır ,çünkü pikolarda ve diğerlerinde genelde flash 4 mb,bu arada iptvde en iyi işlemci montagedir,diğerleri (6605 dahil) benim hoşuma gitmedi.
Yani dönüşüm illa olur ,ama üzerindeki flash boyutu ile sınırlı kalır.Ben 4 ve 8lik yazılımların tamamını denedim ,kullandım,hatta tuner uygun olmadığından sadece vision tv yazılımı sıkıntı çıkarrtı ,çünkü yazılımı CATV destekliyordu (kablo tv) :) .
Bu arada 6605 nashare yazılımını da denemiş bulundum ama sunplus gibi değildi ,sildim laptoptan yazılımı,stalkeri de denedim ,yani demek istediğim sadece stalker değil ,diğer tüm iptv ve server yazılımlarını deneme fırsatım oldu.
Kıssadan hisse :
Eğer iptv kullanılacak ise işlemci kesin montage olmalı,serverde gx6605s olmalı,sunplus şu an bir adım önde Türkiye için ama ben pikodan memnunum :)

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42

botech 600 cihaza flash değiştirmeden bana mediatar 790 royal yazılımı atabilirmisin biz onu tam 1 yıl tüm flashları deneyerek en uygununu bulduk herşey burda yazarak kadar kolay olsaydı keşke

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
video atarmısın
forumda konu açtım next kank /2023 dönüşüm diye bir gözatabilirsin videosu var ama izlemek lazım

botech 600 cihaza flash değiştirmeden bana mediatar 790 royal yazılımı atabilirmisin biz onu tam 1 yıl tüm flashları deneyerek en uygununu bulduk herşey burda yazarak kadar kolay olsaydı keşke
next için yazdım ve flaş değişimi yapılmadan yüklemiş arkadaş hayret doğrusu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt