Gaming Laptop tavsiye

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
zaten tax iadesi başka sıkıntılı bir mevzuymuş.. Taxi ödediği eyalete başvurması gerekiyormuş havalimanında olmuyormuş her eyaletin kuralı başkaymış vs vs.

image3de517fd931c07a5.png

performans olarak 600 dolar farka değer miydi.?bence değmezdi. rtx3070ti ile rtx3080 farkını hissettirmez bence. O yüzden bütçeye uygun güzel seçim olmuş.

Bu arada bu tercih ettiğiniz laptop 2.38 kg ağırlığında diğeri 2.9tu 17" olan. Ben kendi adıma laptop ağırlığına biraz takan biriyim o yüzden bence bu tercihte güzel olmuş.

Uzun yıllar güle güle kullanmak dileğiyle. Tekrardan hayırlı olsun.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
zaten tax iadesi başka sıkıntılı bir mevzuymuş.. Taxi ödediği eyalete başvurması gerekiyormuş havalimanında olmuyormuş her eyaletin kuralı başkaymış vs vs.

image3de517fd931c07a5.png

performans olarak 600 dolar farka değer miydi.?bence değmezdi. rtx3070ti ile rtx3080 farkını hissettirmez bence. O yüzden bütçeye uygun güzel seçim olmuş.

Bu arada bu tercih ettiğiniz laptop 2.38 kg ağırlığında diğeri 2.9tu 17" olan. Ben kendi adıma laptop ağırlığına biraz takan biriyim o yüzden bence bu tercihte güzel olmuş.

Uzun yıllar güle güle kullanmak dileğiyle. Tekrardan hayırlı olsun.
teşekkürler :)

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Notebook konusunda 17'' takıntım var :hihi 15.6'' bir türlü ısınamadım.
Benim PC yenilene zamanın geldi çattı acaba diyorum mini PC mi alsak.?

BlackB BlackB , Fair Play Fair Play

Fair Play Fair Play bu arada hani çay ısmarlayacaktın :sopa
Bence 17 taşınabilirlik konusuna biraz ket vuruyor. Dock station tarzı çalışma ekipmanı sabit çalışılan yerde 21" bir görüntü birimiyle mantıklı. Macbooklar hala 13' te ısrar ederken.

Mini PC Barebone' lar zamanından beri takip ettiğim bir yapı. Aslında hiçbir farkı yok ve düşünülebilir. Zaten artık m2 ssd ler, optik sürücü olmayışı ve tamamen onboard olabilen anakartlarla ihtiyaca yönelik bir sistemde toplanabilir. Neredeyse taşınabilir bile diyebiliriz.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,448
Bence 17 taşınabilirlik konusuna biraz ket vuruyor. Dock station tarzı çalışma ekipmanı sabit çalışılan yerde 21" bir görüntü birimiyle mantıklı. Macbooklar hala 13' te ısrar ederken.

Mini PC Barebone' lar zamanından beri takip ettiğim bir yapı. Aslında hiçbir farkı yok ve düşünülebilir. Zaten artık m2 ssd ler, optik sürücü olmayışı ve tamamen onboard olabilen anakartlarla ihtiyaca yönelik bir sistemde toplanabilir. Neredeyse taşınabilir bile diyebiliriz.
195cm/110kg yapı, 4kg ekstra yükü hissetmez. :tara

M maymunkral ustadın paylaştığı mini pc çok hoşuma gitti. 650$ yanına 24+'' monitör atıldı mı mis....

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556

Abi aklımda çay.. Bu haftasonu ne zaman müsait olursan yapalım. Cuma da olur.

TF kanımıza işledi.. Vassuptan niye yazmıyosam :haha

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40

bende istiyordum 17'ye çıkmak ama bu sefer bazı özelliklerden feragat etmem gerekiyordu.. mini pc'lere baktım işlemci ve ram anlamında yeterli olsa da GPU tarafında orta alt seviye kartlar kullanılmış, benim gibi bir e-sporcu için yeterli gelmez dermişim.. mayın tarlası ve solitaire oynayacağım 🙃

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
bende istiyordum 17'ye çıkmak ama bu sefer bazı özelliklerden feragat etmem gerekiyordu.. mini pc'lere baktım işlemci ve ram anlamında yeterli olsa da GPU tarafında orta alt seviye kartlar kullanılmış, benim gibi bir e-sporcu için yeterli gelmez dermişim.. mayın tarlası ve solitaire oynayacağım 🙃
Hımm. Özellikle oyunlardaki stratejik yaklaşım nedeniyle CPU ya büyük yük bindirir. :) :deli1:haha1

(Affınıza sığınarak espri yapıyorum.)

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Hımm. Özellikle oyunlardaki stratejik yaklaşım nedeniyle CPU ya büyük yük bindirir. :) :deli1:haha1

(Affınıza sığınarak espri yapıyorum.)
şaka bir yana mayın tarlasına başlayınca da bırakamam yeri başkadır bende :) 93 yılında Casper marka ilk bilgisayarımın prehistoric ile en gözde oyunuydu benim için.. canım babam yazıcı diye bilgisayarın yanında nokta vuruşlu yazıcı almıştı lazım olur diye 🙃

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt