Elazığ da 6,8 deprem

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Allah tüm vatandaşlarımızı daha beterinden korusun , Hayatını kaybedenlere Allah rahmet eylesin ,zor durumda olanların yardımcısı olsun inş.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Hayırlı akşamlar vallahi ben evdeyim hiçbir şey hissetmedim ama bizim yakın mahallelerde sokaklarda ateş yakılmaya başlandı çığlık sesleri gelmeye başladı 1 saat önce atılan Snepleri gördüm Merak Edip Yazdığın için İlgine Çok Teşekkür ediyorum abi İyiki Varsın.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
ben Trabzonda hissetmedim.belki kırsalda olduğumdandır.en son geçen sene mi yoksa daha öncemiydi biraz hafif zelzele hissetmiştim
edit .akçaabat tarafında hissedildiği söyleniyor

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşım Meriç çıkarıldı. Sağlığı iyi çok şükür. Oğlu da ve eşi de inşallah iyidir
Haberleredeki kişiler sanırım. Rabbim sağ salim hepsini birbirine kavuştursun inşallah.

Bu yıkılan binanın olduğu bölge için, Yazları tercih edilen, kış mevsiminde çok oturulmayan bir bölge olduğu, o nedenle binanın çok dolu olmadığı bilgisi var. Doğrumudur sizce bölgesel olarak?

Bizim buralarda da mesela yaz gelince gidilen yayla evleri var, Eylül Ekim dedi mi geri gelirler kış mevsimi orada yaşanmaz diye. Onun gibi bir durum mu acaba?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt