Dışarıdan Baksan Sanırsın ki LG :)

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Peki bunu bir müşteri aldı diyelim LG diye şikayet etme hakkı vs yok mu? Dolandırıcılık suçuna giriyor diye düşünüyorum. LG'e ait hiç bir parça yok

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
küresel piyasa da zor. amerikan tanklarında alman üretimli toplar kullanılıyor hala. mercedes taksi aldınız lastikler x marka akü y marka .yav mersedes taksi aldım lastikler x marka akü y marka bunlar neden mercedes deme gibi bir şansımız yok. olaki dava açtınız hemen küresel piyasa bizde diğer üreticiler gibi başka tedarikçilerden mal temin ediyoruz derler.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bunu bir hukukçunun cevaplaması lazım bence o kadarı bizi aşar :alala
Hukukçu olmaya gerek yok az biraz mantık az biraz empati ile sonuca ulaşmak mümkün... Soru sahibi üyeyi "yok say" dığım için ve daha önce "tavsiyeni kendine sakla" dediği için bu soruya cevap vermeyi uygun bulmuyorum... :kas

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
aslında imkan var ama zaten üretilmiş bir çip var kardeşim neden bende üreteyimki alıp takarım. bunu ben üretmeye kalksam ayrıbir yatırım maliyeti benim için adam üretmiş benim üretmeme gerek dergibi olmuş bu iş.karma bir cihaz olmuş. bundan sonrada bu gibi durumlara alışık olmak lazım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
aslında imkan var ama zaten üretilmiş bir çip var kardeşim neden bende üreteyimki alıp takarım. bunu ben üretmeye kalksam ayrıbir yatırım maliyeti benim için adam üretmiş benim üretmeme gerek dergibi olmuş bu iş.karma bir cihaz olmuş. bundan sonrada bu gibi durumlara alışık olmak lazım
Yok yok,geri planda başka şeyler yatıyordur ,çok anlamam ama :haha1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt