Elazığ da 6,8 deprem

K Çevrimdışı

kurzawa

Aktif Üye
11 Ocak 2020
73
44
Sinop-Adana'nın doğusunda ne kadar il varsa hepsi sallanmış. Hatayda da bir hayli sallandık. Ülkenin yarısını etkileyecek bir deprem oldu.

İlçelerde yıkılan binalar varmış. Allah yardımcıları olsun, inşallah can kaybımız artmaz.

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
Allah herkesin yardımcısı olsun. Bu aralar depremler çok sık ve arka arkaya olmaya başladı. Aklıma izlediğim bir video geldi ve sizinlede paylaşıyorum. Videoda ki doğru olabilir mi? İranda da olaylardan sonra deprem olmuştu. Böyle birşey mümkün mü bunlar doğal depremler olmayabilir mi? Yeryüzüne çok yakın depremler. Elazığ depremi 4.8km derinlikte diye revize edilmiş. Çok kafam karışıyor.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Allah herkesin yardımcısı olsun. Bu aralar depremler çok sık ve arka arkaya olmaya başladı. Aklıma izlediğim bir video geldi ve sizinlede paylaşıyorum. Videoda ki doğru olabilir mi? İranda da olaylardan sonra deprem olmuştu. Böyle birşey mümkün mü bunlar doğal depremler olmayabilir mi? Yeryüzüne çok yakın depremler. Elazığ depremi 4.8km derinlikte diye revize edilmiş. Çok kafam karışıyor.

Bahsedilen şey HAARP sanırım, bir dönemler ben de inanırdım ama Celal Şengör böyle bir şeyin mümkün olmadığını söylüyordu.
Deprem yaratmak o kadar kolay değil benim anladığım.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Allah yardımcımız olsun.. Allah bir daha göstermesin.. Kış zamanı çok zor..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt