FIAT Egea 1.4 Benzinli Easy Alınır Mı?

Kalenderadam Çevrimdışı

Kalenderadam

Aktif Üye
13 Eki 2018
203
40
Hayırlı günler arkadaşlar,
Daha öncede açtığım konuda beni bilgilendiren değerli arkadaşlara çok teşekkür ederim. Konu başlığında anlayacağınız üzre sıfır araç alma fikri Eylül ayı başında kafamda dolanmaya başladı. Fıat egea 1.4 easy aracı 110.900₺ gibi bir rakama almayı düşünüyorum. Tabi ki peşin değil kredi ile fakat bu araç alınır mı? Ben normal bir kullanıcıyım bütçem piyasa araştırmalarına baktığımda buna yetmekte siz ne düşünüyorsunuz?

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
kronik yağ yakma sorunu ve birkaç sıkıntısı var diye duydum.Birde yerli arabaların ciddi malzeme kalitesi sorunlu.Arkadaşta 2013 linea var .Hoş kullanmalarına rağmen 2 ay önce sinyal kolu kırıldı ,geçen yine bindim arabasına bu sefer de içten sol arka kapı kolu içinden yayı mı atmış kırılmış mı bilmiyoruz.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Normal şartlarda yıl sonu indirimleri oluyordu. Piyasayı bu duruma getiren pandemi süreci yakın zamanda bitmeyeceğine göre araba alabilen karlıdır.

Geçen gün biri anlattı, Fiat bayisine egea sormaya gitmiş, 100 kişi parasını vererek sıraya girmiş, bir 100 kişi de para vermeden sıraya yazılmış.

Özetle, bu ülke düzelmez.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Geçen sene sirkete havuz aracı olarak almıştık Egea 1.4 urban, ben aman dizel olsun falan dedim ama şimdi bakıyorum da çok bir esprisi kalmadı dizelin. Zaten havuz araci olduğu için kısa mesafe lazım oldukça kullanılan bir araç. Bence alınır, sıfır olarak başka ne alinabilir o fiyatlara merak ediyorum..

L Çevrimdışı

LynXMaSTeR 

Aktif Üye
16 Ocak 2020
144
Hocam biz 3 arkadaş mirror paket almak için bayiye gittik ancak o kalitesiz plastik iç donanımı görünce vazgeçtik.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt