Gree Lomo

S Çevrimdışı

spartacus07

Yeni Üye
11 Tem 2016
45
Sizin o gree şikayetleri diye gönderdiğiniz linkte sadece airfel şikayetleri yazıyo yanlız...belki airfel de üretim hatası olabilir...gree üretimi olan airfel

P Çevrimdışı

ProofStriker

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Cvp: Gree Lomo

spartacus07' Alıntı:
Sizin o gree şikayetleri diye gönderdiğiniz linkte sadece airfel şikayetleri yazıyo yanlız...belki airfel de üretim hatası olabilir...gree üretimi olan airfel

amaç bilgi ise o zamn başkalarını ortaya sürmeyin.  araştırın york klimayı.  bak bize yazıyorsunuz ne güzel birde googleye yazın lütfen herşeye ulaşacaksınız.    bu forumda malesef üzülerek söylüyorum ama satıcı yok.   tekrar ediyorum birol ve birol gibi bu milleti sömüren kanını emen kullanan bayi,servis,satıcı,pazarlamacı,firma adamları ....ve kişilere karşı kurulmuş amaç sadece bilgi vermek kendi bünyemizde   .burda birkişiyi satıcıkla kimse suçlayamaz burası ne bir birolun forumu nede donanım haberdir.

burda kar amacı yok,şu bu yok  ,isteyene bilgi var.   sohbet muhabbet var.ama deşifre etmekte var.   ahlaksızları bizler burda yazcazki sizlerde göreceksiniz.siteyen inanır önlemini alır isteyen inanmaz ağlar durur.   üzgünüm ama uyarıularımıza rağmen ağlayanlara mendil vermiyoruz.

ayrıca neden bu kadar gree övüyorsunuz sizde bunu bir açıklayın bize bakalım.neden savunduğunuzu felan.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

@spartacus arkadaqş hoş geldin hele bir sakin ol bak bilinen şeylerin tersini iddia ediyorsun arkadaşta kızıyor sakin ol benim işim var şehir dışın açıkmaz zorundayım ama elden geldiğince yarcımcı olacağım sana keşke belge yaınlamak için zamanım olsa.

bak sen burya neden geldin arkadaşım esas gelme amacın bana soru sormak okudum birolun forumunda ama benim vereceğim cevaplarda farklı değil sana.

sen burada Birolu övme adamın midesi kalkmış işte sakin olunki faydalı olalım. sen Birolu tanımazsın bir araştır bakalım dh yi kendinden klim alamayanlarla dalga geçtiğini vs gör. şimdi forumunu ayakta tutmaya çalışıp şirinleştiğine bakma. evet insana yardımcı olur ama sıkıştırmasını bilirsen. esas amacı satıştır ve çabuk kızar.

bak ben onla ortak forum kurduysamda dh ye zarar vermek içindi amacım onu kişişiğini bilmeyen kişi değildim . e ne oldu ben onu o beni bir bakıma kullanmış olduk.

sen bir dur hele şimdi serin ol.

bak gree dedinmi iş değişir ara bul zamanında bu adam gree lomo için zibrodan kötü demiş. zibroda gree üretimi. sigma olarak satılırken alt sınıf demiş şimdiyse diyor ziborlarla lomolarda aynı. bunun mantığı nedir anlayabilrimisin acaba.

yok verdi meşhur mat 35 e oku york ada lomo diyor. mat 35 meşhur Gürcan klimayı iade etti klim akışın durmasını bilmiyor abi 20-21 dereceye ayarlıyoruz klim aiçeriyi 28-29 yapmadan durmuyor diyordu..

düşük fanda çalıştırıyoruz klima H5 hatası veriyor diyordu.

bak insanlarıo yargılayacağını dinle arkadaşım bu insanlar tuhaftı eline bir ürün alır anlmaz oan iyi der. kendi malım der gene iyi der. günde 2-3 saat kullanır iyi der. bizse burada non stop ürün kullnmaktan bahsediyoruz.

ve yanlış anlama artık bu yaştan sonrada kimse çocuk büyütemez burada. biraz okyun forumları. ben şahsen bıktırm artık yazmaktan. ters cevap verdiğim zannına kapılıp hatır koymayınız.

gree ürünü burdan siz kimse önermez kimseyede darılmayınız. günah lam laf duyma lüksümüz yok. ürünler düzelir gene öneririz şu ortamda kimse alıpta test edemez bir başkası için.

kimsyede uymayın bakın dedim size çeşit çeşit ruh hastası dolu ortalıkta aynı soruyu anlatırsın döner dolaşır gene sorar e biz çocu bakıcısımıyız yahu. sen bir klim alacaksın diye esirmi olacağız biraz kafanı çalıştır Allah akıl vermiş. yok o az tüketirmiş affedin bok az tüketir orta direkt iki sınf klima var alt segment çinliler üst segment japon menşeyliler. aralarına en az 200 watt oynar saatlik tüketimde. e bu belliyken hzla bazsısı pireden kan çıkarmaya çalışıyor. akıl var mantıok var. hem şöför mahli hem 50 kuruş olmazki.

bakın her klima her markada 3 ana üreticden çıkmaz bu tür söyleyen manyakalra uymayın Allah için. bazı insan büyük yerlerde yazıp alkış almayı sever her şeyden anlıyorm der. bazısı doğruyu kabullnemez ille ben üste çıkıcam der.. o tür ruh hstalarını çoktan geçtik biz en azından ben şahsım adına geçtim.

size önereceğim klim agidin midea mission alın bize dua edin darılmazsanız yazdıklarımıza.

S Çevrimdışı

spartacus07

Yeni Üye
11 Tem 2016
45

Ben gree yi falan övmüyorum,övmek için alıp kullanmam ya da teknik bilgi sahibi olmam gerek...ben gree midea haier diye klima markalarını 3 ay önceye kadar hiç duymayan biriydim

Benim anormal bulduğum bu çinli 3 büyüklerin bütün klimaların ana üreticisi olduğu halde Gree markasının aşırı derecede kötülenmesi ki haier in de bu kadar olmasada...hani bi kaç modeli olsa üretim hatası dersin ama hepsine çöp deniyor ilginç.

Neyse ben sonuç olarak gree lomo siparişini iptal ettim sizin yorumlarınıza sonra cesaret edemedim ama 3 aydır klima araştırmaktsn beynim dumura uğradı,bezdim...en sonunda tepem atıp bi beko ya da arçelik bayisine girip ilk gördüğüm klimayı almazsam iyidir...

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

spartacus07' Alıntı:
Ben gree yi falan övmüyorum,övmek için alıp kullanmam ya da teknik bilgi sahibi olmam gerek...ben gree midea haier diye klima markalarını 3 ay önceye kadar hiç duymayan biriydim

Benim anormal bulduğum bu çinli 3 büyüklerin bütün klimaların ana üreticisi olduğu halde Gree markasının aşırı derecede kötülenmesi ki haier in de bu kadar olmasada...hani bi kaç modeli olsa üretim hatası dersin ama hepsine çöp deniyor ilginç.

Neyse ben sonuç olarak gree lomo siparişini iptal ettim sizin yorumlarınıza sonra cesaret edemedim ama 3 aydır klima araştırmaktsn beynim dumura uğradı,bezdim...en sonunda tepem atıp bi bek ya da arçelik bayisine girip ilk gördüğüm klimayı almazsam iyidir...

neyse kardeşim uzatmaya gerek yok.düzeltelim bilginiz yanlıştır.bu üç üretici asla ve asla ne dakın,ne me,nede toshiba,ne hitachi,ne fujitsu bigi üst kalite klimaları üreten bir yer değildir.gree kendi çapında bir üretici olup genelde alt kalite klima üretir.orta karar bile demiyorum bakın.bu kalite sıralamasınıda kaliteli markaları baz alarak yazıyorum.gree eski üretimlerinde kendince güzel cihazlar üretiyordu.ne zaman sezonsal verime döndü işi tamamen bozdu.buna ürettiği airfel ,york da dahil.

siz tabiki gree yada başka bir markada alabilirsiniz buna kimse karışamaz.tamamen sizleri bağlayan bir durumdur.bu işin içine ne kadar girerseniz o kadarda kafanız karışacaktır emin olun ki karışmış durumda.bence araştırana uyarılar yapılmış durumda olumlu olumsuz düşünceler sunulmuş durumda.o yüzden biz artık birşey diyemeyiz.başka marka önersemki 9köy hocam gerçekten çok güzel bir cihaz önermiş benide yanlış anlarsınız.o yüzden siz bende kendi kafanızda değerlendirip sonuca varın.

S Çevrimdışı

spartacus07

Yeni Üye
11 Tem 2016
45

Estağfurullah 9köy üstad ama ben kimseyi övmedim övdüysem o cümlemi yaz bana...birol usta hakkında ne iyi ne kötü yorum yapamam...

Sadece forumda her sorduğumuzda yardımcı olmaya çalıştı,yol gösterdi...ben bi falsosunu görmedim hatta ondan York Sierra almak istedim montajda daha sorunsuz ve muhatap bulmak konusunda beni antalyada ki York bayii yönlendirmişti...internette daha uygun fiyata bulabileceğini söylemişti

Yani adamın mal satmak para kazanmak gibi bi derdi olsa benden al tamam gönderiyorum ben derdi demi...

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

spartacus07' Alıntı:

Neyse ben sonuç olarak gree lomo siparişini iptal ettim sizin yorumlarınıza sonra cesaret edemedim ama 3 aydır klima araştırmaktsn beynim dumura uğradı,bezdim...en sonunda tepem atıp bi beko ya da arçelik bayisine girip ilk gördüğüm klimayı almazsam iyidir...

ya arkadaşım nerede bu 3 üretici ana üretici Allah aşkına.. bunlar en ucuz ürün tedarikçisidir fasoncudur alt kalite üreticisidir içlerindede en iyisi gene mideadır.

bakın bizim testimiz bilir kişiden... öyle saf suf bir adam değildir kendisi mat35 denen adam klimayı ıcık cıcığına kadar inceleyen bir tiptir.

o klima hatalı olmasa birol çoktan evin egider sensörü düzeltir gene çözerdi onu bile yapmayıp sonra klima çalışmıyorsa kalk bir derece yükselt bir derece düşür diyor. iki tarafında kayıtları elimde benim. ben bilmediğim şeyi konuşmam.

şimdi orada inadına mideaya çamur atıyor. daha iki gün öncede daikine çamur atardı. şimdi diyor ltkunu kukunu mukunu affedin ne boksa onun servis daikin diyor. amaç ne burada daikini öne çıkarıp çorba içmek. siz boşverin onu.

bakın gree konusund agene aramızda bir konuşma var ben diyorum gree lerin ağız ısıına güvemiyorum midea azğız ısısı daha sağlam diyorum evet diyor. bulsam basıcam şimdi onalarda hep arşivlerimde. Ki bu dediğim daha sezonsal invereterler çıkmadan önceki dönemdeki greelerdi ben onarıda çok beğenmezdim.. sezonsala döndü iyice bok oldu o makineler çok affedin. bakın ben bunları hepo yazdım 942 kodludan önceki serileri bulursanız onları alın dedim boş yazmadım bunları ama işine gelmedi tabi.

S Çevrimdışı

spartacus07

Yeni Üye
11 Tem 2016
45
MideA misssion 12lik 3250 tl dedi dün bayiyi aradım...beni aşıyor yani ustalar,bana 2500 tl ye kadar hem soğutma hem ısıtma görevini iyi yapacak bir inverter klima tavsiye edermisiniz 12lik olacak yanlız

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

spartacus07' Alıntı:
MideA misssion 12lik 3250 tl dedi dün bayiyi aradım...beni aşıyor yani ustalar,bana 2500 tl ye kadar hem soğutma hem ısıtma görevini iyi yapacak bir inverter klima tavsiye edermisiniz 12lik olacak yanlız

http://www.ege-ticaret.com/PANASONIC-KIT-UE12RKE-INVSIPLIT-KLIMA,PR-65.html

al kardeşim sana adam gibi klima istedin fiyata.ne uğraşıyorsun onla bunla al bak rahatına.sedece soğutma olacak dersen al birtane:

http://www.ege-ticaret.com/MIDEA-MODERN-STAR-MSEW-12-INVKLIMA,PR-211.html   ucuzundan bak yaşamına.kafan zaten bulanmış durumda al kurtul bu işten.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

spartacus07' Alıntı:
Estağfurullah 9köy üstad ama ben kimseyi övmedim övdüysem o cümlemi yaz bana...birol usta hakkında ne iyi ne kötü yorum yapamam...

Sadece forumda her sorduğumuzda yardımcı olmaya çalıştı,yol gösterdi...ben bi falsosunu görmedim hatta ondan York Sierra almak istedim montajda daha sorunsuz ve muhatap bulmak konusunda beni antalyada ki York bayii yönlendirmişti...

Yani adamın mal satmak para kazanmak gibi bi derdi olsa benden al tamam gönderiyorum ben derdi demi...

siz iyi zannededurun burdaki durum genel olarak övmeye geliyor daha ne oluyorki kardeşim.. tanımıyorsunuzki adamı adam şirn gözüküyoır diyoruz. sizin ordaki bayiyede dişi sökmezde utandığındandır. bakın ben size bişe daha söyliyeyim sze dh ye girin koko69 nickli kişiye pm atın klimayı birde ondan dinleyin oda antalyalıdır.

ardık demi mi dersiniz değilmi mi dersiniz bilmem.

hatta @sota dişine edicem senin ha hangi cehennemdesin? anlatsana nasıl sana haier satmaya çalıştığı zamanı.

ayrıca foruma iyi bakın almak istyene yardımcı oluruz sözlerine bolca rast gelirsiniz. haier alacak olanlar satışı ben yapacağım ha gibi dolu yazı ve benim onunla dalga geçtiğim durumları görürsünüz. düşünürsek bunlar ne demek oluyor.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

spartacus07' Alıntı:

püff fırlamış bunu fiyatı ya daha kısa üsre önce 2400 falandı hatta sota daha yeni adanadan fiyat aldıydı 2400 felan demişti bu klim aiçin.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

spartacus07' Alıntı:

bu fiyatı çok demişler size.bayi iyi sallamış.şu an bunu 2500 e alabilirsiniz bence.bayiler düşüyor bu fiyata.iyi araştırmanızı öneririm.

http://www.ege-ticaret.com/MIDEA-MISSION-MSMBBU-12-INVSPLIT-KLIMA,PR-89.html

alın bu sitedede aynı 2400.bu siteyi örnek gösterin bayiye.bakın araştırın başka sitelerde vardır aynı fiyatlara örnek gösterin.adam gibi işlerini yapsınlar.bir klimadan o kadar kar alınırmı el insaf arkadaş

I Çevrimdışı

Iceman

Yeni Üye
9 Tem 2016
17
26

spartacus07' Alıntı:

18'lik için bana 3600 TL fiyat vermişlerdi.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

Iceman' Alıntı:
spartacus07' Alıntı:

18'lik için bana 3600 TL fiyat vermişlerdi.

evt bakın bunda biraz insaflı davranmışlar.ormalde 18 liğinide 3450-3500  e kadar iniyorlar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt