FENERBAHÇE

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
20230108_205839.jpg

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

furkan1907 

Yeni Üye
2 Mar 2022
47
27
Bjk ve Ts maçındaki oyun gibi oynamalıyız düşüncesi hakimdi bende.Maçın başında biraz hareketli olsak da savunmada ciddi boşluklar verdik.Orta sahada da sınıfta kalınca ve İrfan Can Arda gibi pozisyon hazırlayan oyuncular yedek olunca hücum anlamında da sınıfta kaldık.Okan Buruk'un mantaliteyle çıkacağı belliyken Jesus birkaç maçtır rakip analizinde sınıfta kaldığı gibi bu maçta da maalesef aynı senaryo yaşandı Zaten birkaç maçtır takım savunma anlamınca ciddi hatalar yapıyor.Bu maç Jesus hocama yazar Artık kendini mental anlamda toparlamalı Tabiki lig daha bitmedi ama her sene aynı muhabbet lig uzun daha çok maç var deniyor ama sonu maalesef hüsran oluyor.Bir parantez de Altay'a açayım eski formundan uzakta ve duyduğuma göre sözleşme uzatma görüşmelerinde sorun varmış o da Berke gibi gidebilir Fenerbahçe kalecisiz kalacak değil Benim bu seneden de ümidim yok ama umarım bu sene şampiyon oluruz

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
tarikk tarikk, osmanke osmanke, F furkan1907,
El alemin yabancısı ezeli rekabetten derbiden ne anlar alacağı paraya bakar anlaşma bitiminde de parayı kim çok veriyorsa o takıma gider olan evinin rızkından kesip maça giden seyirciye taraftara olur ben yaklaşık 15 Yıldır futbol izlemem oğlum izlerken denk geldim takımların hepsi neredeyse dünya karması olmuş iki yada üç tane yabancı olmayan isim duydum ezeli rakibi yenmek yabancıların ne kadar umurunda olur ki kendimizi üzmemize gerek yok.

F Çevrimdışı

furkan1907 

Yeni Üye
2 Mar 2022
47
27
tarikk tarikk, osmanke osmanke, F furkan1907,
El alemin yabancısı ezeli rekabetten derbiden ne anlar alacağı paraya bakar anlaşma bitiminde de parayı kim çok veriyorsa o takıma gider olan evinin rızkından kesip maça giden seyirciye taraftara olur ben yaklaşık 15 Yıldır futbol izlemem oğlum izlerken denk geldim takımların hepsi neredeyse dünya karması olmuş iki yada üç tane yabancı olmayan isim duydum ezeli rakibi yenmek yabancıların ne kadar umurunda olur ki kendimizi üzmemize gerek yok.
Haklısınız hocam da olmuyor Ben biraz Fanatik bir Fenerbahçeliyim.Doğal olarak üzülüyorum

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
sanki şampiyonluğu çoktan ilan etmişiz gibi hava var takımda. bir rahatlık, bir genişlik ki sorma gitsin. emek olmadan yemek olmaz demişler. ama fb camiası bunu umursamıyor .

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,238
62
Fenerbahçe bu ağır defansla hızlı oynayan ve araya pas atan rakip takımlarla oynayacağı her maçta puan kaybeder.Önce buna çare bulması lazım,ayrıca takım olarak eski oyunlarından çok uzak.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri