Görev Değişikliğim Hk.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hayırlı uğurlu olsun hocam, bol kazançlar.
Üstteki mesajda derman bulamayan arkadaş da ben oluyorum, müsait bir anınızda bir göz atarsanız konuya çok makbule geçer.
Kardeşim hoşgeldin.

Özrümü kabul et lütfen inan oldukça yoğunum, yeni sekmede açtım konuyu, 5 dakika içerisinde girip okuyacağım bakalım neymiş konu :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
adem hocam dh uzun süre uğraşıp derdine derman bulamamış bir arkadaşı buraya davet ettim.Kendise sizi yönlendirdim .Sanırsam sizde haklı olarak yoğun iş temposundan görmediniz?Şimdi rica etti konusu burada.Bir ilgilenirseniz kendisi çok sevinecek.

https://tavsiyeforumu.com/konu/buzdolabi-arizasi-tamir-yeni-ariza.3335/

onun adına da şimdiden teşekkür ler hocam.Başarılarınızın bir kez daha devamını diliyorum keşke marmara bölge müdürlüğünü alsanızda bizde gözümüz kapalı samsung ürünlerini tercih etsek .(abartmıyorum seviliyor saygı duyuluyorsunuz hocam):mutlu:cal

''Nasip'' diyelim Mert kardeşim, Ben Vestel de iken ''Eğitim müdürlüğünde kadro almaya göz diktim'' demiştim bir toplantıda, Başıma gelmeyen kalmadı ondan sonra :kiskis

Boşver görev neredeyse biz gideriz oraya, yeter ki içinde hinlik olmasın :ok

kurtkaya Çevrimdışı

kurtkaya

Aktif Üye
3 Şub 2018
73
Usta hayırlı olsun, Allah mahcup etmesin. Samsung alma arefesinde benim için güzel bir tevafuk oldu. Başarılarının daim olmasını diliyorum.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Çok güzel ve gönülden bir açıklama olmuş çok teşekkür ediyorum güzel dileklerin için. :ok

DH de yıllar önce yazdıklarım geldi aklıma, hani şu ''Vestel pazarlamacısısın'' sataşmalarında yazdığım ''Yahu neden Vestelci olayım işçiyim ben, Yarın Samsung da iş olur oraya gideriz'' demiştim :kiskis

Ben susayım en iyisi :kiskis
Biz Dh tayfasındandık da ondan böyle yazıyoruz demek ki

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Baktık markalardan kimse gelmiyor, O zaman biz markalara gidelim bari :kiskis

:geek::giggle:

Şu fıkra aklıma geldi naçizane...

Nasreddin Hoca'ya sorarlar.

-Sen evliya mısın?
+Evet
-İspatı var mıdır?
+Evet, misal şu karşıdaki ağacı çağırayım da bize gelsin...

Hoca Nasreddin ağaca üç kez seslenir ama ağaç yanlarına gelmez...

+Evliya kısmında kibir olmaz, buyrun biz ağacın ayağına gidelim.

:gul

B Çevrimdışı

Bionhnml 

Yeni Üye
12 Eyl 2018
23
34
Hayırlı uğurlu olsun Ado abi, bence senin için güzel ve hayırlı bir gelişme ,keza bizim için de.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt