Dolar hakkındaki düşünceleriniz nedir?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
15 e giden dolar ile yeni hort yapayım.
Hort ha ne yaparsan yap $ yukarı gidecek :haha
Allah bizi yoklukla sınıyormuş Allah onuda istifa ile sınıyor istifa etmiyor etmem diyor kendine gelince Allahı görmüyor millete gelince ya sabır çekin bu sınav diyor..

Nasıl sınavsa hep vatandaş sınava tabi oluyor :kiskis

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Müjdemi isterim :kiskis

Screenshot_20211213-175548_BenzinLitre.jpg

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
20 olur yakında gibi. yatırım yapmanızı tavsiye etmem tabi ki de. :)
Et dostum ne olacak ? Yasak mı ?,

Sultanahmet hamamında ki Tellak Hüseyin bile doların 20 lira olacagini biliyor. Kuru Fasulye reisi haşmetli Erdoğan bey ohal bile edebilir.

Durmak yok yola devam fakirler düşünsün.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
20 olur yakında gibi. yatırım yapmanızı tavsiye etmem tabi ki de. :)
Ben dostluklara yatırım yapıyorum, dost biriktiriyorum. İnanın hiç öyle çabam yok. Çevremdekiler Tr den ne alsak yarışında ben gelecek kaygım yoksa bana yeter mantığında. 10 tane evim olsa uyuyacağım 1 yatak. Tek dileğim her insan her canlı eşit şartlarda, güzelce yaşasin. Godamanlarin oyunlari garibanın işkencesi olmasın. Yatırım olarak değil de köyde bir ev alayım zamanı gelince herkesten uzak sakın bir hayat hepsi bu ?

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
Ben dostluklara yatırım yapıyorum, dost biriktiriyorum. İnanın hiç öyle çabam yok. Çevremdekiler Tr den ne alsak yarışında ben gelecek kaygım yoksa bana yeter mantığında. 10 tane evim olsa uyuyacağım 1 yatak. Tek dileğim her insan her canlı eşit şartlarda, güzelce yaşasin. Godamanlarin oyunlari garibanın işkencesi olmasın. Yatırım olarak değil de köyde bir ev alayım zamanı gelince herkesten uzak sakın bir hayat hepsi bu ?
yasal sıkıntı çıkmasın diye yazdım onu. size değildi. güzel düşünceleriniz için teşekkürler.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
Et dostum ne olacak ? Yasak mı ?,

Sultanahmet hamamında ki Tellak Hüseyin bile doların 20 lira olacagini biliyor. Kuru Fasulye reisi haşmetli Erdoğan bey ohal bile edebilir.

Durmak yok yola devam fakirler düşünsün.
yasak diye biliyorum. her konuşmasında kuru şahlandıranlara bir şey olmaz, bizim gibi garibanın tepesine binerler. :krotey

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri