Dolar hakkındaki düşünceleriniz nedir?

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Kesinlikle dolara yatırım yapmayın hiç birşey kazanamazsınız yükseldiğine bakmayın . Uzun vadede en iyisi elden altın almak. Paranız varsa ya gayrimenkul&araba yada borsa başka yapacak hiçbirşey kalmadı malesef

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
önümüzdeki günlerde ayasofya meselesine bağlı dolar ve euro,da tekrar belli bir artış olacak dolar 7TL EURO 8 TL seviyelerini görecek malesef

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bu konu için yazdığım tek şey var... "Ezan dinmez, bayrak inmez, dolar düşmez" :kas

Küresel olarak kriz kapıda, en küçük sallantıda develüasyon olacaktır, TL'de kalmak akıl işi değil, paranın değerini korumak için ben olsam TL'de kalmam.

Yazdıklarım, Herhang bir şekilde tavsiye değildir.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Kesinlikle dolara yatırım yapmayın hiç birşey kazanamazsınız yükseldiğine bakmayın . Uzun vadede en iyisi elden altın almak. Paranız varsa ya gayrimenkul&araba yada borsa başka yapacak hiçbirşey kalmadı malesef

Maksat zaten eldeki paranın değerini korumak olmalı.
Al sat oyunlarına giren riski kabul etmiş sayılır. :hihi

S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271
Ülkemin haline üzülüyorum investing uygulamasından bildirim geldikçe canım sıkılıyor Altın rekor tazeliyor dolar rekor tazeliyor euro aldı başını gidiyor cebimizde ki para uçup gidiyor fiyatını uygun gördüğüm herşeyi satın almaya çalışıyorum gelecekte almam gerekenleri şimdiden temin etmeye çalışıyorum neden? Çünkü aldığım para gelecekte onları almaya yetmeyecek kaygısı yaşıyorum Araç piyasası aldı başını gitti diyorlar 2.el fiyat yükseliyormuş tüm dünyada azalırken bizde yüksek neden acaba zannediyoruz ki araba değer kazanıyor... paramız değersizleşiyor arabanın değer kazandığı yok satsan aldığında uçtu gitti karı yok o paranın üzülüyorum 30 yaşındayım atmam gereken en önemli adımları yatırımları yapmam gereken dönemdeyim fakat yapabildiğim tek şey üzülmek.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
iyi de birileri bu sizlerin söylediğiniz şeylerin tam tersini söylüyorlar!
hiç bir şey başını almış gitmediği gibi bilakis her şey de tam bir ilerleme ve ciddi
oranlarda düzelmeler var! az evvel izledim çok güvenilir ve de yandaş olmayan
bir TV kanalın dan ve bazı oranlar gördüm,şaştım kaldım yaw,sonra belki ben yanılıyor
olabilir dedim zira heriflerin bahsettiği ülke Türkiye olmayabilir dedim ve biraz teselli
buldum aklımca:kas

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
önümüzdeki günlerde ayasofya meselesine bağlı dolar ve euro,da tekrar belli bir artış olacak dolar 7TL EURO 8 TL seviyelerini görecek malesef
ben bu günleri 1ay önceden görmüştüm tek adam koltuk sevdası için yapılan yanlış işlerin sonucu 80 milyona kesilen ağır fatura arkası gelecek uçuyoruz not: (: 24 Haziran'da bu kardeşinize başkanlığı verin. Ondan sonra şu faizle, dövizle, bunla şunla nasıl uğraşılır göreceksiniz ): Yorumsuz çok iyi uğraştığı belli dolar euro uçtu TL eridi bitti yok oldu can çekişiyor garibim yoğun bakımda ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri