Görev Değişikliğim Hk.

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
Hayırlı olsun üstadım, tüketici tarafı prensiplerin umarım iş huzurunu bozmaz.

mur_fat Çevrimdışı

mur_fat

Yeni Üye
30 Ara 2018
22
Hayırlı olsun üstadım. Rabbim yolunu açık etsin. Bizlere vermiş olduğun yardımlardan dolayi minnettarız...

M Çevrimdışı

mdirgin

Aktif Üye
5 Eyl 2018
74
42
Arkadaşlar Merhaba;

2002 yılından beri dahil olduğum Forum dünyasında, Kendime edindiğim düstur doğrultusunda hep açık oldum sizlere.

Uzun yıllar görev aldığım DonanımHaber forumunda da, Yeni ailemiz olan TavsiyeForumu adresinde de bu düstur doğrultusunda sizlere hep açık oldum.

Bu derece sizlere şeffaf olma nedenimi de daha önce açıklamıştrım, forum ortamında ticaret yapmıyor, bir gelir elde etmiyor, sponsorluk reklam vs işleri ile uğraşmıyorum diye defalarca da dile getirmiştim.

Hatta sizlere bir söz vermiş ve ''Bir gün sanal ortamda para kazanırsam mutlaka sizlere yazacağım'' demiştim.

Henüz para kazanmadım :kiskis

Ama bir görev değişikliğim var bunu da sizlerle paylaşmak istedim.

Bir çoğunuzun bildiği üzere Meslek hayatımın 15 Yıla yakın zamanını VESTEL ailesinde geçirdim. Bu geçirdiğim süre bana inanılmaz bilgi, tecrübe ve deneyim kazandırdı. Kurum içi eğitimler dahil olmak üzere VESTEL bana çok büyük değer kattı buna inancım da saygım da sonsuz.

Lakin yönetimde olan bazı müdürler ile olan anlaşmazlığım beni istifa sürecine itti ve 2-3 yıl kadar önce resmi tüm bağımı kopartmış, Gönül bağı ile sizlere karşılıksız ve bir menfaat gözetmeksizin yıllarca destek olmuş, ancak aynı yönetici grubunun bana etik dışı baskıları nedeniyle artık Vestel kullanıcılarına olan desteğimi ''Lanet olsun'' diyerek kesmiştim.

Neyse ki bu bir bayrak, dolayısı ile bayrağı kimin taşıdığı, İsimlerin kim olduğu önemli değil, Bizim gibi Halka gönül vermiş kişiler için sonuç önemliydi ve sonuç olarak gördüğümüz şey, Halka karşılıksız ve menfaat beklemeksizin hak ettikleri desteği sunabilmekti.

Burada devreye @fikoloji ve @teknovest ustalarımız girdi ki inanın çok büyük bir tesadüf eseri oldu tanışmalarımız.

Gizli kimlikleriye de olsa sizlere benim artık veremediğim desteği kendileri sunuyorlar. Bu anlamda sizlerin huzurunda kendilerine bir kere daha teşekkür ediyorum. :ok

Peki konu başlığında belirtilen değişiklik nedir?

Sevgili arkadaşlarım;

Bölgesini şimdilik belirtmeyeceğim lakin SAMSUNG markasında Yetkili servis müdürü olarak 1 ay içerisinde (oluşum faaliyetleri tamamlandığında) göreve başlayacağım.

Yani sizlere bu güne kadar VESTEL markasında verdiğim desteği, bundan sonra SAMSUNG markasında da sunmaya gayret göstereceğim.

Nasıl ki VESTEL de bu desteği verirken ETİK KURALLAR ve AHLAKİ YAKLAŞIMLAR bizim için en öncelikli unsur oldu ve kurum içi gizli hiç bir bilgiyi dışarıya taşımadıysam (Taşımadıysak) Bundan sonraki süreçte de aynı ahlaki değerler doğrultusunda, sizlere faydası olacağını düşündüğüm tüm bilgileri zaman içerisinde bu forumda sunmaya devam edeceğim.
Bu bağlamda şunu da belirtmek isterim ki TV tavsiyesi konusunda aktivite oranım biraz düşük olabilir bu aralar. Ancak çok özel durumlarda yönetici arkadaşlarım konuyu bana özelden ulaştırır ve uzaktan da olsa yine de sizin konu ile ilgilenirim elimden geldiğince :ok

Daha önceleri Vestel ağırlıklı paylaşımlar olması nedeniyle bizleri Vestel pazarlamacısı zanneden kardeşlerimiz olmuş ve kendilerine ''kardeş elimizdeki olanaklar bu, bu bilgilere başka yerde ulaşamazsınız, başka markalar da olsa da keşke onları da paylaşabilsek'' demiştik.

İşte o gün bu gün dür diyelim ve bundan sonra da SAMSUNG ağırlıklı sohbet ettiğimizde lütfen sizlere SAMSUNG markasını pazarlamaya çalıştığımızı düşünmeyiniz.

Bu konu başlığı da şöyle bir köşede dursun, Bizim tanımayan ve tanımadan yorum yazacak olan kardeşlerimize rehber niteliği taşısın :ok

Hepinize sevgi ve selamlarımı iletiyorum

Sağlıcakla kalınız :ok
Hayırlı olsun üstad, Allah yolunu açık etsin

E Çevrimdışı

ercans42 

Aktif Üye
25 Eki 2017
79
58
A Ado kardeşim verdiğin bilgiler yaptığın yardımlar için Allah razı olsun..Allah yolunu bahtını açık etsin... başarılarının devamı dileğiyle saygılar sunarım..

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hayırlı olsun hocam benim gibi teknolojiden fazla anlamayan birisi bile vestel ile ilgili birçok şeyi öğrendim Samsung için de faydalarınız umarım :)
Amacımız kesinlikle bilinçli bir tüketici topluluğu oluşturabilmek, Eğer size bir nebze de olsa bir şeyler sunabilmişsek, doğru yoldayız demektir. Marka fark etmeksizin, Bizi takip etmeye devam edin lütfen :ok

Sota Sota yola devam değil mi? ;)

I Çevrimdışı

iyigun

Yeni Üye
23 Ocak 2019
3
47
hayırlı olsun
değişiklik iyidir.

benim izlenimim, Samsung beyaz eşya grubu servis hizmetleri sınıfta kalıyor, elektronik grubu ürün ve hizmetleri rakiplere kıyasla iyi durumda.

ben de dinazor üyelerindenim,
donanimhaber koktu maalesef.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri