Galatasaray - Porto

F Çevrimdışı

freedom1259

Yeni Üye
29 May 2018
44
39
Benim tahminim 2-2 beyler. Önce porto 2-0 öne geçer. Sonra 2. Yarının başında ve sonunda atar 1 puanı alırız diye düşünüyorum.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,151
Umut Barış Umut Barış, The_SreT The_SreT,
Hotbird de şifresiz veren varmıdır.yoksa malum kanallardan çözüm mü buluruz.ben anlamıyorum bu işlerden. bi el atında izleyelim maçı
Azersat'ta CBC Sport kanalından verilecek maç , eğer Azersat uydusunu alamıyorsanız , Turksat'la çok yakın olduğundan Turksat LNB sinin yanına sağ tarafına bir LNB daha koyun bitişik şekilde , artık bantlamı tutturursunuz birşey tutturun :hihi çekin bir kablo izleyin maçı :hihi:hihi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

:deli1

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

em1r. 

Aktif Üye
25 May 2018
183
49
Azersat'ta CBC Sport kanalından verilecek maç , eğer Azersat uydusunu alamıyorsanız , Turksat'la çok yakın olduğundan Turksat LNB sinin yanına sağ tarafına bir LNB daha koyun bitişik şekilde , artık bantlamı tutturursunuz birşey tutturun :hihi çekin bir kablo izleyin maçı :hihi:hihi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

:deli1
Hocam şu an çatıdan yazıyorum.bu verdiğin html yazısını nereye yapıştırayım bantla. bu nedirki

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,151
Hocam şu an çatıdan yazıyorum.bu verdiğin html yazısını nereye yapıştırayım bantla. bu nedirki
Hocam sen ciddimisin , şaka yapıyosun galiba :hihi:hihi:hihi o konu ayrı o ayrı , verdiğim linkteki uygulamayı telefona indireceksin telefondan izleyeceksin maçı :hihi:hihi

Uydu konusuna gelince kendiniz yapamazsanız bir uyducu çağırın , her hangi başka bir çanak takmadan turksat çanağınıza LNB eklemeyle Azersat uydusundan maçları rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz , şifresiz :ok:ok:ok

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
E Çevrimdışı

em1r. 

Aktif Üye
25 May 2018
183
49
Hocam sen ciddimisin , şaka yapıyosun galiba :hihi:hihi:hihi o konu ayrı o ayrı , verdiğim linkteki uygulamayı telefona indireceksin telefondan izleyeceksin maçı :hihi:hihi

Uydu konusuna gelince kendiniz yapamazsanız bir uyducu çağırın , her hangi başka bir çanak takmadan turksat çanağınıza LNB eklemeyle Azersat uydusundan maçları rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz , şifresiz :ok:ok:ok

hahaha.ciddiyim hocam verdiğin linki çanağın lnb sine yapıştırdım süper çekiyor takılmadan izliyorum.saldırın aslan parçaları

E Çevrimdışı

em1r. 

Aktif Üye
25 May 2018
183
49
ne zaman gol yedi bunlar.ulan belhanda bi oyna be karektersiz şuursuz

Geri
Üst Alt