Forum Düzeni

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,252
Arkadaslar son zamanlarda foruma atılan mesajlarda duzensızlıkler olusmaya basladı.

Ornegin, Televızyon yazılımı konusunun altında uydu tavsiyesi istendiğini görüyoruz. Bu tarz durumlarda hem konular ve formda karmasaya neden olmakta

Bugun ıtıbarıyle bu tıp durumlarda atılan mesajlar kesılınlıkle silinip tekrarı halınde uyarı verilecektir.

Diger hususta
Cok sik sekilde ACIL basligi atilmis konular görmekteyiz.
basliga acil yazmaniz probleminizin daha hizli cozulmesine vesile olmayacaktir.

ACIL Basligi atilmis konularda silenecektir.
tekrari halinde uyari verilecektir.

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Arkadaslar son zamanlarda foruma atılan mesajlarda duzensızlıkler olusmaya basladı.

Ornegin, Televızyon yazılımı konusunun altında uydu tavsiyesi istendiğini görüyoruz. Bu tarz durumlarda hem konular ve formda karmasaya neden olmakta

Bugun ıtıbarıyle bu tıp durumlarda atılan mesajlar kesılınlıkle silinip tekrarı halınde uyarı verilecektir.
hemen alınmak uygun olmadı ,acemiler ne bilsin.
silme butonu koyun kendimde silerim.
yardımcı olmak yerine sert yazılması hoş olmamış ..... örnek Umut Barış Umut Barış https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-venus-cep-telfonu-yazilimlari.2711/post-57556 bilgi verdi nereye yazılması gerektiğini ..bilmeyen için böyle bilgi verilirse SİLME BUTONU eklensin sileyim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

yanlış yere yazdıysak bilgi verilsin,bilmeyenlerimiz öğrensin. SİLME ÖZELLİĞİ EKLEYİN yazdığımızı silelim.
rapor-düzenle-alıntı-cevapla-etiketle ( bölümlerine ilave) sil ekleyin

profil mesajları bölümünde de
rapor-yorum var birde sil eklenmeli

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,252
yardımcı olmak yerine sert yazılması hoş olmamış ..... örnek Umut Barış Umut Barış https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-venus-cep-telfonu-yazilimlari.2711/post-57556 bilgi verdi nereye yazılması gerektiğini ..bilmeyen için böyle bilgi verilirse SİLME BUTONU eklensin sileyim.

yanlış yere yazdıysak bilgi verilsin,bilmeyenlerimiz öğrensin. SİLME ÖZELLİĞİ EKLEYİN yazdığımızı silelim.

Rastagele bır ornekleme yapıldı. Neden Ustunuze alındınız o kısmı anlayamadım.!
Mesaj Sılme fonksıyonunu uyelere acmamız neyazıkkı mumkun degıl.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

profil mesajları bölümünde de
rapor-yorum var birde sil eklenmeli
Merhaba, bir kaç gündür sağolsun merak ettiğiniz konular hakkında herkes yardımcı olmaya çalışıyor. Ki takıldığınız yer olur sa özelden bile yazabilirsiniz dedim ve yazıyorsunuz. Bu yandan hiç problem yoktur. TEKNOwest teknovest ben ve Umut Barış Umut Barış dahi bi kaç kere yanlış yere paylaştığını söyledik. Bundan sonra biraz daha dikkat etmeniz yeterli. Ben 8 yerde farklı konulara farklı sorular sordunuz. Bundan sonra daha özenli ve bilinçli olmanız yeterli. Hayırlı akşamlar bütün form üyeleri...

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Rastagele bır ornekleme yapıldı. Neden Ustunuze alındınız o kısmı anlayamadım.!
Mesaj Sılme fonksıyonunu uyelere acmamız neyazıkkı mumkun degıl.
kusura bakma genelde kendimi gördüm acemilikten..
silme foksiyonunun üyelere açılması neden mümkün değil..... mesela üyeniz ben, senin onun yazısını silmeyecemki, kendi yazdığımız yanlış yazıları sileceğiz

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
kusura bakma genelde kendimi gördüm acemilikten..
silme foksiyonunun üyelere açılması neden mümkün değil..... mesela üyeniz ben, senin onun yazısını silmeyecemki, kendi yazdığımız yanlış yazıları sileceğiz
Düzenleme seçeneği var. Tekrar düzenleyebilirsiniz

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Merhaba, bir kaç gündür sağolsun merak ettiğiniz konular hakkında herkes yardımcı olmaya çalışıyor. Ki takıldığınız yer olur sa özelden bile yazabilirsiniz dedim ve yazıyorsunuz. Bu yandan hiç problem yoktur. TEKNOwest teknovest ben ve Umut Barış Umut Barış dahi bi kaç kere yanlış yere paylaştığını söyledik. Bundan sonra biraz daha dikkat etmeniz yeterli. Ben 8 yerde farklı konulara farklı sorular sordunuz. Bundan sonra daha özenli ve bilinçli olmanız yeterli. Hayırlı akşamlar bütün form üyeleri...
tamam sil özelliği koyun kendi yanlış yazılarımızı silelim

Düzenleme seçeneği var. Tekrar düzenleyebilirsiniz
evet denedim ama düzenle seçeneği ile silme olmuyor ki

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
kardeş tamam sil özelliği koyun kendi yanlış yazılarımızı silelim
Birincisi kardeş demeniz doğru değil.
2.si silmeye gerek yok siz doğru konu başlığı altına sorularınızı yazın
3.sizden yana değil herkes için form düzeni geçerli
4. Sizin için elinden geleni herkes yapıyor bunu sende görüyorsun
5 acemi olduğunuzu belirtiyorsunuz, kabulümüzdür bundan sonrakilerini dikkatli yazarsınız
6 form kuralları başlıklı formu okuyup daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Saygılar hayırlı akşamlar

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Birincisi kardeş demeniz doğru değil.
2.si silmeye gerek yok siz doğru konu başlığı altına sorularınızı yazın
3.sizden yana değil herkes için form düzeni geçerli
4. Sizin için elinden geleni herkes yapıyor bunu sende görüyorsun
5 acemi olduğunuzu belirtiyorsunuz, kabulümüzdür bundan sonrakilerini dikkatli yazarsınız
6 form kuralları başlıklı formu okuyup daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Saygılar hayırlı akşamlar
kardeş derken yanlış bişey demedik saygı babında diyoruz belki siz benden küçüksünüz belki büyüksünüz mesela ado'ya bazen abi diye yazıyoruz. madem kardeş -abi yazmak doğru değil ne olmalı

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,252
Silme ozellıgı gecmıste uyelere acık bırakmıstık.

300-400 cıvarı mesajı olan bır uyemız gerek donuk tum mesajlarını tektek sıldıgını farkettık.
5-10 uye bu sekılde yapsa konulara atılan mesajlarda butunluk kaybolur ve forum copluge doner. Yanlısmıyım.

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Silme ozellıgı gecmıste uyelere acık bırakmıstık.

300-400 cıvarı mesajı olan bır uyemız gerek donuk tum mesajlarını tektek sıldıgını farkettık.
5-10 uye bu sekılde yapsa konulara atılan mesajlarda butunluk kaybolur ve forum copluge doner. Yanlısmıyım.
sizin bizim yazdığını silmiyorki kendi yazdığını siliyordur .. bu durumun mesajlarda butunluk kaybolmasına sebeb oluyorsa ...dediğiniz doğru öyleyse

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,252
Mesala bır konuda karsılıklı 20-30 mesaj yazdık dıyelım sonra ben yazdıklarımı sılersem ne olur. Sızın tum yazdıklarını havada kalır. :ok

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri