Gece saat 3:18 uyuyamadım ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
O TV o zaman pert olmadıysa şimdi de olmamıştır. :hihi
Yok sevgili Umut,inan taş gibi çalışıyor,bir tek Türksattan Astra geçişinde bazen reset atıyor(bu konuyu DH de anlatmıştım,o zaman sevgili Ado,konunun fabrika veya servisler tarafından çözüldüğünü sandığını da yazmıştı,ama maalesef reset atmaya devam )Sıkıntı mı,hayır...bizim için iyi oldu bu tvyi almak,özellikle maç izlerken hanım da dizisini izliyor,tek sıkıntı örgü öremiyor çift ekran gözlüğüyle :))))

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Yok sevgili Umut,inan taş gibi çalışıyor,bir tek Türksattan Astra geçişinde bazen reset atıyor(bu konuyu DH de anlatmıştım,o zaman sevgili Ado,konunun fabrika veya servisler tarafından çözüldüğünü sandığını da yazmıştı,ama maalesef reset atmaya devam )Sıkıntı mı,hayır...bizim için iyi oldu bu tvyi almak,özellikle maç izlerken hanım da dizisini izliyor,tek sıkıntı örgü öremiyor çift ekran gözlüğüyle :))))

O paneller güzeldi bence. :kas

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hepinize selam gençler,ayrıca genç kalanlar...
Hatta iyi geceler demeliyim,tabii gece vardiyasında olup,okuyanlara,diğerleri mutlaka uyuyorlardır ...
Ben Alattin,nam-ı diğer teraspy,DH'den,eskiler mutlaka hatırlarlar,eh ,yeniler de eskilerden öğrensinler :)
Yok,tv ile uğraşmıyorum artık,şimdilede navigasyona taktım,ilgi alanım navi(2009'dan beridir yani) ;)
Eeee,yaş ilerledi,birde direksiyon fobisi olunca,mecbuuurrrrr .
Neyse şimdilik bu kadarcık olsun,artık forumlara takılmasam da pat diye üye oldum işte,çok fazla bir şey beklemeyin benden,sadece geçerken uğradım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Saat 3:18 demişim ama 3:40 olmuş ,lahavleeeee :)

Vay vay vay ve yine vay Alaattin azizim hoşgeldiniz :ok

Teraspy kullanıcı adını gördüm forumda tesadüfen, Kendi kendime dedim ki ''Yazıklar olsun, adamın kullanıcı adını çalmışlar'' ve hemen girip mesajları kontrol etme gereği duydum, baktım gerçekten sizmişsiniz :kiskis

Çok sevindim sizi gördüğüme :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Vay vay vay ve yine vay Alaattin azizim hoşgeldiniz :ok

Teraspy kullanıcı adını gördüm forumda tesadüfen, Kendi kendime dedim ki ''Yazıklar olsun, adamın kullanıcı adını çalmışlar'' ve hemen girip mesajları kontrol etme gereği duydum, baktım gerçekten sizmişsiniz :kiskis

Çok sevindim sizi gördüğüme :ok
Teşekkür ederim sevgili adem,telefon yazılımının rüzgarı buralara kadar getirdi,ama maalesef bendeki 0.64'e mecburen razıyım herhalde,çünkü elde yokmuş0.66 yazılımı.:gul
Gerçi 0.64 çok sıkıntı çıkartmaz,en azından yazılımı kendisi yükseltir,Tekrar teşekkür ederim.:ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt