Görev Değişikliğim Hk.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hayırlı olsun Adem Helvacı Ado Biz seni Vestel için sevmedik ki, sevmediğimiz Samsung'a geçtiğinde bırakalım ama Samsung tv satışlarına olumlu katkı sağlayacağın muhakkak. Yeni görevinde başarılar dilerim hocam...

Çok güzel ve gönülden bir açıklama olmuş çok teşekkür ediyorum güzel dileklerin için. :ok

DH de yıllar önce yazdıklarım geldi aklıma, hani şu ''Vestel pazarlamacısısın'' sataşmalarında yazdığım ''Yahu neden Vestelci olayım işçiyim ben, Yarın Samsung da iş olur oraya gideriz'' demiştim :kiskis

Ben susayım en iyisi :kiskis

F Çevrimdışı

freedom1259

Yeni Üye
29 May 2018
44
39
Sevgili hocam yeni göreviniz hayırlı olsun sizlere mutluluk ve huzur getirsin. Allah cc utandırmasın inşallah. Saygılar

derhan34 Çevrimdışı

derhan34 

Aktif Üye
29 Ağu 2018
136
44
Hayırlı olsun emek heryerde hakkını bulamasada birşeyleri denemekte fayda var umarım her şey gönlüünüzce olur.tekrar hayırlı uğurlu olsun :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Ooooo,hayırlı olsun bakalım,yolumuz o taraflara düşerse artık çay içmeye geliriz :) ...
Ama elini ayağını vestelden çekmiyorsundur sanırım :wink:

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Hakkında hayırlısı olsun hocam, Allah utandırmasın... Forumun veya senin hangi marka ile yola devam ettiğinin bizler için en azından benim için hiç bir önemi yok, önemli olan böyle bir forum çatısı altında olmak, senin gibi güzel insanlarla sohbet muhabbet ederek, eğlenmek... Tabi eğlenirken de, fazlasıyla bilgilenmek... Becerebiliyorsak da, tecrübelerimizi çekinmeden paylaşabilmek...

Yolun açık olsun...

Not; hiç sevmediğim markaların içindedir Samsung... :slap

Geri
Üst Alt