Forum Hakkında Bilgilendirmeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
yeni açılan konulara, 3 gün içinde 10 mesaj atılmasıı durumunda. konu başlığına alev simgesi eklenecektir.

Ekran-Alintisic1256fad81e80e46.png

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Kardeşim ''haaaa huuu evet ok'' yazmanıza gerek yok, şuraya ''yedi ceddinizi'' deseniz aynı kapıya çıkıyor bu ne ayıp bir şey yahu.
Tamam anladık bir yazılım alıp çıkacaksınız ve bir daha yüzünüzü de görmeyeceğiz o sorun değil de, Allah'ın bir selamını yazmak da bu kadar zor mu yahu?

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,286
Kardeşim ''haaaa huuu evet ok'' yazmanıza gerek yok, şuraya ''yedi ceddinizi'' deseniz aynı kapıya çıkıyor bu ne ayıp bir şey yahu.
Tamam anladık bir yazılım alıp çıkacaksınız ve bir daha yüzünüzü de görmeyeceğiz o sorun değil de, Allah'ın bir selamını yazmak da bu kadar zor mu yahu?
Uzunca süredir bu insanların neden böyle acayip şeyler yazdığını düşünüyordum hocam. Önce bot sandım sonra yabancı, meğersem bir selamı çok görecek derecedeki bu emperyalist düzene bizmişiz yabancı :(

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Uzunca süredir bu insanların neden böyle acayip şeyler yazdığını düşünüyordum hocam. Önce bot sandım sonra yabancı, meğersem bir selamı çok görecek derecedeki bu emperyalist düzene bizmişiz yabancı :(
Hocam bir kısmı da esnaf, yani bu işten para kazanan arkadaşlar. Buradan aldığınız destek ile para kazanıyorsunuz yahu. Başka mecralarda zorunlu reklamlar, aidatlar, yazılımı indirebilmek için dayatılan kırk kural ile uğraşmaktan kurtulup burada halka açık ve karşılıksız sunulan hizmetin karşılığında haaa huu nedir yahu ayıp..

Öte yandan son kullanıcı gözü ile baksak, ''Tamirciye gitsem 300-500 ödeyeceğim işi bir yazılım ile çözdüğüm durumlarla karşılaşıyorum Allah Razı olsun'' demek varken yine haaa huu ok

Ne diyeyim artık..

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Aslında böyle selamsız sabahsız paldır küldür giren ve soru soranlara cevap vermeyeceksin ki bana niye cevap vermiyorlar diye biraz düşünsünler.Biraz forum kültürü,adabı öğrensinler.
Tamam abi anladık herkesin zamanı kıymetli de, şurada sunulan hizmet sayesinde kurtuldukları angaryaları, ceplerinde kalan paraları da düşünsünler yahu Yıllarıdr sevgili Sota Sota tüm masrafları cebinden karşılıyor, banner manner oralardan gelirse 3 kuruş geliyor gerisi yine hep Ahmetin üstünde yük.

Ne yapalım biz de bir yazılım indirilebilsin diye 16 reklam tıklama zorunluluğu mu getirelim?

Bir teşekkür bu kadar mı zor?

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,286
BF8E4E4B-F079-48C5-938A-8AFADF28CF3F.png

Bu pencere eskiden çıkmazdı,çok sinir bozucu bir yerde çıkıyor,kapatmadanda ana sayfaya dönemiyorum. Bende mi değişti yoksa genel bir değişim mi yapıldı sorayım dedim???

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
BF8E4E4B-F079-48C5-938A-8AFADF28CF3F.png

Bu pencere eskiden çıkmazdı,çok sinir bozucu bir yerde çıkıyor,kapatmadanda ana sayfaya dönemiyorum. Bende mi değişti yoksa genel bir değişim mi yapıldı sorayım dedim???
yukarı doğru gösteren ok işaretledim yer ona dokun reklam barı kayboluyor o zaman...

BF8E4E4B-F079-48C5-938A-8AFADF28CF3F0abf8db625e6311d.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri