Eğitim amaçlı max. 5000 TL'ye kadar bir dizüstü bilgisayar tavsiyesi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,620
Notebook satın alacak olan abi bir kaç notebook arasından aşağıdakini satın aldı. Yardımlarınız için teşekkürler.?

Hayırlısı olsun, en azından belirli bir seviyenin üzerinde kalitesi olur diye düşünüyorum. :bilmiyom
Bu fiyata linkteki modeli almıştık arkadaşa vaktinde, hey gidi. :uzgun

Kisuke Urahara Çevrimdışı

Kisuke Urahara 

Aktif Üye
21 Mar 2019
424
Hayırlısı olsun, en azından belirli bir seviyenin üzerinde kalitesi olur diye düşünüyorum. :bilmiyom
Bu fiyata linkteki modeli almıştık arkadaşa vaktinde, hey gidi. :uzgun

vay be ne notebook muş şuan olsa ne yapar eder kendime de alırdım.? Masaüstü niyetim var ama bu gösterdiğin kaçırılmazdı.?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Şu anda 10 bin TL :rant1

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
Dell olan işinizi rahatlıkla görür hp ye pek bulaşmayın derim
evet kesinlikle bende oyumu dell den yana kullanıyorum, taş gibi cihazdır, aşırı ısınma vesaire sorun çıkarmaz, oğlumda vardı 4-5 sene kullandı satarkende iyi fiyata sattı açıkçası. HP den kesinlikle uzak dur, toshiba da derim ama toshiba laptop işinden çekildi. o yüzden yedek parça vesaire ilerde sorun çıkar diye seslemiyorum kimseye.

Kisuke Urahara Çevrimdışı

Kisuke Urahara 

Aktif Üye
21 Mar 2019
424
evet kesinlikle bende oyumu dell den yana kullanıyorum, taş gibi cihazdır, aşırı ısınma vesaire sorun çıkarmaz, oğlumda vardı 4-5 sene kullandı satarkende iyi fiyata sattı açıkçası. HP den kesinlikle uzak dur, toshiba da derim ama toshiba laptop işinden çekildi. o yüzden yedek parça vesaire ilerde sorun çıkar diye seslemiyorum kimseye.
Evet Dell marka olan alttaki ürünü aldık . Yorum için teşekkürler.? İyi günler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt