Galatasaray - Porto

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Galatasaray değerlimis olduğu için torpil geçtim maçın oynandığı yeri gözetmeksizin

Tahminler 3 ekim için gelsin

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Galatasaray değerlimis olduğu için torpil geçtim maçın oynandığı yeri gözetmeksizin

Tahminler 3 ekim için gelsin

sakatlıksız kazasız belasız bir maç geçirmenizi dilerim tahminim 2-2 bitecek gibi. porto baskılı başlar, gs ilk atağında top kornere çıkar, kornerden gelen topu serdar aziz kafayla atar. porto baskısını arttırır ilk yarının bitimine yakın abubakar ile skoru 1-1'e getirir. ikinci yarıya iki takımda temkinli başlar, 60 dan sonra porto atakları sıklaşır son 10 dakika baskıyı iyice artırıp risk almaya başlarlar. gary rodriguez nagatomonun uzun pasıyla kontradan skoru 1-2 yapar, uzatmalarda serdar azizin saçma bir hatası 2-2 :sirit

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Porto 1 Galatasaray 2

Galatasaray'da Ndiaye ve Emre Akbaba oynamayacak ama Porto'da eski Porto değil , bu yüzden Galatasaray'ın kazanacağını düşünüyorum :clap bu arada bu maçda şifresiz beIN Sports Haber kanalından yayınlanacak büyük ihtimalle , bilginiz olsun :ok

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
sakatlıksız kazasız belasız bir maç geçirmenizi dilerim tahminim 2-2 bitecek gibi. porto baskılı başlar, gs ilk atağında top kornere çıkar, kornerden gelen topu serdar aziz kafayla atar. porto baskısını arttırır ilk yarının bitimine yakın abubakar ile skoru 1-1'e getirir. ikinci yarıya iki takımda temkinli başlar, 60 dan sonra porto atakları sıklaşır son 10 dakika baskıyı iyice artırıp risk almaya başlarlar. gary rodriguez nagatomonun uzun pasıyla kontradan skoru 1-2 yapar, uzatmalarda serdar azizin saçma bir hatası 2-2 :sirit
Yalnız Aboubakar gol atamaz gibi geliyor bana hocam :hihi rövanşta bile atamaz o derece yani :hihi

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364

Sağlam tahmin olmuş:hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt