💥💥 Dreamstar Nova 2/32 ( Lisanslı ) 💥💥 İndirim Kodu 💥💥

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,151
dreamstar-nova-4k-1-1000x1000.jpg

dreamstar-nova-4k-6.jpg
dreamstar-nova-4k-3.jpg
dreamstar-nova-4k-7.jpg

dreamstar-nova-4k-5-1000x1000.jpg

Dreamstar Nova

Özellikler

Üretici: Sei Robotics
Model: SEI700BDS
İşlemci: Amlogic S905Y4 Quad-core 2.0 GHz (ARM Cortex-A35)
GPU: Mali G31
RAM: 2GB DDR4
Depolama: 32GB
Sistem: Android 11
Video Çıkışı: HDMI 2.1
Wifi: 2.4ghz/5ghz
Bluetooth: BT 5.0
USB: 2x 2.0 - 1x usb-c
Video: HDR – HDR10+, HDR, HLG ( AV1, VP9, H.264, H.265 (HEVC)
Audio: Optical S/PDIF, AV, digital audio via HDMI;Codec – AAC & HE-AAC; Dolby Digital & Dolby Digital Plus & MS12; Dolby Atmos, DTS HD
Micro SD: Var
Ethernet: Var
Google Sertifika: Var
Netflix Sertifika: Var

Homatics Box R 4K Lite ile aynı cihazdır, sadece kasa değişik.
Botech veya Homatics type-c tuner ile uydu kanallarını izleyebilirsiniz.
Cihaz rahat tuner kullanımı için premium kumanda ile geliyor.

Cihazı bizzat kendim incelemedim, kağıt üzerindeki bilgiler doğrultusunda özellikler yazılmıştır.

Satın Alma Linki

Uydu Market in Foruma Özel İndirim Kodu

200 TL indirim kodu: TAVSİYEFORUMU

Not: İndirim kodu havale ile alımda geçerlidir.

İndirim Kodu ile fiyat: 1463 TL dir.

Mert Temizer Mert Temizer MERT320 indirim koduyla Techstorm sitesi Mehenk te Dreamstar Nova yı 1479 TL den alabilirsiniz. İndirim kodu 6 Kasım sabah saat 10:30 da aktif olacaktır.

İndirim Kodu ile fiyat 1479 TL dir.

Mert Temizer Mert Temizer Dreamstar Nova inceleme Video su

Son düzenleme:
ahmet61 Çevrimdışı

ahmet61 

Yeni Üye
24 Eki 2021
8
61
bilgiler için teşekküller. ben de dreamstar var ama bunu da alacağım için ön bilgi oldu. Elime geçince performansını test edip bilgi veririm

ahmet61 Çevrimdışı

ahmet61 

Yeni Üye
24 Eki 2021
8
61
bende uydu hobisi başladığından beri en pahalı ürün satan firmadır uydu market .
sanmıyorum gayet makul fiyat ben dreamstar A5 aldım bundan daha pahalı Google sertifikası yok ama L1 sertifika var netflix i açamıyorum. nedeni ise sertifikadan dolayı mail adresimde nokta işareti var algılamıyor :9)

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
sanmıyorum gayet makul fiyat ben dreamstar A5 aldım bundan daha pahalı Google sertifikası yok ama L1 sertifika var netflix i açamıyorum. nedeni ise sertifikadan dolayı mail adresimde nokta işareti var algılamıyor :9)
ben yıllardır bu işteyim (hobi amaçlı)zamanında bütünyeni çıkan cihazları alıyordum(çok pahalı 4k cihazlarda dahil) en pahalı satan firma uydu marketti bende genellikle hepsi dijitalden antenciden-sineshop gibi başka firmalardan aynı ürünleri daha ucuza alıyordum.

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,151
uydu market çok pahalı satan bir firmadır en son tercih ederim.
Bu cihazın fiyatı forum indirim kodu ile 1700 tl gayet uygun, cihaz Homatics Box R 4K Lite 2/32 ile aynı cihaz, sadece kasası değişik. Homatics sitesinden 2200 tl ye alınabiliyor. Daha önce bir Dreamstar cihazı hiç paylaşmadım, bu cihaz tam lisanslı Sei Robotics ürünü paylaşmaya değer. Ancak daha uygun fiyata bulan olursa burada paylaşsın, amacımız iyi cihazları uygun fiyata alabilmek 👍

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Bu cihazın fiyatı forum indirim kodu ile 1700 tl gayet uygun, cihaz Homatics Box R 4K Lite 2/32 ile aynı cihaz, sadece kasası değişik. Homatics sitesinden 2200 tl ye alınabiliyor. Daha önce bir Dreamstar cihazı hiç paylaşmadım, bu cihaz tam lisanslı Sei Robotics ürünü paylaşmaya değer. Ancak daha uygun fiyata bulan olursa burada paylaşsın, amacımız iyi cihazları uygun fiyata alabilmek 👍
cepte zaten para kalmadı ucuzda olsa alamam fakat aklımda uydu market ismi hep pahalı ürün satan bir firma olarak yer etti.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,151
Bu cihazla Botech ve Homatics tuner kullanabilirsiniz. Ayrıca firma Dreamstar markalı type-c tunerda getirecekmiş 🙂

ahmet61 Çevrimdışı

ahmet61 

Yeni Üye
24 Eki 2021
8
61
Bu cihazla Botech ve Homatics tuner kullanabilirsiniz. Ayrıca firma Dreamstar markalı type-c tunerda getirecekmiş 🙂
cihazı aldım ben gayet güzel. hızlı bende Botech ve Homatics tuner yoktu ellerinde firmayı arayıp sordular test edip dağıtımını onaylayacaklar o zaman kanal geçişlerini test yapacağım . Uygulama da yükleyebiliyoruz bu çok iyi

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,151
cihazı aldım ben gayet güzel. hızlı bende Botech ve Homatics tuner yoktu ellerinde firmayı arayıp sordular test edip dağıtımını onaylayacaklar o zaman kanal geçişlerini test yapacağım . Uygulama da yükleyebiliyoruz bu çok iyi
Uydu Market te Botech type-c satışı görmüştüm sanki, yokmuymuş?

ahmet61 Çevrimdışı

ahmet61 

Yeni Üye
24 Eki 2021
8
61
Uydu Market te Botech type-c satışı görmüştüm sanki, yokmuymuş?
Test edilmedi farklı firmaların olduğu için bu dreamstar Nova ile test edilmedikleri için firmayla birebir konuştu o söyledi test edip onlarda dağıtımını kendileri yapacak. uyumsuzluk olabilme ihtimali olabilir diye cihaz yeni piyasaya çıktı bayisinden ilk ben aldım cihaz değişimi yaptım. A5 pro almıştım netflix de sorun oldu . Firmasına tel açtım bana yakın olduğu için kendim getirdim. onlar bana dedi önümüzdeki hafta yeni cihaz çıkacak. Firma yeni dağıtım yaptı satıcı mağazalara gittim aldım oradan arayıp sordular. Gönderecekler 1 hafta sürmez gelir dediler. Test etmeden alma dediler. Hepsi burada da var.

Geri
Üst Alt