Ekşi sözlük

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,635
sikayet edelim ben ettim adamin nickinin sag tarafinda uc nokta var oradan mailinizi girerek aciklamaya uslup hakaret iceriyor yazip sikayette bulunabilirsiniz, bulunabiliriz. Sota Sota basgan her ne kadar övmüş dese de o kelimelerle forumun ismi ayni cümle icinde olmamali. haydi forumdaslar goreve...
Üslubunu tavsip etmediğini belirttim.
Eksi yazarı (killikurabiye) yüksek ihtimal servislerin toplandigi bir forumla yaşadığımız polemiğe istineden

O foruma gömmek adına cümlesini argoyla harmanlayarak mesajini atmış.

Yazılandan benim anladığım bu.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Gençler ,ben sizler gibi düşünmüyorum,düşünmediğim için de bu konuyu yazdım zaten,yoksa kullanıcının ne demek istediğini biliyorum,bana göre hakaret var ,servisler kimlerdir bizim forumda,ayrıca varmıdır yokmudur bilmem ,tanımıyorum ama en azından tamircilerimiz var içimizde ,farklı dille anlatabilirdi ,ben teşekkür etmiyorum doğrusu.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Gençler ,ben sizler gibi düşünmüyorum,düşünmediğim için de bu konuyu yazdım zaten,yoksa kullanıcının ne demek istediğini biliyorum,bana göre hakaret var ,servisler kimlerdir bizim forumda,ayrıca varmıdır yokmudur bilmem ,tanımıyorum ama en azından tamircilerimiz var içimizde ,farklı dille anlatabilirdi ,ben teşekkür etmiyorum doğrusu.
Küfür ederek hak savunulmaz haklısın emmim

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37

Bende senin gibi düşünüyorum üstad. Böyle övmek olmaz.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Durup bunlara bakarsan ilerleme mümkün olmaz. O öyle der bu böyle. Adam olumlu düşünmek zorunda da değil. Sallayın gitsin, tüm insanların aynı konuda aynı şeyi düşündüğü hiçbirsey yok ?

Geri
Üst Alt