Ekran Kartı Tamiri Yapan Yer hk

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Abi voltaj yada ısıdan kaynaklı bir problem olmuş geçmiş olsun aslında o fanları söküp üzerindeki devre elemanlarını ölçüm yapsan belki basit bir arızası vardır Kondansatör şişmesi VS tavsiyem şu toz var var iyice temizle sonra Selolozik tinerle iyice yıka tinerle yıkadıktan sonra çipsete termal macun koymayı unutma öğle bir dene bakıyım çalışmayan görüntü vermeyen ekran kartlarını bu şekilde kaç defa hayata döndürdüm ben. :hihi

T Çevrimdışı

Tipoti

Yasaklı Üye
14 Nis 2021
1
35
Bu mesaj, reklam amaçlı atılmış olması nedeniyle yönetim tarafından revize edilmiştir.

Ticari işletmelerin reklam yapmasında elbette sakınca olmamakla birlikte bu konuda spam niteliğinde olmamalı ve forum yönetimi bilgisi dahilinde yapılmalıdır zira forumumuz işletmelerin güvenlik kontrollerini sağlamadan reklam yapmalarına izin vermemektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Oyuna ilk başladığım 2015 senesinde durum çok daha kötüydü , premium olmayan hesaplar resmen paralı oyuncular için av konumundaydı, eşleşmeler kötüydü, bir gün Hafifi makineli PZ1C ile ağır tank karşı karşıya kaldık, Koca oyunda bir o var bir de ben. Ben pire gibi sıçraya sıçraya etrafında döne döne tarıyorum, o topunu çevirene kadar ben diğer tarafa geçiyorum vs ama deveyi sivrisinek ısırmış gibi oluyordu. Bütün mermilerim biti, adam banamısın demedi. Süre bitene kadar eğlendik saçma sapan, sonra süre bitti , oyun bitti.

Kendisinin arasıra hediye verdikleri altınlar ve premium süreler hariç hiç para verip premium oynamadım, karşı gibiyim ya da gerek görmüyorum bunlara para vermeye sanırım.

Bir de şu lanet radar mevzusu var tabi, Pusuya yatında senin dibine gelene kadar radarda gördüğüm tank, tam atış noktasına gelince kayboluyor malum :kas

Klan mlan abi kuralım sorun değil de, ben 6 ayda 2-3 kere anca vakit bulabiliyorum ki birisinde de ekran kartımı yedim bak :kop

Sahura kadar oyundayız abi bekleriz

Türk klanı baya bı kalabalık var

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri