Elektriğe Ve Zorunlu İhtiyaçlara Mega Zam

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,453
Yılbaşına kadar %50 Zam yapılacak söylentisi vardı ilk zam %20 Olarak yaz aylarında serinleme zamı olarak yapıldı şimdi de %20 Isınma zammı yapıldı.

Kisuke Urahara Çevrimdışı

Kisuke Urahara 

Aktif Üye
21 Mar 2019
431
Aşağıdaki Cihat E. ÇİÇEK takibe alın. Önceki videolarını izleyin. Çok faydalanırsınız.
Her sabah 7-8 gibi youtube da canlı yayını vardır. Yatırım uzmanı. Ekonomi, zamlar vs.. hakkında bilgiler.
Altın düşmüşse canımsın , dibini sıyırırım en ünlü sözlerinden biridir. :)

Son düzenleme:
Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,305
An itibariyle Ankara’da 19lt Hayat Su Damacana 30 liradan 34 liraya çıktı. Hiç affetmiyor hemen yapıştırıyorlar zammı. Sessiz kalan kesime anlam veremiyorum. İçtiğimiz suya yazın yaklaşık 200 lira veriyoruz, içmediğimiz suyada 100 lira civarı. Yazık bu vatandaşa! Zamlar hemen aşağı doğru yansıtılıyor!

S Çevrimdışı

sisperdesi 

Aktif Üye
28 May 2022
255
30
An itibariyle Ankara’da 19lt Hayat Su Damacana 30 liradan 34 liraya çıktı. Hiç affetmiyor hemen yapıştırıyorlar zammı. Sessiz kalan kesime anlam veremiyorum. İçtiğimiz suya yazın yaklaşık 200 lira veriyoruz, içmediğimiz suyada 100 lira civarı. Yazık bu vatandaşa! Zamlar hemen aşağı doğru yansıtılıyor!
Valla öyle. Herkes herşeye çatır çatır ekleme yapacak.

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
567

Sokak röportajında su içme diyen dayı aklıma geldi.

Evden çıkarken iç suyunu. :deli1

MutluTEKİR Çevrimdışı

MutluTEKİR 

Aktif Üye
29 Tem 2022
215
34
Sağlıklı olup olmadığı belli olmayan damacana suya sürekli para vermektense bir kez yatırım yapıp su arıtma sistemi kurmanızı tavsiye ederim. Ben yaşadığım yerde su içilemez değil, fena değil kirecini kırmak istemiştim. 1-2 ve 3. kademe filtreler (Partikül ve aktif karbon) kullanıp içimini yumuşattım. Eğer içilemez durumdaysa membran da kullanabilirsiniz. Kendiniz yapabilirsiniz sistemi. İndirimleri kovalarsanız daha da uyguna gelir hatta.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,305
Sağlıklı olup olmadığı belli olmayan damacana suya sürekli para vermektense bir kez yatırım yapıp su arıtma sistemi kurmanızı tavsiye ederim. Ben yaşadığım yerde su içilemez değil, fena değil kirecini kırmak istemiştim. 1-2 ve 3. kademe filtreler (Partikül ve aktif karbon) kullanıp içimini yumuşattım. Eğer içilemez durumdaysa membran da kullanabilirsiniz. Kendiniz yapabilirsiniz sistemi. İndirimleri kovalarsanız daha da uyguna gelir hatta.
Hocam birkaç kez arıtması olanlardan denedim lakin lezzeti kuyu suyu gibiydi. Su konusunda damak tadım hassastır, içerek size yöresini tahmin edebilirim :) Hayat Su Nestle ve Pınar beğendiğim tadlar arasında, eskiden Çine Madran alırdık o suyun tadı kaçınca bunlara geçtik. Belirttiğiniz sistemleri sanıyorum çok büyük ilk yatırım maliyetlerine kurulabiliyor. Benim için olmasa bile bu konuda bilgileri güncel bir konuda paylaşabilirseniz birilerini bu giderden kurtarabilirsiniz. Yakın zamanda dünyanın en kaliteli ve içilebilir sularının olduğu bir ülkeye yerleşeceğim ve çeşmeden akan bu kaliteli sular tam tamına BEDAVA :)

Geri
Üst Alt