Duyuru Fuarlar

Deimos Çevrimiçi

Deimos

VIP
6 Nis 2018
848
Aynı meslekten sayılırız, ben özel şirkette hem Bilgi İşlem hem de Ürün fotoğrafçılığında çalıştım. 2023 yılında sağlık sorunlarından bıraktım. Çalıştığım yerde 5 sene Paraflaş lar ile çekim yaptım, sonraki 5 sene patronlara Polonya dan bir ekipman aldırdım. Bilmiyorum duydunuzmu ismi ORBİTVU. Her şeyi otomatik yapıyor, bir ürünü çekip dekupe edip size vermesi saniyeler sürüyor. 2 günde 3000 Ürün + renk yetiştirdiğimi hatırlıyorum :) Param ve sağlığım yerinde olsa hiç acımam alıp evin bir odasında dışarıdan iş alıp yapardım.

R Çevrimdışı

rabitelli

Süper Üye
Top Poster Of Month
20 Kas 2019
671
50
Aynı meslekten sayılırız, ben özel şirkette hem Bilgi İşlem hem de Ürün fotoğrafçılığında çalıştım. 2023 yılında sağlık sorunlarından bıraktım. Çalıştığım yerde 5 sene Paraflaş lar ile çekim yaptım, sonraki 5 sene patronlara Polonya dan bir ekipman aldırdım. Bilmiyorum duydunuzmu ismi ORBİTVU. Her şeyi otomatik yapıyor, bir ürünü çekip dekupe edip size vermesi saniyeler sürüyor. 2 günde 3000 Ürün + renk yetiştirdiğimi hatırlıyorum :) Param ve sağlığım yerinde olsa hiç acımam alıp evin bir odasında dışarıdan iş alıp yapardım.
Artık uğraşmaya değmez. Ben 50TL'ye çekim yaparken (2014) birkaç yere müşteri gibi fiyat sormuştum da 20 falan diyen olmuştu. 2018de de kepenk kapadım. Günde 10 adet üstü iş çıkmaz benden. Çünkü ambalajcılara çalışıyorum ve illaki path'i de istiyor çoğu. Seçimi path yapınca da vır vır ediyorlar. E elle pathleyince de zaman gidiyor. Bu arada ağırlıklı olarak paSlanmaz vs çektiğim için ne orbitvu, ne de depoda çürüyen yerli çakma 360bilmemne falan işe yaramıyor. Bi kaç örnek:

S40909-2120001.png

S40909-2120211.png

S40909-2120171.png

S40909-2120411.png

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt