Fakir erkek bakım seti BİM

I Çevrimdışı

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
165
ürün 135 tl ye tekrar satışta
kullananlar memnun mu? TKartaL tkartal
tam model ismi ile ilgili bilgi verebilir misiniz

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
491
40
Ben pek tavsiye edemeyeceğim. Saç ve sakal için pek güçlü değil, çekme yapıyor. Sadece vücut tüyleri için sorunsuz kullanabildim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
bunu hanım çeyizde almıştı 3. senesini dolduracak, hala güzel hala verimli, bence fiyat performans ürünü, tabi çok çok kaliteli yok çelik başlık yok yumuşak tutuş kalitesi değil ama işlevini hemen hemen dört dörtlük, belkide ben daha önce ucuzluk pazarında satılanlardan Remington Pg6130 buna terfii ettiğim içindir bilemedim :)
Arkadaşlar mevcut cihaz artık 5 yıl oldu ve bıçakları ince olan başlık kesmeye başladı, diğeride verimli dönmüyor düştü ve yay yatağı kırıldı tamir ettim ama makine zorlanıyor. Bu gün gezinirken
Teknosada
Gördüm hoşuma gitti mevcut makinemle aynı para, remington un watt değerlerini görmedim ama bu 5w
Hiç bir yerde de yorum bulamadım düşünceleriniz nelerdir?
Remington da çok memnunum eğer farklı bulamaz İsem yine alacağım. Sadece fiyatları pahalı ?

I Çevrimdışı

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
165
Arkadaşlar mevcut cihaz artık 5 yıl oldu ve bıçakları ince olan başlık kesmeye başladı, diğeride verimli dönmüyor düştü ve yay yatağı kırıldı tamir ettim ama makine zorlanıyor. Bu gün gezinirken
Teknosada
Gördüm hoşuma gitti mevcut makinemle aynı para, remington un watt değerlerini görmedim ama bu 5w
Hiç bir yerde de yorum bulamadım düşünceleriniz nelerdir?
Remington da çok memnunum eğer farklı bulamaz İsem yine alacağım. Sadece fiyatları pahalı ?
Fiyat farkı biraz fazla ama olabilir derseniz önerim Philips

S Çevrimdışı

Swift 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
439
Bu tarz ürünlerde berber markalarından şaşmamak gerek. O kadar profesyonel yanılıyor olamaz. O yüzden "powertec" markasına bakın derim. Ankara'da üretim yapan yerli bir firma.

A101'den alınma Aprilla bozulsun diye bekliyorum, sonra direkt powertec. :)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bu tarz ürünlerde berber markalarından şaşmamak gerek. O kadar profesyonel yanılıyor olamaz. O yüzden "powertec" markasına bakın derim. Ankara'da üretim yapan yerli bir firma.

A101'den alınma Aprilla bozulsun diye bekliyorum, sonra direkt powertec. :)
Cihazlarını incelemiştim bütçeme uygun modelleri var ama yorumlar yetersiz gelmişti

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri