Dolar xx TL Üzeri oldu yakıt fiyatları da yükselişte TL eridi.

Yunus274 Çevrimdışı

Yunus274

Süper Üye
8 Ara 2020
220
10 lira oldu geri düştü daha durun 10 lira da haylimiz olacak 5 aya kadar ekmeğe dürbünlü teleskopla bakarız artık.
Adsiz1b07a130d4dd4928.jpg

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
başlık güncelleme loading...

maaşı dolarla almıyoruz da, doları maaşla da alamıyoruz o nolcek.

Benim kafam patteess :deli1

:deli1bu emojiyi de sevdim ne yalan söyliim. Beleş bi de ohh :deli1

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
naif ve romantik bir sorum olacak. Saf olma saftirik olma oğlum diyebilirsiniz.

Bu kadar zam bu kadar fahiş fiyatlara rağmen neden hala şöyle ülke çapında bir kontakt kapatma organizasyonu filan yapmıyoruz/yapamıyoruz? Protesto değil, eylem değil bakın sadece organizasyon :)

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Toz şeker stoklayın zam gelecek şeker krizi var fabrika şekerin çıkış fiyatına %45 zam istiyormuş
Gelecek zam güncelleme ne olur siz düşünün artık :kiskis

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
işyerinde aylık kişi başı, 500gr çay-1kg şeker veriliyor. İnan toplamda 10 barda bile içmiyorum.

Garip gelecek ama damak tadımı bozuyor, hani olmamıs hurma yersin ağzın kekrek olur ya işte öyle.
Çayıında tadı kalmdı Başkan aynen dediğin gibi öyle bir tat bırakıyor eskisi gibi buram buram çay kokusu yok
Çaylarıda bozdular çay diye ne iteledikleri belli değil eski raf ömrü bitmiş aromasını kaybetmiş çay satıyorlar

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,714
Çayıında tadı kalmdı Başkan aynen dediğin gibi öyle bir tat bırakıyor eskisi gibi buram buram çay kokusu yok
Çaylarıda bozdular çay diye ne iteledikleri belli değil eski raf ömrü bitmiş aromasını kaybetmiş çay satıyorlar
İşim gereği farklı ülkeler,kültürlerden insanlar hergün yanyana gelmek zorunda kalıyorum.
Cola, Su, Kahve vb içekler ikram ediliyor.

Suları, Colaları beş para etmez (damak tadımıza uymuyor aroması,karbondioksit oranı bile farklı) ama içtikleri çay bizim ki gibi dal,çöp kısmı değil koca koca yaprak.

Geri
Üst Alt