Gece saat 3:18 uyuyamadım ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hepinize selam gençler,ayrıca genç kalanlar...
Hatta iyi geceler demeliyim,tabii gece vardiyasında olup,okuyanlara,diğerleri mutlaka uyuyorlardır ...
Ben Alattin,nam-ı diğer teraspy,DH'den,eskiler mutlaka hatırlarlar,eh ,yeniler de eskilerden öğrensinler :)
Yok,tv ile uğraşmıyorum artık,şimdilede navigasyona taktım,ilgi alanım navi(2009'dan beridir yani) ;)
Eeee,yaş ilerledi,birde direksiyon fobisi olunca,mecbuuurrrrr .
Neyse şimdilik bu kadarcık olsun,artık forumlara takılmasam da pat diye üye oldum işte,çok fazla bir şey beklemeyin benden,sadece geçerken uğradım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Saat 3:18 demişim ama 3:40 olmuş ,lahavleeeee :)

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
hoşgeldiniz, teraspy teraspy
bu gün de navigasyon ihtiyacı doğdu,
400-600 tl arası 7'' , 6.1'' gibi navigasyon ihtiyacım var, önerebileceğiniz navigasyon cihazı var mı ?

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
GOogle yandex harici navigasyon onerisi var mi android telefonlar için. Ibb yolgosteren indirdim ama onunda yer imlerini yedekleme ozelligi yok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Önce hepinize hoşbuldum diyeyim...

Sevgili umut,benim tv'nin başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir inan :haha,tabii bazı nedenlerden dolayı artık tv ile ilgilenmiyorum.

Gelelim navigasyon olayına,bende dediğim gibi direksiyon fobisi var,özellikle kalabalık araç trafiğinde,şimdilik bulunduğum yerde pek sorun yok,zaten araba kullanma zorunluluğum da yok,izban işimi yeterince görüyor,bir tek köye gidip-geliyorum,acil hallerde de navigasyon kullanıyorum.2008'de araba aldım(otomatik),2009 da navi :hihi

Çin malı lexes var bende,sıcakta bırakılınca-cenazeye Manisa'ya gitmiştik- entegre problemi oldu,kısa devreyle uzun süre - bazen halen onu kullanıyorum- kullandım,3 yıldır da telefonda kullanıyorum(özeldir telefon,GTI8150,çankaya'dan 50 tl almıştım) ona iGO primo yükledim,tts ses olduğundan naviye bakmaya da gerek duymuyorm,zaten önceden sesli uyarıyor,bana yetiyor.

Düne kadar en güzel özelliği trafiği bildirmesiydi,(kazalar,yol yapımı v.s) ,düne kadar dedim,çünkü bir süredir trafiği alamıyoru(z)m,nedenini de bulamadım maalesef.

Sevgili,fikoloji; ben şahsen ayrı bir cihaza para vermem,telefon bu işi süper görüyor(bakma,leksesi 2009 da almıştım)hatta ileri gidip,hanımın tele de yükledim(Vestel venüs 5.5-355g),neme lazım,telefon sorun yaratır,yolda kalmayayım dedim,çünkü benim elim ayağım navigasyon:hihi

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Hepinize selam gençler,ayrıca genç kalanlar...
Hatta iyi geceler demeliyim,tabii gece vardiyasında olup,okuyanlara,diğerleri mutlaka uyuyorlardır ...
Ben Alattin,nam-ı diğer teraspy,DH'den,eskiler mutlaka hatırlarlar,eh ,yeniler de eskilerden öğrensinler :)
Yok,tv ile uğraşmıyorum artık,şimdilede navigasyona taktım,ilgi alanım navi(2009'dan beridir yani) ;)
Eeee,yaş ilerledi,birde direksiyon fobisi olunca,mecbuuurrrrr .
Neyse şimdilik bu kadarcık olsun,artık forumlara takılmasam da pat diye üye oldum işte,çok fazla bir şey beklemeyin benden,sadece geçerken uğradım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Saat 3:18 demişim ama 3:40 olmuş ,lahavleeeee :)

aman hocam hoşgeldiniz ben mert dh tan 47pf9090 için birlikte çok uğraşmıştık sağolasınız.Nasılsınız hocam iyisiniz görüşmeyeli?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Teşekkür ederim Mert,bir sıkıntı yok çok şükür,yine ev-köy arası gidip geliyoruz ailecek,beton yığınından kaçıyoruz yani :)
Aslında nikinden tanıdım gibiydim ama eskisi meeb'ti galiba,yinede benzetmiştim, o olabilir de demiştim, demekki yanılmamışım ;),DH girmiyorum uzun zamandır,hatta hiç bir foruma girmiyordum desem yalan olmaz,kendi sitemle bile ilgilenmiyorum artık.Telefonla alakalı yazılım için arama yaptığımda bu site çıktı karşıma,baktım ado'nun forum sitesi, aha dedim üye olduğum gün beni banlarlar :) ,hatta üye olup olmamak arasında gittim geldim,hanımın iznini aldım öyle üye oldum :))))))) Tabii, işin şakası bu.
Nedenini paylaşamıyacağım bir takım olumsuz olaylardan sonra "asla forumlara üye olup,kendimi rezil ettirmeyeceğim, 'DIY' gibi sadece kendi(me)n yapacağım" demiştim...
(bu arada Beşiktaş 3-2 öne geçti,vede maç bitti,ecnebileri yendiler çok şükür,ben Göztepe'liyim,hiç İstanbul klüblerini tutmam,ama ecnebilerle maçlarında felaket desteklerim hepsini :) )
Bu arada linux kullanmaya devam,son olarak sisteme centos ve opensuse ekledim,virtualbox içinde de xp'ye win7 ekledim,hem tv hem de navi için lazım bu pencere'ler :)
Amma doluymuşum haaaa,"bir dokun,bin ah işit" gibi oldu :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Gençler,hadi herkes yatağa artık :) benim bile uykum geldi haaa,gelmeyim yanınıza,kırarım kemiklerinizi :))))
Bir süre foruma yazmam,okurum belki ,işler beni bekliyor,ağaçlara gübre atacağım yarın(bugün artık),yağmurla at alattin abi dediler hep :)

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Teşekkür ederim Mert,bir sıkıntı yok çok şükür,yine ev-köy arası gidip geliyoruz ailecek,beton yığınından kaçıyoruz yani :)
Aslında nikinden tanıdım gibiydim ama eskisi meeb'ti galiba,yinede benzetmiştim, o olabilir de demiştim, demekki yanılmamışım ;),DH girmiyorum uzun zamandır,hatta hiç bir foruma girmiyordum desem yalan olmaz,kendi sitemle bile ilgilenmiyorum artık.Telefonla alakalı yazılım için arama yaptığımda bu site çıktı karşıma,baktım ado'nun forum sitesi, aha dedim üye olduğum gün beni banlarlar :) ,hatta üye olup olmamak arasında gittim geldim,hanımın iznini aldım öyle üye oldum :))))))) Tabii, işin şakası bu.
Nedenini paylaşamıyacağım bir takım olumsuz olaylardan sonra "asla forumlara üye olup,kendimi rezil ettirmeyeceğim, 'DIY' gibi sadece kendi(me)n yapacağım" demiştim...
(bu arada Beşiktaş 3-2 öne geçti,vede maç bitti,ecnebileri yendiler çok şükür,ben Göztepe'liyim,hiç İstanbul klüblerini tutmam,ama ecnebilerle maçlarında felaket desteklerim hepsini :) )
Bu arada linux kullanmaya devam,son olarak sisteme centos ve opensuse ekledim,virtualbox içinde de xp'ye win7 ekledim,hem tv hem de navi için lazım bu pencere'ler :)
Amma doluymuşum haaaa,"bir dokun,bin ah işit" gibi oldu :)

iyi olduğunuzu duymak güzel hocam .Ne uğraşmıştık zamanında :)

Sizin gibi haftasonlarıda olsa köye gitme imkanı olanları kıskanıyorum hocam .

Burada banlamazlar hocam :kas neyse görüşelim ara ara . Bu arada tv hala ayaktamı sizin o kadar deneyden sonra hayattaysa helal olsun ona .:rock

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt