💥💥 Dreamstar Nova 2/32 ( Lisanslı ) 💥💥 İndirim Kodu 💥💥

I Çevrimdışı

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
167
Webos yüklü onvo tv kumandası ile olmuyor hocam. Mi sticki yönetiyorum ama turkcell tv plus da kanal tuşları çalışmıyor. Numaratikler.
Anladım hocam onvo yu bilmiyorum bizim kullandığımız Vestel tv kumandası artı android box
Hdmı cec ayarlarını kontrol edebilirsiniz belki sizdede çalışır

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,151
Arkadaşlar Dreamstar Nova ile gelen kumanda Homatics sitesinde satılan beyaz numaralı Premium kumandanın siyahıdır. Bu kumandanın asıl kullanım amacı type-c tuner ile kullanılmasıdır.

H Çevrimdışı

hasan21 

Aktif Üye
1 Eyl 2020
53
Bisem elektronik sartlari su onceden ordan alis veris yapmis olmalari yoksa 1.550 tl bilginize

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,151
Bir indirim haberide her zamanki gibi dostum Mert Temizer Mert Temizer den geldi. Yarın Techstorm sitesi Mehenk te MERT320 indirim kodu ile Dreamstar Nova cihazını 1479 TL den alabilirsiniz arkadaşlar. İndirim kodu yarın ( 6 Kasım ) sabah saat 10:30 aktif olacaktır.

Satın Alma Linki

Mert Temizer Mert Temizer in Dreamstar Nova İnceleme Videosu

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,151
Cihazın ayrıntılı incelemesi tarafımdan yakında forumda olacak arkadaşlar. İçine, dışına herşeyine bakacağız 🙂

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,151
Geldi 🙂

20231107_205106.jpg

I Çevrimdışı

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
167
The_SreT The_SreT homatics next dreamstar tv de tanıdık sanki 9300 serisi galiba (bizim regal 8070 in kardesi)
hocam sizin konsol komple yanıyor😅
emeğinize sağlık incelemeyi merakla bekliyoruz

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,151
The_SreT The_SreT homatics next dreamstar tv de tanıdık sanki 9300 serisi galiba (bizim regal 8070 in kardesi)
hocam sizin konsol komple yanıyor😅
emeğinize sağlık incelemeyi merakla bekliyoruz
Evet tv Vestel 9300 serisi soundbar tcl 🙂 genelde cihazları burada odamda test ediyorum. Sağda, solda her yerde birşey var 😅 DV özellikli bir cihazı test edeceksem bu sefer salondaki tv ye geçiyorum, bu tv de DV yok malum 🙂 seviyorum bu cihazları kurcalamayı, hastalık 😅

Z Çevrimdışı

zencefil 

Yeni Üye
8 Kas 2021
26
69
Uydu Marketten Dreamstar Nova'yı indirim koduyla (TAVSİYE FORUMU) almak istedim. " Kupon kodunuz geçersiz, süresi ya da kullanım limiti dolmuş." mesajı geldi.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,151
Uydu Marketten Dreamstar Nova'yı indirim koduyla (TAVSİYE FORUMU) almak istedim. " Kupon kodunuz geçersiz, süresi ya da kullanım limiti dolmuş." mesajı geldi.
Uydu Market İndirim Kodu 30 Kasım a kadar geçerli, kodu birleşik yazman gerekiyor. TAVSİYEFORUMU istersen burda kopyala.

Techstorm kampanyası sona erdi, belirli miktar saatler içinde bitti.

Geri
Üst Alt