En çok Problem Çıkaran Yer Sağlayıcı Sizce Hangisi (Anket İçerir)

En Çok Sorun Çıkartan Yer Sağlayıcı Firma Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    37
meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Benim de çözülmeyen sorunum olmadı hiç.
Bir kere bir iç çamaşırı mevzusu olmuştu. Satıcı bildiğin çakalın önde gideniydi, kadın dı bir de utanmaz.

Hijyen kuralları kapsamında bir açık kapı bulmuş oradan temizlik bezlerini iç çamaşırı diye satıp sonra da yönetmelik kapsamında geri almıyordu.

Yer sağlayıcıya durumu iletmeme rağmen hiç bir etkisi olmadı.

O gün bu gündür, önüme bu tarz şikayetler gelirse TMK md2 kapsamına atıfta bulunup tüketici lehine yazıyorum dosyaları.

Mahkemeye gitsin orada anlatsın derdini sahtekar..

Screenshot_2021-06-24-22-07-38-080_com.whatsapp1954bdd62ac48eec.jpg

?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
at topu servise servis göndersin mersine . ulen ne çekti bu servisler sizin yüzünüzden bir arkadaşım servislikmi aman şurda dursun diyor bedava verseler yine almam servislik diyor.:kiskis

Usta, yetkili servislik kavramının içine sıçtı bu denyolar da ondan.

Eskiden biz kapılarında yatardık firmaların bize servislik versinler diye.

Vestel yetkili servisi olduğum gün dünyalar benim olmuştu o derece yani ama ilerleyen yıllar ile birlikte müşteri kitlesi ayrı değişti, Firmaların yaklaşımı ayrı değişti, Devletimizin kanunları ayrı değişti, değişmeyen tek şey, değişimin kendisi oldu abi günümüz koşullarında beni dövseler yapmam servislik işini.

Çalışanı ayrı çek
Müdürü ayrı çek
Fabrikayı ayrı çek
Devlet baba zaten demoklesin kılıcı gibi tepemizde
Sosyal Güvenlik
İş güvenliği
Vergi
Belediye
Araç
Kaza oldu karakol

Aaaabbbbboooooooooooooowwwwww

Azıcık aş'ım kaygısız başım abi kim yapıyorsa yapsın..

B Çevrimdışı

badass.221boy

Yeni Üye
31 Tem 2021
11
26
Bugune kadar internet uzerinden yapmis oldugum alisverislerde Aliexpress haric turkiyede hepsiburada da sadece bir sorun yasadim yaklasik 1 ay once urunun malzemesi eksik geldi. eksik parca icin yaklasik 1.5 hafta bekledim. surec bence hizli islemisti.

Geri
Üst Alt