GÖZÜMÜZ AYDIN, ELEKTRİK VE DOĞALGAZ FİYATLARINA YENİ GÜNCELLEME GELDİ

• Konbuyu başlatan Fatih009
  • Başlangıç tarihi
gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
bir hükümet bu kadar zam yapıp, maaşlara kuş kadar artış yapıyorsa, ve seçim anketlerinde oyu yüksek kalmaya devam ediyorsa, bu işten kurtuluşumuz yoktur. kulak arkasından sonra sıra nerede , diye düşünmeye başlama zamanıdır. :cal

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Bence Türkiyenin kaderi böyle.. İnşallah kaderi değişir ama benim ümidim yok. Sistem aynı. A partisi B C D E F G partiside gelse aynı olur. Halkını düşünen bir parti bence şuan yok. Hepsi çıkıp genel şeyleri anlatıyor. Çoğu boş muhabbet. Hep film fırıldak dönüyor. Bu ülkede yaşamak çok zor. Ferah yaşayamazsınız. Mesela yaşamak için en az iki yıl staj yapmak zorundasınız. Bunu yurtdışındaki türkler için yazıyorum. Türkiyeye Allah yardım etsin.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,068

TOK AÇIN HALİNDEN ANLAMAZ

Para, mal gibi şeyleri elde etmiş, açlığını gidermiş ve bunlara doymuş olanlar, yoksulların çektikleri sıkıntıyı, içine düştükleri geçim darlığını anlamazlar.
Varlıklı olanlar, yoksulların ne büyük geçim sıkıntısı içinde bulunduklarını bilmezler.
Para, mal gibi şeyler elde edenler, açlık ve doygunluk kazanmış olanlar, yoksulların yaşadığı sıkıntıları, geçimlerini anlamıyorlar.

Zengin olanlar fakirlerin fakirleştiklerini bilmiyorlar. ( Yanlış mi yazılımış , atasözü açıklaması anlamadım . )

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
Bence Türkiyenin kaderi böyle.. İnşallah kaderi değişir ama benim ümidim yok. Sistem aynı. A partisi B C D E F G partiside gelse aynı olur. Halkını düşünen bir parti bence şuan yok. Hepsi çıkıp genel şeyleri anlatıyor. Çoğu boş muhabbet. Hep film fırıldak dönüyor. Bu ülkede yaşamak çok zor. Ferah yaşayamazsınız. Mesela yaşamak için en az iki yıl staj yapmak zorundasınız. Bunu yurtdışındaki türkler için yazıyorum. Türkiyeye Allah yardım etsin.
bence hatalı düşünüyorsunuz. şu anki iktidarın yerine gelecek başka bir iktidar, bu kadar berbat yö-ne-te-mez. yapılmışı var çünkü. şu ankinden berbatı o-la-maz.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,068
Seçen ve seçilenlerle alakalı .
Seçen menfaat koşan biri ise , seçeneği kimsenin de kendisi gibi olmasını ister .

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Geçen gün nerede okuduysam bir yazı gözüme çarptı google'ın bir yerinde... .. Yazıda 5 senede bir arabanızı değiştirin, 10 sene bir klimanızı değiştirin gibi zırvalamalar vardı .. başka da bir şey demiyorum..

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
Geçen gün nerede okuduysam bir yazı gözüme çarptı google'ın bir yerinde... .. Yazıda 5 senede bir arabanızı değiştirin, 10 sene bir klimanızı değiştirin gibi zırvalamalar vardı .. başka da bir şey demiyorum..
önce yemek porsiyonlarını küçültün. saray'dan emir öyle geldi. az yiyin, az için, az yaşayın ki, iktidar iktidarını sürdürsün.

başka bir izahı yok. birileri yerken, biz bakacağız sadece.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt