Geceye Bir Şarkı Bırak

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba arkadaşlar, şöyle bir baktım paylaşılan şarkılara pek iç açıcı bir şarkı göremedim, bu açığı paylaşacağım şarkıyla kapatmayı düşündüm.

Şimdi Tarkan ve Kenan Doğulu düşünsün, türkçe popda kartlar yeniden dağıtılacak.

Not: Türkçe altyazı desteği ilerleyen süreçte gelecektir.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sene 2001, Ankara 'da askeri gazinoda kendi yaşıtlarım ve babamın rütbeli/rütbesiz arkadaşları ile hesabına bilardo oynuyorum.

Tüplü tv, Kral Tv açık, bu klip dönüyor...

Ne güzel, anısı olan şarkılar çok başkadır.

Vay be ne dinlerdim ortaokul zamanlarımda. Ergenler arasında sıradışı yabancı sanatçıları dinlemek çok modaydı :)

Off efsane ve liselilerin bilmediği bir Naşide Göktürk Şarkısı. 90'ların müziğine hayranım...

3:56

Bu albüm çıktığında ortalığı kasıp kavurmuştu, hemen hemen bütün ortaokul ve liselilerin odalarında dergilerin bedava verdiği ince kuşe kağıt can kırıkları posteri asılıydı.

Mükemmel bir albüm ve şarkı. Yanlış hatırlamıyorsam ilk albümüydü (ikinci de olabilir) tam bir 90 lar klasiği.

80'ler den ilk 10'a girecek yabancı şarkı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Plak, kaset, CD, mp3, flac görmüş biri olarak forever 90'lar diyorum... İyisiyle kötüsüyle zirvedeydi şarkılar/şarkıcılar/sanatçılar.

90'lı yıllar deyince de Snap'ı es geçmek olmaz.

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Allaah Allaaahh gece gece coştuum :krokop

:deli1:deli1:deli1
Vay be bizim Urfalı İbo'ya bak sen, adam dünyaya açılmış. Normal tabi 100'fen fazla bandrollü albümü var adamın.

Tarkan Rusya'da bu kadar ünlümüymüş yaa adamın taklidini bırakın , klibini bire bir yapmışlar :hihi

Bildiğin kopya bu yahu. Yalnız burnu olmamış hocam :)

Bir çok görselde fon müziği olarak kullanılmıştı. Duygu yoğun sevenlere...

Çok güzel bir 90'lar ve göğebakan şarkısıdır. sevmeyen yoktur galiba bu şarkıyı. O yüzdendir ki yanlış hatırlamıyorsam yılın en iyi çıkış yapan sanatçısı seçildi bu şarkı ve kliple. allah rahmet eylesin.

Süper, 2 yıl çaldım bateri :) ,taaaa gençliğime gittim şimdi ?
Vallahi hocam 2 yıl çaldım demişsiniz, aklıma şimşek çakar gibi bir anım geldi :)

orta 1e gidiyorum abimin bir baterisi vardı yada bateri takımı her neyse, abim kendisi çalıyor, arada arkadaşları falan gelip çalıyor. O esnada evimi boyatıyorduk yada tadilat mı ettiriyorduk hatırlamıyorum neyse bu tadilatı yapan ustanın birisi, aaaa bateri, ben askerde bateri çalardım dedi adam geçti baterinin başına abimden güzel çaldı
Neyse benimde pek merakım yok bu bateri işlerine, ula gelen çalıyor giden çalıyor birde ben deneyeyim bakayım nasıl birşeymiş bu dedim. oturdum baterinin değişik koltuğuna zillere vurdum ses çıkıyor, aaa güzel beğendim havaya da girdim falan derken o elimdeki tahta sopayı küçük davula bir vurdum, tahta sopa davula bıçak saplanır gibi saplandı, deldi güzelim davulu :) Ben nasıl korktum nasıl korktum neyse abim geldi okuldan gerdi delik davulu, ne oldu buna dedi, vallahi bilmiyorum abi, inşaat ustası bir ara çaldı ama ben görmedim yani dedim. Suçu da adama attık ertesi gün abim inşaat ustasıyla tartıştı vs.vs. abime bir ara açıklayayım bari durumu, bu yaştan sonra dayak atmaz herhalde bana.

Plak, kaset, CD, mp3, flac görmüş biri olarak forever 90'lar diyorum... İyisiyle kötüsüyle zirvedeydi şarkılar/şarkıcılar/sanatçılar.

90'lı yıllar deyince de Snap'ı es geçmek olmaz.

Vallahi bu şarkıyı es geçersek gerçekten ayıp olur hocam. ikinciyi dinliyorum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Tarantino hayranlarının iyi bildiği bir şarkı. Herkese iyi tatiller.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri