Grundig TV

A Çevrimdışı

Arda64

Yeni Üye
15 Nis 2020
16
38
Bir Hafta Önce Hepsiburada’dan Grundig 55 Gdu 7810b 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı 4k Ultra Hd Smart Led Tv 3.199 Tl Ye Satın Aldım.

Ekranda Küçük Lekeler Var Önce Toz Sandım. Ama Meğerse Bu Lekeler Ekranın İçinde Olan Lekeler.

Bu Lekeler Tv İzlerken Her Zaman Göze Çarpmıyor Sadece Sahnede Açık Tonlar Olunca O Zaman Sanki Ekranda Toz Varmış Gibi Lekeler Ortaya Çıkıyor.

Ürüne Şimdi 200 Tl Zam Gelmiş. Karar Veremedim

• İade Etsem Mi?
  • Yoksa Servis Mi Yapsın?
  • Yoksa Böyle Mi Kalsın Zararı Olmaz Mı?
Sizin Bu Konuda Yorumunuzu Almak İster.

İade Edersem Hangi Markayı Önerirsiniz?

4 Metre Uzaktan Karşıdan İzleyeceğim. Smartı Kullanacağım Yani Netflix, Youtube, Puhutv, Bluetv Vb Kullanacağım Ama Oyun Oynamayacağım.
A Adem Helvacı
albanez albanez

Sağlıkla Kalın.

A Çevrimdışı

Arda64

Yeni Üye
15 Nis 2020
16
38
hemen foto ekliyorum hocam. Sağolasın ilgin için
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hocam hepsiburadadan 14 gün içinde gerekçe göstermeksizin iade edilebiliyor. Ben resmi olarak 3 gündür tv ye sahibim.

IMG_20200414_232340487.jpg
IMG_20200414_232415957.jpg
IMG_20200414_232715590.jpg

kırımızı alan içinde işaretli yerler

Resimlere tıklayınca büyük görsel olarak daha net görünüyor lekeler. Teşekkürler ilginiz için.

Son düzenleme:
eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336
hemen foto ekliyorum hocam. Sağolasın ilgin için

Hocam hepsiburadadan 14 gün içinde gerekçe göstermeksizin iade edilebiliyor. Ben resmi olarak 3 gündür tv ye sahibim.

IMG_20200414_232340487.jpg
IMG_20200414_232415957.jpg
IMG_20200414_232715590.jpg

kırımızı alan içinde işaretli yerler

Resimlere tıklayınca büyük görsel olarak daha net görünüyor lekeler. Teşekkürler ilginiz için.
Hocam ölü pixel gibi durmuyor ama daha bilgili arkadaşkar var birde onlar baksın. Bence iade edin. Baya var çünkü.

A Çevrimdışı

Arda64

Yeni Üye
15 Nis 2020
16
38
55 incelerde bildiğim kadarı ile garanti için servis kurulumu gerekiyor bu tv yi servis kurmadı ise sorun olur mu?
Hocam servis kurdu. Panel test yapalım dedim. Adam yapamadı bir türlü. Sorun olursa söylersiniz dedi. O ilk kurulum anında çok dikkat edemedik. Ama servis kendi kurdu. Zaten dediğim gibi hepsiburadada satın aldığım için 14 gün içinde gerekçe göstermeksizin iade hakkım var. Teşekkürler.

H Çevrimdışı

hadeka

Aktif Üye
7 Eki 2019
158
Hocam servis kurdu. Panel test yapalım dedim. Adam yapamadı bir türlü. Sorun olursa söylersiniz dedi. O ilk kurulum anında çok dikkat edemedik. Ama servis kendi kurdu. Zaten dediğim gibi hepsiburadada satın aldığım için 14 gün içinde gerekçe göstermeksizin iade hakkım var. Teşekkürler.
Bence iade et.

A Çevrimdışı

Arda64

Yeni Üye
15 Nis 2020
16
38
Hepsiburada'dan cevap geldi.

"Kurulumu yapılmış ya da kullanılmış ürünlerinin iade işlemi, yetkili servis raporu doğrultusunda gerçekleştirilebilir. Ürününüzün kullanılmış/kurulumu yapılmış olmasından dolayı, ürün iadesi için servis iade raporunuz olmalıdır. İadeyle ilgili detaylı bilgiye web sitemizde yardım sayfasından veya buradan ( ) ulaşabilirsiniz. xxxxxxx numaralı siparişinizde yer alan Grundig 55 GDU 7810B 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV ürününüzün servis işlemleri için garanti belgesinde belirtilen teknik servisle iletişime geçmenizi rica ederiz. Yetkili servis kontrolleri ardından iade raporu almanız durumunda işlemlerinizin tamamlanması için bize yeniden ulaşabilirsiniz. Teşekkür ederiz"

H Çevrimdışı

hadeka

Aktif Üye
7 Eki 2019
158
Hepsiburada'dan cevap geldi.

"Kurulumu yapılmış ya da kullanılmış ürünlerinin iade işlemi, yetkili servis raporu doğrultusunda gerçekleştirilebilir. Ürününüzün kullanılmış/kurulumu yapılmış olmasından dolayı, ürün iadesi için servis iade raporunuz olmalıdır. İadeyle ilgili detaylı bilgiye web sitemizde yardım sayfasından veya buradan ( ) ulaşabilirsiniz. xxxxxxx numaralı siparişinizde yer alan Grundig 55 GDU 7810B 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV ürününüzün servis işlemleri için garanti belgesinde belirtilen teknik servisle iletişime geçmenizi rica ederiz. Yetkili servis kontrolleri ardından iade raporu almanız durumunda işlemlerinizin tamamlanması için bize yeniden ulaşabilirsiniz. Teşekkür ederiz"
Standart cevap vermişler, umarım sıkıntıdan bahsetmemissinizdir, bence gerekçe göstermeden beğenmedim ,cayma /iade hakkımı kullanıyorum deyip iade edin, Adem Helvacı bu konuda daha net cevap verir bende daha önce 14 gün dolmadan Vestel tv yi iade etmiştim.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,221
Grundig için bunun özelin den bahsedersem ki bir çok defa yazdım ki ben de şu anda Grundig kullanıyorum
benim ki de "yolcu" THH eksperini bekliyorum yaklaşık 2,5 aydır:hmm

Öncelikle 14 gün cayma hakkını kullanıp geri postalayın paneli!

Arçelik Grubu iyi TV ler üretiyor(resim kalitesi anlamında) Arçelik/Beko/Grundig olarak diğer
market markalarını sallayıp geçin bir kalem onlar uyduruk,ancak heriflerin bir kurusu var,çok fazla
montaj hatalı panelleri çıkıyor!

Özellikle en üst serileri(IPS leri) çok çok iyi,anlamsız şekilde de pahalı ve güyya satıyorlarmış,ülen kim
alıyor bunları anlamış değilim yaw,en çok Almanyaya ihraç ediyorlar bunları!
Resim kalitesi anlamın da çok iyiler:ok
ancak alt serilerini bilmiyorum açıkçası

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt