Dizüstü bilgisayarda webcam çalışmıyor

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Screenshot-2023-05-02-182042.png
Screenshot-2023-05-02-182124.png
Şimdi bende kontrollerimi yaptım. Windows 10 Kamera gizlilik ayarı sekmesinin ekran görüntüsünü paylaşır mısınız? Orada Uygulamalarınızın kameranıza erişmesine izin verin ve kameranıza erişebilecek Microsoft Store uygulamalarını seçin seçenekleri var.

chrome içinde web camera izinlerini ayarlamanız için chrome adres çubuğuna;

chrome://settings/content/camera

yazıp kontrol edebilirsiniz.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Şimdi bende kontrollerimi yaptım. Windows 10 Kamera gizlilik ayarı sekmesinin ekran görüntüsünü paylaşır mısınız? Orada Uygulamalarınızın kameranıza erişmesine izin verin ve kameranıza erişebilecek Microsoft Store uygulamalarını seçin seçenekleri var.
Sende benim gibi bizzat test ediyorsun hocam :kiskis
Basit bir sorun için depoda Tv çıkarttım test için:haha1

Barış Bayraktar Çevrimdışı

Barış Bayraktar 

Aktif Üye
23 Mar 2022
381
25

chrome içinde web camera izinlerini ayarlamanız için chrome adres çubuğuna;

chrome://settings/content/camera

yazıp kontrol edebilirsiniz.

Screenshot-2023-05-02-185517.png
Screenshot-2023-05-02-185547.png
Screenshot-2023-05-02-185624.png
Screenshot-2023-05-02-185642.png

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Anladım. Sanıyorum bir tek webcam sürücülerini kaldırıp tekrar kurmadınız. İlk mesajınızdan daha önce yaptığınızı ve bir süre düzeldiğini söylemiştiniz. Aynı işlemi tekrar denemek için Bilgisayarınızın tam model bilgisini paylaşır mısınız? Ya da seri numarasını kişiye özel mesajla atabilir misiniz?

Barış Bayraktar Çevrimdışı

Barış Bayraktar 

Aktif Üye
23 Mar 2022
381
25
Anladım. Sanıyorum bir tek webcam sürücülerini kaldırıp tekrar kurmadınız. İlk mesajınızdan daha önce yaptığınızı ve bir süre düzeldiğini söylemiştiniz. Aynı işlemi tekrar denemek için Bilgisayarınızın tam model bilgisini paylaşır mısınız? Ya da seri numarasını kişiye özel mesajla atabilir misiniz?
Lenovo IdeaPad 700 (lenovo ideapad 700-15isk 80ru)

Sanıyorum bir tek webcam sürücülerini kaldırıp tekrar kurmadınız
Öyle yapmıştım.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Lenovo IdeaPad 700 (lenovo ideapad 700-15isk 80ru)

Öyle yapmıştım.
Mevcut sürücüyü program ekle kaldırdan kaldırdıktan sonra sistemi kapatıp açıp aşağıdaki sürücüyü dener misiniz?

Bu arada bir antivirüs programı kullanıyor musunuz? Cevabınız EVET' se nedir?

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hocam ucuzlarından bir wep camera alıp denesen

Geri
Üst Alt