Film izleme uygulama veya web site tavsiyesi

K Çevrimdışı

Kaletoriko

Yeni Üye
26 May 2022
16
33
Aynen öyle uğraşmaya gerek yok film sitelerindeki de gayet güzel 1080p araştırma yaptım boşuna uğraşmaya gerek yokmuş örnek cehennem sitesi çok kaliteli en iyi kalite site bence çünkü örneğin 1. Sıradaki filmizlesene sitesi 4k yüklemiyor eskiden 4k 2160p yüklüyordu artık yok nedense 1 senedir görmüyorum sadece 1080p heryerde

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
493
41
Online film izlemeyi sevmiyorum ve en son 4k-hdr film indirdiğim site paralı üyeliğe geçince bir süredir m1080p'ye mahkum kaldım. Bilen arkadaşlar kaliteli 4k indirebilecegimiz torrent veya websitesi paylaşabilirlerse özelden veya buradan çok makbule geçer.

S Çevrimdışı

Sakar 

Aktif Üye
20 Mar 2022
54
Public torrent sitelerinden filmi indirip ses dosyasını ekleyebilirsin.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,232
Beyler kimileri hatta çoğu insan her bir şeyi "beleşe" istiyor
ülen elini biraz cebine at,o kadar keyif yapacaksın değilmi:kiskis

alt da bir komşum var TV/Bluray PS5 v.s bir sürü baba cihazları var,ama adam bunun dışında
1 kuruş bile paralı işlere ödeme yapmaz!
Cep den veya Net den v.s bulduğu dandik RUS sitelerinden 1080p film izler;abi her bir şeyi açıyorum
görüntü de süper v.s der;arada gidip bakıyorum resim resmen çamur yaw,ama adam süper diyor!

Bu kişiler bu işlerin daha fazlasını hem bilmez hem de masraf etmez,gider 50 kağıda panel alır
ama bunlar için beş kuruş harcama yapmaz! ayrıca adam da resim izleme bilgisi sıfır yaw
neden para ödeyeyim diyor:hihi

++

Torrent,yaw torrent mi kaldı gari,internetin gelişmesiyle bazı çok eski işler de mazide kaldı

Ancak Torrent tipi uygulamalar bazı cihazlar da ve daha çok uygulamalar da halen vardır,sanırım
d/l edip dosyayı bunun üzerinden sonra okuma uygulaması... KODI de bazı/çoğu Addons lar da
bu uygulama var ama ben hiç seçmiyorum bunu,direk stream den izlemek istiyorum
ayrıca Box/TV v.s cihaz da çok yüksek kapasiteli HDD olmalı veya uygun ROM olmalı v.s
bunların devri bitti,Torrent için bir kere bu uygulama kullanılıyorsa yüksek Net gerekiyor ki çabuk
d/l edilsin yoksa bekle işin yoksa

ben Cached seçiyorum film de ve anında görüntü,yoksa 120Gb dosya var kaç saat de bu iner ki?

Ancak KODI addons larının bu yüksek kapasiteli dosyalarına erişmek için "Debrid" türü premium hesap şart dır!
zaten masrafı bir tek buna yapıyorsunuz ve ücretleri oldukça makuldür!

yoksa beleşe tarifeden izlemek istersen aynı filmin 1/2 veya 3/4Gb lık haline izlersin hatta biraz zor izlersin!

bahsettiğim tarifeden girerseniz 30/40 dan başlayıp 100/120Gb lara çıkabilirsiniz ama her film için
dosyalar hep böyle çok yüksek değildir!

benim kullandığım Premium Addons lar dan bazıları

MORIA
FEN
The CREW
SEREN
UMBRELLA
INSOMNIA

örneğin yıllardır bunları derleyen bir site var USA da ben oradan bulur indiririm
troypoint.com

ayrıca KODI için "Build" dediğimiz komple bir dünya Addons v.s paketler de vardır ama ben bunu kesinlikle
tercih etmiyorum,tek tek bazoı Addons ları yüklüyorum sadece
Build yapılar daha çok all-in-one sevenler için güzel olabilir

Ancak bunları "TV" lerin ROM ları ile filan biraz zor kullanırsınız,çünkü 5/8Gb gibi kalan ROM sonra şişiyor
veya atıyor uygulamadan veya ağırlaşıyor v.s böyle atraksiyonlar için BOX olmazsa olmaz dır!

Geri
Üst Alt