DSMART REZİLLİĞİ

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bende cihaz teslimi de açılamıyor. Nasıl bir sistemleri varsa bir haftadır müdahale edemiyorlar. Cidden lanet bir firma. Cihazı teslim etsem de ne sürpriz bekleyecek beni Allah bilir. Ayrıca, bugün tekrar gittim bayiye. Adamın söylediği: cihazların sayımı var, sistem açılmıyor hiçbir bayi cihaz teslim alamaz şuan. Vee bunu müşteri hizmetleri söylemiyor, km’lerce yol gidiyorum ikidir... :rant1
Kargo ile adreslerine gönderin süre geçti vs deyip cihaz parası kitler bunlar sonra birde onunla uğraş dur

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Kargo ile adreslerine gönderin süre geçti vs deyip cihaz parası kitler bunlar sonra birde onunla uğraş dur
yıllar önce parasını verdiğim mulkiyetini aldığım modülü . sistem değişikliğinde alıp değiştirdiler yeni modülü üzerlerine geçirmişler .nasılsa benim diye teslim etmedim .(bayiye) 150 tl ücret kesmişler bunlar ş......n önde gideni bir firma .

H Çevrimdışı

hadeka

Aktif Üye
7 Eki 2019
158
Ben kabul etmedigim icin iptal oldu, modülü değiştirmediğim icin mülkiyeti bende oldugundan hatıra olarak kaldı.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
bu firmalara en güzel cevap ip tv yada ccam server der.
İnternet aboneliği içinde şok net diye on numara birşey çıktı ama insanınız nankör illa 24 ay tahahhüt yapacak.Şu yaşıma geldim eve internet almadığım gibi faturalı hatta da bulaşmadım.Dsmart içinde içinde ccam server olan bir uydu alıcısı aldım mis gibi oldu.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Böyle firmalar abone yapana kadar hay hay efendim,baş üstüne efendim derler.Bir sorun çıkınca abonelikten ayrılacağım deyince de kırk dereden su getirirler işi hep yokuşa sürerler.Elini verirsin kolunu kurtaramazsın.

S Çevrimdışı

SmilingArtichoke

Aktif Üye
25 Ağu 2021
131
Bende tahhutsuz internet paketine gectigimden beri yeni abonelikle ilgili bir işim düşünce içinde tahhut geçince bana afakanlar basıyor. Hizmeti kendi veriyor olması ve bu nedenle olası sorunu daha hızlı halletmesi, fahiş de olsa sabit fiyat olması (ani zam nedeniyle) güzel tarafı. Ama eğer sorunu bir türlü çözemez ve suçu modem/evin kendi altyapısında bulursa tam anlamıyla yandın. Tahhut süresi boyunca problemli bir internet kullanmaya zorlar ve sende cayma bedeli olmadan iptal ettirmek için fellik fellik çözüm ararsın.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
ben modülün mulkiyeti hala bana ait diye teslim etmedim 150 tl kesmişler bunu geri almak için neler yapmak gerekir acaba.
THH'ye başvuru yapmak mülkiyeti sizde olan size ait olan cihazın alındığını yeni cihaz verildiği bu cihazı
Eski cihaz gibi size ait olduğnu düşündüğünüzü ama aslında öyle olmadığını tarafınızdan haksız yere cihaz ücreti alındığını
Alınan cihaz ücretinin iadesini yada firmanın size ait olan cihazı tarafınıza iade edilmesini istediğinizi talep edin..
Bilgilendirme yapılmadan cihazınıza el konulduğu yeni cihaz verildiği o cihazında üctreli olduğunu abonelik iptalinden sonra öğrendiğinizi

bla bla diye yazın gerisini THH' değerlendirsin karar versin :ok

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
THH'ye başvuru yapmak mülkiyeti sizde olan size ait olan cihazın alındığını yeni cihaz verildiği bu cihazı
Eski cihaz gibi size ait olduğnu düşündüğünüzü ama aslında öyle olmadığını tarafınızdan haksız yere cihaz ücreti alındığını
Alınan cihaz ücretinin iadesini yada firmanın size ait olan cihazı tarafınıza iade edilmesini istediğinizi talep edin..
Bilgilendirme yapılmadan cihazınıza el konulduğu yeni cihaz verildiği o cihazında üctreli olduğunu abonelik iptalinden sonra öğrendiğinizi

bla bla diye yazın gerisini THH' değerlendirsin karar versin :ok
modülü geri vermedim bana mesaj geldi geri verin diye fakat ben modül mulkiyeti bana ait olduğu için otomatik mesajdır diye ciddiye almadım.fakat değişimde kendi üzerlerine yeni modülü almışlar(sonradan öğrendim) .otomatik ödeme olduğu içinde 150 tl modül ücretini almışlar.yani modül bende kaldı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt