Gree Lomo

S Çevrimdışı

spartacus07

Yeni Üye
11 Tem 2016
45
Cvp: Gree Lomo

Yeni evlendim hatunda bezdi benim bu kararsızlığımdan...acilen bi klima almam lazım oturma odasına,antalyayı bilirsiniz üstadlar sıcağını nemini...

Allahtan evini aldığımız adam yatak odasındaki general klimayı bıraktıda rahat yatabiliyoz...general klimada çok eski 20 yıllık klima bi gaz bastırdı canavar gibi çalışıyo...ama görüntüsüyle artık beni emekli edin diyo...

Ghosstkiller kardeşim...Panasonic bu etherea olmayan modelini tavsiye etmişsin...soğutması iyi ok anladım...peki ısıtma performansı nasıl,kışında kullancam iş görür mü...öyle çok ateş gibi üfkemesede olur ama ılık serin falan üflemesibide istemem...ısıtma performansı nasıl

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

spartacus07' Alıntı:
Yeni evlendim hatunda bezdi benim bu kararsızlığımdan...acilen bi klima almam lazım oturma odasına,antalyayı bilirsiniz üstadlar sıcağını nemini...

Allahtan evini aldığımız adam yatak odasındaki general klimayı bıraktıda rahat yatabiliyoz...general klimada çok eski 20 yıllık klima bi gaz bastırdı canavar gibi çalışıyo...ama görüntüsüyle artık beni emekli edin diyo...

Ghosstkiller kardeşim...Panasonic bu etherea olmayan modelini tavsiye etmişsin...soğutması iyi ok anladım...peki ısıtma performansı nasıl,kışında kullancam iş görür mü...öyle çok ateş gibi üfkemesede olur ama ılık serin falan üflemesibide istemem...ısıtma performansı na
aman kerdeşim bak bayanlar kararsızlığı sevmez çok oklava yersiniz kafanıza :)  Yüce rabbim daim eylesin uzun yıllar birlikteliğinizi inşallah.heryönden rahat olun kardeşim.ısıtmasıda soğutmasıda sizi tadmin eder.bayi fiyatlarını bir araştırın tabi ne kadara bırakacaklar bu klimayı ama zorlarsanız güzel fiyatlara alırsınız.ılık serin üfleme olayları her klimada olur klima kendini kıstığında yoksa nasıl tasarruf edebilecek.her ne üflerse üflesin karşısında durmak zararlıdır.siz rahatsızlık derecenize göre dereceden fan hızından bunu ayarlayacaksınız artık.
eski dede general he.ah nerde eski mallar kaliteler.şimdik arayın bakalım bulabilecekmiyiz o kaliteleri.tekneloji ilerledikçe kaliteden ödün veriyor malesef.veremeyen firmalar birkaç tane.ama genede ne olsrsa olsun eski kaliteler asla yok  bana göre.

S Çevrimdışı

spartacus07

Yeni Üye
11 Tem 2016
45

Ok kardeşim...antalyada mide bayisi çok diğerlerinden de fiyat alırım...ben bana en yakın yeri arayıp sordum...bi de bunlar bakır mı acaba

S Çevrimdışı

spartacus07

Yeni Üye
11 Tem 2016
45
Ghostkiller...iyi dileklerin için çok teşekkürler bekarsan darısı başına...evliysende bir ömür mutluluklar dilerim

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

spartacus07' Alıntı:
Ghostkiller...iyi dileklerin için çok teşekkürler bekarsan darısı başına...evliysende bir ömür mutluluklar dilerim

teşekkür ederim kardeşim cümlemiz için.bakırdır kuşkunuz olmasın.merdivernaltı piyasa malı değil bunlar.ciddiyetini henüz bozmamış firmalar.

S Çevrimdışı

spartacus07

Yeni Üye
11 Tem 2016
45

Hocam bu gree lomo gerçekten berbat bi klimamıdır...2000 tl etmez mi...çok mu yakar,ısıtması soğutması kötümü...klima kısmıyor mu dediğiniz gibi...bi on-of klima gibi mi yakıyor...

Valla az önce bayi aradı lomo elinde 1 tane var demişti ama arkadaşlar taşırken vurmuşlar darbeli dedi...ben bayi ile anlaşmıştım adam 1 tane benim için sipariş vermişti az önce gelmiş aradı beni ne zaman montaj için gelelim diyo

Bu saatten sonra vazgeçersem de ayıp olcak napayım ben şimdi arkadaşlar

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

spartacus07' Alıntı:
Hocam bu gree lomo gerçekten berbat bi klimamıdır...2000 tl etmez mi...çok mu yakar,ısıtması soğutması kötümü...klima kısmıyor mu dediğiniz gibi...bi on-of klima gibi mi yakıyor...

Valla az önce bayi aradı lomo elinde 1 tane var demişti ama arkadaşlar taşırken vurmuşlar darbeli dedi...ben bayi ile anlaşmıştım adam 1 tane benim için sipariş vermişti az önce gelmiş aradı beni ne zaman montaj için gelelim diyo

Bu saatten sonra vazgeçersem de ayıp olcak napayım ben şimdi arkadaşlar

Kardeşim her klima iş yapar yapmaz değil.ama bunu nasıl nekadar yapar.birde kronik sorunlar sözkonusu.bu durumda ben asla önermedim gene önermiyorum 

Ama siz öyle bir durumda kalmışsınız ki zor karar vermek sizin açınızdan.güvenli liman varken macera aramak gibi birşey.kısacası tercih size kalıyor malesef.

Sütden ağzımız yandı üfleyerek içiyoruz misali bizim işte.bile bile malesef kendimiz gitmediğimiz gibi sizede alın demesi çok zor.yazması basit ama sonrası ne olacak.burda kendimizi sizin yerinize koymak mecburiyetindeyiz.umarım anlatabilmişimdir kardeşim

S Çevrimdışı

spartacus07

Yeni Üye
11 Tem 2016
45

Bu klimada ki problem ne hocam sizce...kısmaması mı sadece kısmıyorsa inverter olmasının bi anlamı kalmıyor gerçi...valla ben alıcam gibi bu klimayı artık...büyük kumar mı oynuyorum acaba...umarım pişman olmam

S Çevrimdışı

spartacus07

Yeni Üye
11 Tem 2016
45

Anladım üstadım...umarım pişman olmam ne diyelim...sözden de dönemiyorum artık,keşke forumunuzu almadan önce keşfetseydim

Satıcı arkadaşlada iyi bi muhabbet oluştu baya güven verdi...adam ağırladı bizi gayet kibar...18 lik vardı elinde onu alayım dedim o büyük olur dedi sırf benim için 12.000 lik istedi

Aslında 12000 lik varmış 1 tane stoğunda ama vermek istemedi onu,arkadaşlar çarpmışlar taşırken...darbeli dedi göreyim demedim bende...durum bu arkadaşlar...umarım ben yandım siz yanmayın demem ki geliride asgari ücretin biraz üstünde olan biriyim

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567

Spartacus07

Birde Soyle Düşünün
Onceki Seneki Haier Vakaları
Ic Uniteleri Donan Giris Sinifi Klimalari,
Fazla Tuketim Yapan Premium Dediklari klimalar

Bu klimalari ovup Durdu Malum kisi
Hatta Forumlarda Mitsubishi Kompresor ve Yazilim Oldugu
Yazildi Makul Kisi Tarafında
Sonuc Tumu Kulliyen Yalan
Icinden GMCC kompresör Cikti
Premium Klimanin Bir On-OFF klimayla Aynı Tuketim Yaptigi Ortaya Cikti
Klimanin Yazin kapali konumdayken 11watt
Kisin Kapali Konumdayken 40-120watt varan tuketimler Yaptigi Ortaya Cikti

Hatta O Malum kisi
Evindeki Haier Sokup Dukkanina Goturdu
Bahane Hazir Bakir Boru Tesisatim Eskiydi Gaz Kacirdi
Falan Filan
Degistir hattini yap vakumu bas gazi
Niye dukkana goturup
Baska marka klima taktin oda gordu mali
Yaptigi fazla tukemi
Ama hala oneriyor forumunda haier
Allah bildigini yapsin
Ben iade ettim
Mat 35 iade etti
Serhat6363 iade etmek icin ugrasiyor
Bu uzar gider

Gree Gelecek Olursak H5 ve Sensor Arizalari Almis Basini
Rizokya gerek yok
Al sorunsuz makina kullan

Birde sana kim demisse mitsubishi daikin
Gree fabrikasinda uretiliyor diye
Bildigin kafayi yemiştir

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

spartacus07' Alıntı:
Gree nin ürettiği 15 marka hangisi

ben şahsen bilmiyorum. ama dandik markaların çogüna üretim yapacak şekilde bir kuruluştur gree. çok kısa bir dönem daikine ürün ürettiği diye mbirol daikinle gree aynı yalanını uydurmuştu oralardan etkilendiyseniz dh de okuyun o bölümü benim Türkçeleştirtimelerim var.

ve keşke o dönemdeki idare eder kalitesi olsa gree nin. bu iş öyle çocuk oyuncağı değil sezonsala geçince maske düştü kel göründü.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567

Düne Kadar LG ve Daikine Demediğini Birakamayan Adam
Simdi LG Oneriyor
2 Lafinin 1 Daikin Guvencesiyle Airfel

Noldu Ne Değişti, Cunku LG ve Daikin Urunlerini Satmaya Basladin

Sag Kolun Mat35
Haier Nebula Sattin Geri İade Aldin
York Sattin Geri Iade Aldin
Adamin Parasina Birde Cizik Attin

Haa Onada Mustehak Oldu
Kraldan Cok Kralciydi fazla günahınıda almayayım adamında
insan kıznca konuşuyor ama adam sana az yardımcı olmadı.

Sag Koluna Bu Malları Kakalayan Adam Baskasina Ne Yapamaz
Sende Allah Korkusun Zerre Eser Yok Böröl Efendi

S Çevrimdışı

spartacus07

Yeni Üye
11 Tem 2016
45

Yanlız lg nin 1 modelini öneriyor,sirius smart adında yeni serisini...bunun bakır serpantin olmasından ve de eer-cop ve seer-scop değerlerinin iyi olmasından dolayı öneriyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt