Fakir erkek bakım seti BİM

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
34
fakir erkekler bakımlı olamazmı :)
benim fakir traş makinemvarçsürekli arızalanıyor
servise getirecektim unutmuşum iyiki konu aştınız aklıma geldi :)

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
fakir çay makinası-fakir yumurta pişirme makinası- fakir ketil aldım.sorunsuz çalışıyorlar.fakat bana çok kaliteli değillermiş izlenimi veriyor.malzeme kalitesi işçilik falan.sözde alman malı ama çin üretimi.

Son düzenleme:
TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Çoğu bilmeyen isimden Türk malı zannediyor. Hausgarate alman malı ama çinde üretiliyorsa tabiki alman üretimi gibi olmaz

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Çoğu bilmeyen isimden Türk malı zannediyor. Hausgarate alman malı ama çinde üretiliyorsa tabiki alman üretimi gibi olmaz
fakir ürünlerinde üretim yeri prc yazıyor.3 gün önce saç kurutma makinam bozuldu. bosch aldım sözde alman malı ama oda çinde üretilmiş.yani çinde üretilmeyen bir ürün bulmak gittikçe zorlaşıyor.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
En sonunda aldım. Fakir makir ama fiyatı biraz koydu. Demekki fakirim bende :gul

DSC_0755.jpg

DSC_0756.jpg

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Ben de aldım valla. Ne zamandır bu tarz, ucuz yollu birşeyler bakıyordum. Deneyip görelim fakir erkeğin bakım seti nasıl oluyor.
2009 da aldığım babyliss marka kullandım. On yıl oldu. Motoru artık devirden düştü. Ne zamandır alacaktım bir kit.. Gönlümde yatan bu değildi ama nasip bunaymış. Bana kaliteli geldi. Aparat seçenekleri çok fakat makas da olsa iyidi. Bıçak geniş önceki dardı benim.. Bakalım daha kesim yapmadım..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Oğluma almıştım,doğum günü hediyesi,kipa'dan(o zamanki adı),çok memnun ama ben alışamadım bunlara :)
Bu arada alıp kullanan herkese hayırlı olsun diyeyim :ok

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Fakir erkek bakım seti alan arkadaşlara hayırlı olsun,güle güle kullansınlar.Kullandıktan sonra deneyimlerini artı,eksi buraya yazarlarsa bundan sonra alacak arkadaşlar fikir sahibi olurlar.

A Çevrimdışı

aykuttt 

Aktif Üye
14 Şub 2019
137
37
Valla ben de kararsız kaldım. Bir buçuk yaşında oğlum var. Berber çilesinden kurtulmak için mi kullansam diyorum. Sesi çokı çıkıyorsa eğer , benim için o da sıkıntı.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Sevgili F fikoloji abimin tavsiyesiyle Remington Pg6130 aldım mumnunum. Fakire şüphe duyan varsa bu cihazı gözü kapalı alabilirsiniz
bunu hanım çeyizde almıştı 3. senesini dolduracak, hala güzel hala verimli, bence fiyat performans ürünü, tabi çok çok kaliteli yok çelik başlık yok yumuşak tutuş kalitesi değil ama işlevini hemen hemen dört dörtlük, belkide ben daha önce ucuzluk pazarında satılanlardan Remington Pg6130 buna terfii ettiğim içindir bilemedim :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt