DSMART REZİLLİĞİ

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
İptal etmek yerine xdsl numarasını öğrenip internetini netspeed'e taşısaydın kesinti yaşamadan port sorunu olmadan bütün işlemler tamamlanacaktı senin iş biraz sıkıntılı 1 ay ile 3 ay arası sürebilir ..
TT çözer ama farklı ISS olunca TT bakmıyor görmezden geliyor yada geçiktiriyor
Ben iptal etmedim malesef. Keşke edevlet başvurularının iptalden dönmeyeceğini bilseydim hiç yenileyelim demezdim.

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
Güzel haber sorun çıkmadan internetin bağlanır umarım
O iş hala muamma abi. Dün port var gözükürken şimdi yok gözüküyor. Sanırım Türk Telekom kendilerinden almam için diretiyor. Netspeed başvurumu geri çekip telekom’dan deneyeceğim. Foyaları ortaya çıkar elbet o vakit..

Sizin adınıza sevindim.İnsanları basit şeyler için yoruyorlar,strese sokuyorlar.Çok ilginç bir ülkeyiz. :ok ??
Tek sebebi var bence. Denetleme mekanızması işlemiyor . Şirketler at koşturuyor.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
O iş hala muamma abi. Dün port var gözükürken şimdi yok gözüküyor. Sanırım Türk Telekom kendilerinden almam için diretiyor. Netspeed başvurumu geri çekip telekom’dan deneyeceğim. Foyaları ortaya çıkar elbet o vakit..
Bende birkere iptal etmek gibi bir hata yaptım TT gelmiyor genel arıza o neden ile bağlantı yapılmıyor dendi

Ama ne hikmetse TT'ye başvuru yapınca ertesi gün internet geldi bilerek diğer ISS lere bakmıyorlar

Biraz beklersen geçte olsa bağlantı yapılır.

V Çevrimdışı

victory 

Aktif Üye
2 Ara 2017
128
Aynı sorun bendede var.kasim ayinin son gunu e devletten d smart tv ve net icin fesih dilekcesi gönderdim.2 gun sonra tv kapandı net kapanmadi.2 gun sonra arayip cok uygun bir teklifte bulundular.kabul ettim fesih islemlerini iptal ediyoruz dediler 3-5 gun sonra tv yayinlarim acildi.aralik 28 e kadar sorunsuz kullandim.28 aksami sms geldi fesih talebiniz uzerine internetiniz kapanmistir dedi ve net gitti.hergun ariyorum sistemsel hata var isteginiz dışında anoneliginiz pasif duruma cekilmis en kisa surede cozulecek deniyor. Bekliyoruz bakalim.tv yayinlarini izliyorum bu arada.aydin doganda iken bir sorun olunca mh aninda sorunu cozerdi.13 senedir kullaniyorum ve cok memnundum.taki bu seneye kadar

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
Aynı sorun bendede var.kasim ayinin son gunu e devletten d smart tv ve net icin fesih dilekcesi gönderdim.2 gun sonra tv kapandı net kapanmadi.2 gun sonra arayip cok uygun bir teklifte bulundular.kabul ettim fesih islemlerini iptal ediyoruz dediler 3-5 gun sonra tv yayinlarim acildi.aralik 28 e kadar sorunsuz kullandim.28 aksami sms geldi fesih talebiniz uzerine internetiniz kapanmistir dedi ve net gitti.hergun ariyorum sistemsel hata var isteginiz dışında anoneliginiz pasif duruma cekilmis en kisa surede cozulecek deniyor. Bekliyoruz bakalim.tv yayinlarini izliyorum bu arada.aydin doganda iken bir sorun olunca mh aninda sorunu cozerdi.13 senedir kullaniyorum ve cok memnundum.taki bu seneye kadar
Online işlemlerde iptal gözüküyor bende. Mh pasif diyor ama bu saatten sonra geri dönüşü yok. Tüpçünün yapacağı iş bu kadar olur

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Pasif durumda olan abonelik iptal edilmiştir tekrar ıslak imzalı sÖşleşme ile başvuru yapana kadar açılmaz.

Açılmasını bekliyorsanız açılmayacak yeni başvuru yapmanız gerekli...

V Çevrimdışı

victory 

Aktif Üye
2 Ara 2017
128
Bir sorun olacagini düşünmüyorum cunku hem mh hem daha yetkili olan iptal birimi bilgileriniz sisteme yeniden girildiginde pasif olan isleminiz aktif olacak diye ustune basarak teyit verdiler.tv icinde iptal dilekcesi vermeme ragmen tv kapandi sonra actilar islak imza olmadan

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
Bir sorun olacagini düşünmüyorum cunku hem mh hem daha yetkili olan iptal birimi bilgileriniz sisteme yeniden girildiginde pasif olan isleminiz aktif olacak diye ustune basarak teyit verdiler.tv icinde iptal dilekcesi vermeme ragmen tv kapandi sonra actilar islak imza olmadan
Bende cihaz teslimi de açılamıyor. Nasıl bir sistemleri varsa bir haftadır müdahale edemiyorlar. Cidden lanet bir firma. Cihazı teslim etsem de ne sürpriz bekleyecek beni Allah bilir. Ayrıca, bugün tekrar gittim bayiye. Adamın söylediği: cihazların sayımı var, sistem açılmıyor hiçbir bayi cihaz teslim alamaz şuan. Vee bunu müşteri hizmetleri söylemiyor, km’lerce yol gidiyorum ikidir... :rant1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri