Deneyim 🔥🔥 Dreamstar Nova 2/32 Tam Lisanslı ( Özel İnceleme ) 🔥🔥

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,263
Hocam reklam olur diye link vermemek istemiştim. Bu aşağıdaki incelemede DDR3 ram olduğu söyleniyor. Yaptığı testlerde çok düşük çıkmış. Bu düşük hızlarda DDR4 olamaz anca DDR3 olur zaten firmada sadece kutuya 2GB DDR RAM yazmış deniyor.

Hocam bunlar belirli özelliklerde cihazlar 2 katı parayı versende yaptığı şeyler pek değişmiyor anladığım kadarıyla. Tabi belirli bir asgari seviyeden de aşağı düşmemek lazım. Bu cihaz tam alınacak o kategoride bir cihaz anladığım. Yardımlarınız için çok teşekkürler. İyi günler dilerim.

Videodaki arkadaş yanlış bilgi vermiş, videoyu izlemedim, videoki arkadaş cihazın içini açarsa, cihazda Rayson marka 4 adet 512mb ddr4 ram olduğunu görecektir.

Lisanslı cihaz alacaksanız en önemli kriter bütçedir. Sonraki kriter benim adıma Sei Robotics üretimi olmasıdır. Yazılım ve destek konusunda ürettiği cihazın arkasında duran ve kullanıcı isteklerine kulak veren bir üretici firmadır.

Dreamstar Nova'da bir Sei Robotics üretimidir. Keza yukarıda belirttiğim Kickpi Kp1 ve Homatics Lite gibi. 2K bütçesi olan biri için alınabilecek en mantıklı lisanslı cihaz seçimi, bu cihazlardan birini almak. Bütçe sıkıntısı olmayanlar içinde tabikide Homatics Box R 4K Plus hala en iyi tercih olacaktır. Homatics firmasının üzerinde en çok durduğu, en çok destek sağladığı, en çok geliştirdiği ve hala geliştirmeye devam ettiği cihaz Box R Plus'tır.

Tabi S905X5 ten sonra neler olacak onu birlikte göreceğiz.

PCTeknikElektronik Çevrimdışı
30 Ocak 2024
229
Hocam reklam olur diye link vermemek istemiştim. Bu aşağıdaki incelemede DDR3 ram olduğu söyleniyor. Yaptığı testlerde çok düşük çıkmış. Bu düşük hızlarda DDR4 olamaz anca DDR3 olur zaten firmada sadece kutuya 2GB DDR RAM yazmış deniyor.

Hocam bunlar belirli özelliklerde cihazlar 2 katı parayı versende yaptığı şeyler pek değişmiyor anladığım kadarıyla. Tabi belirli bir asgari seviyeden de aşağı düşmemek lazım. Bu cihaz tam alınacak o kategoride bir cihaz anladığım. Yardımlarınız için çok teşekkürler. İyi günler dilerim.

Tüm detaylar burada burayı takip et yanlış bilgi olmaz.

PCTeknikElektronik Çevrimdışı
30 Ocak 2024
229
Videodaki arkadaş yanlış bilgi vermiş, videoyu izlemedim, videoki arkadaş cihazın içini açarsa, cihazda Rayson marka 4 adet 512mb ddr4 ram olduğunu görecektir.

Lisanslı cihaz alacaksanız en önemli kriter bütçedir. Sonraki kriter benim adıma Sei Robotics üretimi olmasıdır. Yazılım ve destek konusunda ürettiği cihazın arkasında duran ve kullanıcı isteklerine kulak veren bir üretici firmadır.

Dreamstar Nova'da bir Sei Robotics üretimidir. Keza yukarıda belirttiğim Kickpi Kp1 ve Homatics Lite gibi. 2K bütçesi olan biri için alınabilecek en mantıklı lisanslı cihaz seçimi, bu cihazlardan birini almak. Bütçe sıkıntısı olmayanlar içinde tabikide Homatics Box R 4K Plus hala en iyi tercih olacaktır. Homatics firmasının üzerinde en çok durduğu, en çok destek sağladığı, en çok geliştirdiği ve hala geliştirmeye devam ettiği cihaz Box R Plus'tır.

Tabi S905X5 ten sonra neler olacak onu birlikte göreceğiz.
4 Adet yok yaw Tek Parça LPDDR4-X4 Ram var bütün halinde kendi içinde 4 parça sayılabilir.

H0d65ecce7719483d82fffc65e36586dfv.jpg_720x720q50.jpg

R Çevrimdışı

Remzi63

Yeni Üye
31 Ağu 2024
4
61
iyi pazarlar.. dreamstar nova içinde dolby vision ve hdr10+ var ve cihaz tanıtım özelliklerinde de var fakat açamadım.. açmak için ek bir program mı veya ayar mı lazım ? teşekkür ederim 😊

R Çevrimdışı

Remzi63

Yeni Üye
31 Ağu 2024
4
61
Ben geçen yıl aldım.bu lisanslar yoktu yeni üretim serilerinde mi var acaba?🤔
var hocam.. hatta bu sene android 12 ile geldi.. geçen sene android 11 varmış.. her tanıtımda ve web sayfasında dolby vision ve hdr10+ var ama ben açamadım.. hatta şu an aklıma gelen acaba otomatik açık ama biz mi açamıyoruz sanıyoruz :)

barbarosso Çevrimdışı

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
338
Benim TV de hdr+ ve Dolby vision var .dediğin gibi, yayın sırasında aktif oluyor
Box cihazım android 12 güncellemesini aldı.su anda cihaza uzağım.ama bir ara sanki bu durumu ben de test etmiş ve hdr+ ve dolbyvision acilmamisti.

Geri
Üst Alt